İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde Hizmet Yapan Özel Başarı Hastanesi Randevu alma Ve iletişim Bilgileri Anlaşmalı Olduğu Kurumlar Yol Tarifi Ve Buna Benzer Bir Çok Bilgiyi Sizlere Paylaşıyoruz.Lütfen Gitmeden Önce Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgiyi Detaylıca Kontrol Edip Gitmeniz Sizin açınızdan Daha Sağlıklı Olur Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Yeni, Yeni Mahalle No:53, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Çalışma saatleri: 24 saat açık

Telefon: 0850 288 8277

Alo: 444 5 277

E posta : [email protected]

ÖZEL BAŞARI HASTANESİ YOL TARİFİ

ÖZEL BAŞARI HASTANESİ TANITIM FİLMİ

ÖZEL BAŞARI HASTANESİ DOKTOR LİSTESİ

Operatör Doktor
ALİ İNAL
Göz Hastalıkları

Doçent Doktor
AYDIN BORA
Radyoloji

Uzman Doktor
AYŞE FEYZA MERTKAN
Anestezi ve Reanimasyon

Uzman Doktor
BÜLENT KALAYCI
Enfeksiyon Has. ve Klinik…

Uzman Doktor
BÜLENT TAYMUR
Psikiyatri

Operatör Doktor
ÇAĞLA JASMIN SEZER
Kadın Hastalıkları…

Uzman Doktor
CENGİZ ASILSOY
Çocuk Sağlığı ve…

Uzman Doktor
CENGİZ ÇALIŞIR
Dahiliye (İç Hastalıklar)

Operatör Doktor
ENVER ÖZKURT
Genel Cerrahi

Profesör Doktor
ERGUN ERDOĞAN
Çocuk Cerrahisi

Uzman Doktor
ERTUĞRUL FIRAT
Göğüs Hastalıkları

Yardımcı Doçent Doktor
FATİH HİKMET CANDAŞ
Göğüs Cerrahisi

Uzman Doktor
FAZLI MUTLU
Dahiliye (İç Hastalıklar)

Diş Hekimi
HARUN DUMAN
Ağız ve Diş Hastalıkları

Operatör Doktor
HİCABİ GÖKDERELİ
Genel Cerrahi

Yardımcı Doçent Doktor
HÜLYA SARIKAHYA
Klinik Laboratuvar

Operatör Doktor
JALAL RAOUFİ
Kadın Hastalıkları…

Operatör Doktor
KENAN ÇALIŞKAN
Kadın Hastalıkları…

Operatör Doktor
MEHMET GAZİ KOBANER
Kalp ve Damar Cerrahisi

Uzman Klinik Psikolog
MELİS AVCI
Klinik Psikoloji

Uzman Doktor
MESİH YEL
Kardiyoloji

Operatör Doktor
METİN YILDIRIM
KBB Hastalıkları ve…

Doçent Doktor
MİKTAT KAYA
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Profesör Doktor
MUHARREM ÇİDEM
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Uzman Doktor
NAHİDE GÜLTEKİN ÇEM
Cildiye – Dermatoloji

Uzman Diyetisyen
NURAY BORAL

Operatör Doktor
SELİME DEMİRBAŞ
Kadın Hastalıkları…

Diş Hekimi
SEZGİN KOÇ
Ağız ve Diş Hastalıkları

Uzman Doktor
SONGÜL TARKAN
Çocuk Sağlığı ve…

Operatör Doktor
TAMER SEZER
KBB Hastalıkları ve…

Doçent Doktor
TEVFİK ZİYPAK
Üroloji

Uzman Doktor
TÜLAY YETKİN
Nöroloji

ÖZEL BAŞARI HASTANESİ FOTO GALERİ

ÖZEL BAŞARI HASTANESİ TIBBİ BİRİMLER

Acil Servis
Ağız ve Diş Hastalıkları
Anestezi ve Reanimasyon
b
Beslenme ve Diyet
Beyin ve Sinir Cerrahisi
c
Check-up Birimi
Cildiye – Dermatoloji
Çocuk Cerrahisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
d
Dahiliye (İç Hastalıklar)
e
Endoskopi Ünitesi
Enfeksiyon Has. ve Klinik Mikrobiyoloji
Erişkin Yoğun Bakım
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
f
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
g
Genel Cerrahi
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
j
Jinekolojik Onkoloji
k
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
KBB Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi
Klinik Laboratuvar
Klinik Psikoloji
Koroner Yoğun Bakım
n
Neonatoloji
Nöroloji
o
Obezite Cerrahisi
Ortopedi ve Travmatoloji
p
Psikiyatri
r
Radyoloji
u
Üroloji
y
Yeni Doğan Yoğun Bakım

ÖZEL BAŞARI HASTANESİ HAKKINDA BİLGİ

SAĞLIĞINIZ EMİN ELLERDE
Başarı Hastanesi 20 yıla yakın birikim ve tecrübesi ile hem ulusal bununla beraber uluslararası alanda sağlıkta fark yaratıyor.

Türkiye’nin kalbi İstanbul’da sıhhat alanında Başarı Ailesi’nden aldığı güçle sağlıkta dönüşüm projelerine uygun olarak kendini yenileyen Başarı Hastanesi, 2014 yılında 8500 m2 kapalı alanda gerçekleştirmiş olduği yatırımla hem SGK bununla birlikte özel sağlık sigortaları anlaşmalarıyla sağlık hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz sürdürüyor.

18 erişkin yoğun bakım, 4 koroner yoğun bakım, 27 yeni doğan yoğun bakım, 51 klinik yatağı, 40 tabip, 350 ustalaşmış ve deneyimli çalışanı ile sağlıkta yarattığı hizmet kalitesinin haklı gururunu yaşıyor.

