Gaziosmanpaşa İlçesinde Hizmet Yapan Özel Asya Hastanesi Hakkında Sizlere Şimdi Vereceğimiz Bilgileri Dikkatli Bir Şekilde Kontrol Edip Lütfen Öyle Hareket Ediniz Sürekli Gelen Güncellemelerden Ötürü Bazı Bilgiler Eskilerden Kalmış Olabilir Şimdiden Sizlere Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Yenimahalle, Küçükköy Meydan 537.Sokak Merkez Cami Karşısı Sokak No:5, 34250 Gaziosmanpaşa

Çalışma saatleri: 24 saat açık

WHATSAP : 0532 782 92 41

TELEFON: +90 212 537 16 16 / 444 55 65

FAKS: +90 212 537 07 67

ÖZEL ASYA HASTANESİ YOL TARİFİ

ÖZEL ASYA HASTANESİ TANITIM FİLMİ

ÖZEL ASYA HASTANESİ DOKTOR LİSTESİ

Dyt. Ferdi ÖZTÜRK
BESLENME VE DİYET

Op. Dr. İbrahim ALATAŞ
BEYİN CERRAHİSİ

Uzm. Dr. Ayhan KAFTANCIOĞLU
ÇOCUK SAĞLIĞI

Uzm. Dr. Murat KILINÇ
ÇOCUK SAĞLIĞI

Uzm. Dr. Hilda KEYKUBAD
ÇOCUK SAĞLIĞI

Uzm. Dr. Mahmut KAYA

DAHİLİYE
Op. Dr. Moustafa CHASAN
KULAK BURUN BOĞAZ

Dt. Nesrin Gözde TOY
DİŞ SAĞLIĞI

Dt. Tolga ŞEN
DİŞ SAĞLIĞI

Op. Dr. Cenan OKTAY
GENEL CERRAHİ

Op. Dr. Erdinç KASARCI
GENEL CERRAHİ

Op. Dr. Selçuk BULUT
GÖZ SAĞLIĞI

Uzm. Dr. Yılmaz KENDİRLİ
NÖROLOJİ

Op. Dr. Ebru COŞKUN
KADIN DOĞUM

Op. Dr. Aygun Mammad ZADA
KADIN DOĞUM

Op. Dr. Hakan SEVEN
KADIN DOĞUM

Uzm. Dr. Bülent KARADEMİR
RADYOLOJİ

Prof. Dr. Faruk Sabri ALTUĞ
ÜROLOJİ

ÖZEL ASYA HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

falcon mecit – 2 gün önce

Söz konusu hastane covid hastalarından yasa dışı ücret alıyor ve fatura vermeyerek mağduriyete sebep oluyor. Konu ile ilgili hastaların mağduriyete ugramamalari için aşağıdaki metni dikkate almalari önemlidir.

SGK sigortalıları ve bakmakla yükümlü oldukları kişiler Ülkemizde sürmekte olan corona virüs salgını sebebiyle kurumuzla anlaşması bulunan özel hastanelerinin acil servislerinde, polikliniklerinde, yatan hasta servislerinde ve yoğun bakım ünitelerinde covid-19 ön tanısı veya tanısı ile yapılan takip ve tedavileri için ilave ücret alınmayacağına dair SUT hükmü 9 Nisan 2020’tarihinden itibaren resmi gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup, bu tarih sonrasında yapılan Covid-19 test ve tedavileri için hiçbir şekilde ilave ücret talep edilemez.

İlave ücret alınmayacağına dair SUT hükmünün yayımlandığı tarihten önceki Covid-19 tedavileri için ise yasal sınırlarda ilave ücret alınmakta idi. Alınan ücretlerle ilgili başvurularda zaman aşımı süresi tedavi tarihinden itibaren 2 yıl (2) olup, Tarafınızca anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında bu şekilde bir ücret ödemiş iseniz konuyu anlatan ıslak imzalı bir dilekçeniz, tedaviye ait epikriz, hizmet dökümü, ödemeye ait faturanız ile birlikte salgının kontrol altına alınması sonrasında SGK İL MÜDÜRLUKLERİNE başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca SGK İLE sözleşmesi bulunan kamu/özel sağlık hizmet sunucuları vermiş oldukları sağlık hizmeti işlemleri için fatura vermek zorundadır. Şayet ASYA HASTANESİ GİBİ hastaneler verilen ücret karşılığında fatura vermiyor ise ALO 189 nolu Maliye şikâyet hattına başvurulması mümkündür.

BU TARZ KURUMLARA KARŞI HAKKİNİZİ ARAYİN

Çağlar Boğa – 2 ay önce

Çoğu hastaneye evrak işi için gidiyorum. İlk defa bu kadar kötü bir yer gördüm. Bir evrak için 1, 30 saat bekletiyorlar.Hasta değilim, test sonucu değil. Kurum evrakı Epikriz. Yoğunluk yok, meşguliyet yok. Yani bir evrakta bu kadar savsaklayan bir işletme can sağlığında nasıldır düşündürücü.

Gulbeyaz evrenkaya – bir ay önce

Sorumsuz doktorlar yönetimin olmadığı sekreterlerin karar verdiği bataklık.Hasta çocuğa bakmayacak kadar sorumsuz bir ekiple çalıŞan gidilmeyecek sağlık kuruluşu

Özel Asya Hastanesi Randevu Alma

By farude

Bir yanıt yazın