Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Randevu alma

Byfarude

Ara 7, 2021 #ankara cerrahi tıp merkezi bölümleri, #ankara cerrahi tıp merkezi gastroenteroloji, #ankara cerrahi tıp merkezi sahibi, #ankara özel diş cerrahi tıp merkezi, #özel ankara cerrahi tıp, #özel ankara cerrahi tıp merkezi aşağı öveçler mahallesi çankaya/ankara, #özel ankara cerrahi tıp merkezi başhekimi, #özel ankara cerrahi tıp merkezi bölümleri, #özel ankara cerrahi tıp merkezi çalışma saatleri, #özel ankara cerrahi tıp merkezi çankaya/ankara, #özel ankara cerrahi tıp merkezi check up, #özel ankara cerrahi tıp merkezi check up fiyatları, #özel ankara cerrahi tıp merkezi cildiye, #özel ankara cerrahi tıp merkezi doktorları, #özel ankara cerrahi tıp merkezi esabil eker, #özel ankara cerrahi tıp merkezi fotoğraflar, #özel ankara cerrahi tıp merkezi funda doğulu, #özel ankara cerrahi tıp merkezi iletişim, #özel ankara cerrahi tıp merkezi iş başvurusu, #özel ankara cerrahi tıp merkezi kadın doğum, #özel ankara cerrahi tıp merkezi muayene ücreti, #özel ankara cerrahi tıp merkezi nasıl gidilir, #özel ankara cerrahi tıp merkezi nerede, #özel ankara cerrahi tıp merkezi saç ekimi, #özel ankara cerrahi tıp merkezi sağlık raporu, #özel ankara cerrahi tıp merkezi tahlil sonuçları, #özel ankara cerrahi tıp merkezi tam teşekküllü, #özel ankara cerrahi tıp merkezi telefon numarası, #özel ankara cerrahi tıp merkezi yorumlar, #özel hayat cerrahi tıp merkezi keçiören/ankara, #yeni bilgi cerrahi tıp merkezi ankara özel hastane

Ankara Çankaya ikametgah’ında Hizmet Veren Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili Bir Çok Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Yazımızın Devamında Sizlere Sunmaktayız.Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Nerede,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl gidilir,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Telefon numarası,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Adresi,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi iletişim,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil sonuçları,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Fotoğraflar,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Yorumlar,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Şakayetler,Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi iş ilanları

Adres: Aşağı Öveçler, 1332. Sk. No:15, 06460 Çankaya/Ankara

Hizmet verilen bölgeler: 100. Yıl ve yakındaki bölgeler

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: (0312) 473 88 55

Whatsap : +90 555 826 46 74

E-Posta : [email protected]

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Doruk Taşdemir – 3 ay önce
Rezil bir hastane. Özel hastanelerin geldiği noktaya yazıklar olsun. Heyet raporu alıyorum doktorlar beni görmedi bile bırak muayene etmeyi. Sekreter kaşeyi basıyor al sana heyet raporu diyorlar. 7 tane bölüm doktoruna görünmem gerekirken 3 tane doktora muayene olabildim ona da muayene denirse. Nöroloji doktoru yüzüme bile bakmadan iş için mi diye sordu evet dedim kaşeyi bastı nörolojik olarak kontrol etmiş oldu beni. Göz doktoru yalandan harfleri okuttu kaşeyi bastı. Ne biyomikroskobik muayene ne göz tansiyonu hiçbirine bakmadı. Hatta gözüme bile bakmadı yani gözün ortasına bir çivi saplanmış olsa ama gösterdiği harfleri okuyabilsem o saplanmış çiviyi bile fark etmezdi. Psikiyatri ve ortopedinin kapısının önünden bile geçmedim yani şizofren bile olsam bana her yerde çalışabilir kaşesini vururlardı. Kolum bacağım hareket etmiyor olsa bile sorun yok çünkü ortopedi doktoru beni görmedi bile. KBB de bakmadı bana . Yani kulak zarım delik olsa bile ruhları duymazdı nasılsa kaşeyi basıyorlar. İşitme testi yapıldı allahtan onda da normalde 5-6 tane adım olur işitme testinde beni bir adımda test edip çat diye onayı bastılar. Kan aldılar onu da kim inceledi bilmiyorum sekreterlerden biri bakmıştır değerler iyiyse kaşeyi basmıştır. Kısacası parayı verin hiç gitmenize gerek yok onlar heyet raporunuzu hazırlayıp eve kargolarlar merak etmeyin

Asiye Belovacıklı – bir ay önce
Bir emekli için çok uygun check-up kampanyasını duyunca gittim ve çok memnun kaldım. Ayrı ayrı hekim ve randevularla halletmem gereken sorunlarımın yanıtlarını bu sayede kısa sürede aldım.Doktor Feriha Hanım(dahiliye) zaten bir efsanedir ama görüştüğüm her uzman her sorumu dikkatle dinledi ve yanıtladı. Bu tür kurumlarda bile eskinin devlet hastanelerini anımsatan tavırları görmüyor değiliz. Teşekkür ederim her bir çalışana ve hekimlere. Ayrıca kliniğe yeni bir anlayışla yeni bir çehre kazandıran yöneticilere ( Klinikte önceden tanıdığım hiç kimse yoktur😊)

