Soyak Veteriner Sağlık Merkezi İstanbul’un Anadolu Yakasında Bulunan Üsküdar Semtinde olan Bir Veteriner Merkezi.Soyak Veteriner Sağlık Merkezi ile ilgili tüm detaylı bilgileri bu makalemizde sizler için ele aldık. Soyak Veteriner Sağlık Merkezine Avrupa yakasından gelecek olan arkadaşlar için aşşağıda navigasyon merkezini kullanarak yol tarifinden faydalanabilmeleri için harita map’ı makalemizin sonunda belirttik. Soyak Veteriner Sağlık Merkezinden Randevu almak için Kırmızı butona basarak veyahutta aşşağıdaki iletişim bilgilerinde verilmiş olan telefon numarasını arayarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Soyak veteriner Sağlık Merkezi ile ilgili olumlu olumsuz ve şikayetleri aşşağıda belirtebilirsiniz. Eğer ki Eksik veyahutta yanlış verilen bilgilerden sunucumuz sorunlu değildir. Adres Telefon ve Randevu bilgileri Google’ haritalarda ve kurumların resmi iinternet portalından alıntı yapılmıştır. RANDEVUALORG’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sahiplendiğiniz minik dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Küçük Çamlıca, Yanık Sk. No:3, 34696 Üsküdar/İstanbul

Telefon : +902163256756

Hizmet Saatleri : 09.30

Kapanış Saati : 21.00

Email : [email protected]

Soyak Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

YORUMLAR

Simav Yılmaz – 5 ay Önce

Kedim hastaydı görürdük ve gerçekten ilgilendiler .

Büşra Büşra – 5 ay Önce

Sokakta bulduğum kedinin ayağı delinmiş ve kanıyordu. Ağlaya zırlaya gittiğimde hemen ameliyata aldılar. Yaramaz tekiri sağ salim bana teslim ettiler ve sokak kedisi olduğu için doğru düzgün bir para da almadılar. Kedi dikişlerini kopardığında yine imdadıma yetiştiler. Daha sonrasında kediyi eve alıştırmaya çalışsamda sürekli sokağa çıkmak istediğinden bu seferde kafasını yardı. Akşam 11 e kadar Mustafa Bey ameliyat etti kediciği. Ben çalıştığım için günlerce misafir ettiler yaralarını tedavi ettiler. Şimdi sağ salim benimle kalıyorsa onların sayesinde🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Çok ama çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Eda Şahin – 3 yıl Önce

Kürşat Bey’in ilgisi, senelerin tecrübesi ve bilgisi sayesinde yavrunuzu gönül rahatlığıyla , gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir klinik. Giderken kafamda bir sürü soru işaretiyle gittim , Kürşat Bey sayesinde kafamda soru işareti hiç kalmadı her şeyi uzun uzun anlatarak cevapladı. Kedimle ilgisi mükemmeldi her şeyine ayrıntılı baktı, diğer yerler gibi iki kelime edip göndermedi. Önceliği hayvanın sağlığı olan bir kliniğe gitmek istiyorsanız buradan başka bir yere gitmeyin. Herkese tavsiye ediyorum, teşekkürler.

By farude

Bir yanıt yazın