Robotik Rehabilitasyon, kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil, Ağız ve Diş Hastalıkları , Anestezi ve canlandırma, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve rejim,Check – Up Merkezi, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, güzel duyu – Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi, estetik – Güzellik Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz, Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji ve Üroloji servislerinde sağlıklı bir yaşam için çalışıyor.Özel Başarı Hastanesi Randevu Alma

20 YILDIR GÜVENLE…
Üstün görüntüleme teknolojileri ile donatılmış hastanemizde radyoloji servisimiz MR, BT, dijital röntgen, mamografi, panaromik film, renkli doppler, ultroson, endoskopi ve taş kırma ünitesi imkanlarıyla sağlık hizmetlerini sunarken mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuvarlarıyla teşhis ve tedavi süreçlerinde uzman doktor kadromuz ve güler yüzlü sağlık çalışanlamış olurımız profesyonel ve güvenle hizmet sağlıyor.

Ek olarak kardiyoloji bölümünde EKO – EKG – Efor – Holter hizmetleri, nöroloji bölümünde EEG ve EMG çekimleri gerçekleştirilirken , üroloji bölümünde taş kırma ürodinami hastalarımıza sağlıklı bir yaşam sunuyoruz.

çağdaş teknolojik cihazlarla donatılmış 4 adet ameliyathanesi 2 adet doğumhanesinde, haftanın 7 günü 24 saat, her türlü cerrahi operasyon ve doğum yapılabilmektedir.

Güzellik ve güzel duyu ünitemizde; uzman dermatoloğumuzun denetimünde, mevzusunda deneyimli estetisyenlerimiz tarafından; lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve cilt bakımı işlemleri yapılmaktadır.

Kaliteli ve güvende sağlık hizmeti ilkesi ile erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitelerinde kesintisiz hizmet vermektedir.

İstanbul’da Avrupa yakasının iş ve üretim merkezlerinin yakınında yer edinen Başarı Hastanesi tüm acil durumlarda ve iş kazalarında 7 gün 24 saat tüm gücüyle sağlık hizmeti sunuyor.

Sağlıklı bir yaşam için İstanbul Mustafa Kemal Atatürk Havalimanına 20 dk mesafede, Gaziosmanpaşa’da, TEM’e en yakın lokasyonda bulunan özel sıhhat kurumu olan hastanemiz iş ve gezim merkezlerinin yanı başlangıcında içeriyor. Tüm sağlık hizmetlerini üstün otelcilik hizmetleri ile beraber sunan Başarı Hastanesi’nde sağlık alanında hizmetlerinizi alırken İstanbul’u keşfetmenin de ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

VİZYONUMUZ
Başarı Hastanesi sunmuş olduğu sıhhat hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarına kaliteli ve emin hizmet alabilmesini sağlamak, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek sıhhat sektörünün öncü kurumlarından biri olmaktır.

MİSYONUMUZ
sağlık hizmeti sunumunda bilimsel ve teknolojik gelişimleri takip eden memnuniyet odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Hastanemiz; 2014 yılında inşaat aşamasından başlayarak tüm tesis, donanım ve tıbbi süreçleri sıhhat Bakanlığı’nın hizmet ve kalite standartlarına uygun yapılmıştır.

Günümüz teknolojisinde tıbbi ve etik değerler doğrultusunda hizmet vermek,
çağıl bir hastane ortamında kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak,
Hasta ve hasta yakınlarının gereksinimlarını en iyi şekilde yerine getirmek,
Uluslararası kalite standardı olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi esaslarına bakılırsa hizmet alınabilmesini sağlamak.

ÖZEL BAŞARI HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Ahmet Bal – bir yıl önce

Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan bir hastane. Gaziosmanpaşa Tem otoyolu çıkan ana cadde üzerinde bulunuyor. Geniş ve büyük bir hastane olarak gördüm. Yoldan geçerken görüyorum. Genel olarak temiz ve düzenli bir hastane olarak gördüm..

İşletme sahibinin yanıtıbir yıl önce

Merhaba Ahmet Bey,
Yorumunuz için teşekkür ederiz, yorumunuzda da belirtmiş olduğunuz gibi temiz düzenli ve güler yüzlü olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
Sağlıklı ve Başarılı bir ömür dileriz.

yusuf sahin – bir ay önce

Hastane yoğun bakımda 8 gün kaldım (Covid19) dan dolayı. Doktorlar çok ilgilendiler. Moralimi yüksek tutmak için ellerinden geleni yaptılar. 1 yıldızı bilerek kırdım. 2 gün normal servis için 5.000 TL para aldılar ki bu da bir dünya pazarlık yaptığımız rakam. İstitahatten sonra kan tahlili yaptırdım 420 TL aldılar. Bu denli yüksek ücretten dolayı 1 yıldız vermedim. Onun dışında hastane covid 19 yoğun bakımda çok ilgili ve alakalı

Elvinsu Uzunyayla – bir ay önce

Hastanenizde 2 sene once doğum yaptım.doktorum Çağla hanım dünya tatlısı ve çok ilgili başarılı bir doktor onunla taniştigim icin kendimi çok sansli hissettim.labratuvarda çalısan Sinem hanimdan tutunda doktorun yanındaki yardımcısına, dogum oncesinde ve sonrasinda ilgilenen ebeye kadar herkez çok ilgiliydi.Tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla Çağla hanımı tavsiye ettim.Hepside çok memnun kaldı tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine 😊

By farude

Bir yanıt yazın