bunyamin balamir – 3 ay önce
BALAMİR ailesi olarak, evimize de yakın olan Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi’ne uzun yıllar gitmekteyiz. Hastanenin kendini yenileme,geliştirme, daha iyi hizmet verebilme çabasını hep gördük. Mekanlarını daha estetik hale getirmelerini de gördük. Her yıl düzenli olarak Chekup yaptırmaktayız. Bizleri evlerine gelmiş misafirleri gibi karşılamaları insanlık adına güzel davranışlarıdır her gittiğimizde. Son iki gün önce gittiğimizde de öyle oldu. Dahiliye de Dr. Feriha Erdoğan uzun zaman doktorumuzdur, Bilge özgüveninde, hanımefendi nezaketinde, bizlere her zaman güven vermiştir-vermektedir. Görevlilerden Eda Bektaş ve Derya Çelik sanki kızlarımız gibiydiler. Ve diğer personel.. Vale Necati de canla-başla görevini yapmaktaydı. Tüm hastane çalışanlarına saygı ve sevgilerimizle teşekkür ediyoruz.
Lale-Bünyamin BALAMİR

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Hülya Muratlı – 3 ay önce
Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezinde Uzman Dr. Sebahattin Sarı tarafından Tiroid Nodüllerinde İnce İğne Biyopsi yapıldı. İşlem son derece rahat, hızlı ve problemsiz olarak gerçekleşti. Gerek doktorumuz gerekse asistanı Şule Hanım ve Safiye hanımın tarafıma, işlem öncesinde, sırasında ve sonrasında da detaylı bilgilendirmeleriyle nezaketli ve özenli yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Boğaza iğne yapılacak diye Biyopsiden korkulmasına hiç ama hiç gerek yokmuş!

Ayrıca, Genel Cerrahi Doktoru Gökhan Bilgin ve Dahiliye Doktoru Feriha Erdoğan Hocalarımız uzmanlıklarında ve insani yaklaşımlarında son derece iyiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

sevil bradford – 3 ay önce
Sekreteryanın iletişim sorunu olan ve profesyonellik uzak bir yaklaşımları olan yer. Üç ay önce ameliyat ettirdiğimiz hastamız hazırlanırken sekreterin üslubu uygun olmayan şekilde tersleyip azarlayarak davrandığı için nezaket çerçevesinde iletişim kurmaya çalıştım. Sekreter kişisi ise gidip ameliyat yapacak tıp doktoruna durumdan bahsetti, tıp doktoru yüksek sesle ben bunlarla uğraşamam diyerek koridordan geçerek durumu bizden dahi dinlemeden tuhaf bir davranış sergiledi.
O sırada serumu çoktan takılan ve operasyona hazırlanan yaşlı ve durumdan hiçbir haberi olmayan hastama (zaten korkudan tansiyonu 17-18 ) kalkıp gidebilirsin denmiş, doktor tarafından. 65 yaşındaki acil hastaya kalkıp gidebilirsin diyen insanların bulunduğu yer kısaca.
(konsultasyon eksikliği, hekimlerin iletişim kuramaması, takipli hasta olarak diğer muayene geldiğinde ilgili hekimin ayrılması, yanlış ilaç reçetesi, yanlış kod ile sgk dan yararlamamak başka karşılaştığımız durumlar)

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Sayın bradford ? Kurumumuz hakkında yorum yapar iken lütfen takma fake hesap ile yazmış olduğunuz şikayetleri ciddiye almamızı beklemeyin. Her hastamız bizim için değerlidir. Kurumumuz hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışan hasta …Devamı

KAMURAN KOLDAŞ – bir hafta önce YENİ
Dr Aynur Aliyeva hanım harika yaklaşımı, bilgisi, deneyimi ve güleryüzlü yaklaşımıyla harika, muhteşem bir doktor. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Halam için gittim ve kendisini tanımaktan son derece memnun oldum. Girişte ise güleryüz ve samimiyetle karşılayan, Aşkın hanım, Özlem hanım’a ayrıca teşekkür ederim. İlaç raporumuzu anında hazırladılar. Hiç bekletmeden tüm işleri itina ile yaptılar, ilgilendiler. Hastalıkları gibi sıkıntılı durumlarda böyle yaklaşımlarla karşılaşmak ne mutlu.

Ahsen Sensiz – 2 ay önce
Hastahanenize bugün sağlık raporu için geldim. Başta Ayşe hemşire Özlem ve Aşkın hanım olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum 1 haftadır alamadığım sağlık raporunu 2 saat içinde hallettim. Sekreterya yoğunken Ayşe hemşirenin yönlendirmeleri ilgisi ve o yoğunlukta bile güleryüzünü eksik etmeyen sağlık raporu sekreteryasına teşekkürlerimi sunarım.

Nilay Akıllıgil – 3 ay önce
Özel Ankara Cerrahi Tıp merkezinde yaptırdığımız Check-up programından çok memnun kaldık. Bu hizmet esnasında bize yardımcı olan Eda hnm ‘ a çok teşekkür ederiz. Kendisi bizimle çok güzel ilgilenmiştir tüm sorularımıza sabırla cevap vermiştir. Ayrıca gittiğimiz jinekolog Ahmet Hoca ve genel cerrah Gökhan Hocam’ a da sonsuz teşekkürler. Bizleri muayene esnasında çok güzel aydınlattılar. Hastaneniz harika bir çalışma ekibine sahip. Başarılarınızın devamını dileriz.

Melisa Işık – 3 ay önce
Risus Danışmanlık aracılığı ile aldığım check UP programı sayesinde hastanenizle tanıştım. Hastanenizden çok memnunum iyi ki de almışım. Doktorlar ve personeller olsun gayet güler yüzlü ve ilgili. Teşekkür ederim.

By farude

Bir yanıt yazın