İstanbul Güngören İlçesinde Hizmet Eden Sağlık Kurumlarından Biri Olan Özel Güngören Hastanesi ile ilgili Öğrenmek istedikleriniz Sizler için Yazımızın Devamında.Özel Güngören Hastanesi Randevu alma,Özel Güngören Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Güngören Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Özel Güngören Hastanesi İş Başvurusu,Özel Güngören Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Güngören Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Güngören Hastanesi Doktorları,Özel Güngören Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Özel Güngören Hastanesi Daha Bir Çok Bilgi Aşşağıda Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Güneştepe, Doğanbey Cd. No:1, 34164 Güngören/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 461 91 91

Fax: 0212 461 23 00

[email protected]

Özel Güngören Hastanesi Yol Tarifi

Özel Güngören Hastanesi Doktorları

Özel Güngören Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
GÖĞÜS HASTALIKLARI
CİLDİYE
NÖROLOJİ (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
EMG
EEG
NÖROŞİRURJİ (Beyin Cerrahisi)
ÜROLOJİ
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
DAHİLİYE
GENEL CERRAHİ
GÖZ
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
KULAK BURUN BOĞAZ
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
RADYOLOJİ
RENKLİ DOPPLER
ULTRASON
RÖNTGEN
TOMOGRAFİ
MAMMOGRAFİ
KEMİK DANSİTOMETRE (Kemik Yoğunluğu Ölçümü)
LABORATUVAR
ERİŞKİN YOĞUN BAKIM
YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM
SOLUNUM LABORATUVARI

Özel Güngören Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Samet Kfy – bir ay önce
Bu verdiğim 1 yıldız bile fazla emin olabilirsiniz.

Daha öncesinde bu hastane ile pek fazla işim olmadı o yüzden bu düzensiz ve kalitesi yerlerde olan “özel Güngören hastanesini” daha tam olarak tanıyamamışız maalesef…

22.08.2021 tarihinde 21:00 sıralarında babam rahatsızlığından dolayı gitmek zorunda kaldık. Toplamda 60 TL + 100 TL serum olmak üzere 160 TL ödeme alındı. Neyse “Sarı alan” adında sözde tıbbı yardım yapılan bölgeye geçtik ve serumun yapılmasını bekledik ama orada görevli olan yapması gereken en önemli ve tek işi serum takmak ve gerekli başlangıç seviyesindeki desteği sağlamak için görevli olan mor elbiseli hemşire ablamız 2 kere denemesine rağmen bir türlü damarı bulamadı. Madem bu işten anlamıyorsun neden orada görevlisin ya da en önemlisi seni neden orada görevlendiriyorlar hastanede millete hizmet edilecek o kadar görev var iken.

Neyse veznedeki arkadaşlara durumu anlattım ve yukarı katta görevli olan hemşire bir hanımefendiyi çağırdılar. Bir hasta ile ilgilendiğini ve kısa sürede orada olacağını dile getirdi. Yaklaşık 40 Dakika beklememize istinaden sonunda bir hemşire ablamız yukarılardan zahmet edip Sarı Alana giriş yaptı. Neyse sonunda 3. Deneme ile serum takmayı nihayet başarabildiler. Gerçekten tebrik ediyorum 🙂

Bu bilgisizliğin sonucu farklı şekilde sonuçlanabilirdi bir damar açma olayı diye basite alınmayacak bir durum maalesef ki.
Gerekli tüm ücreti hastanenizde en önemli konu olan sağlık hizmetini almaya gelen halktan alıyorsanız bu ücreti gerekeni yapıp hastanenizde olması gereken yerde olması gereken kişiyi barındırmanızı tavsiye ederim. Eğer bu şekilde devam ederseniz bir kere gelen hasta bir daha gelmeyecektir. Çünkü çevrede sadece sizin hastaneniz yok. Bizim olay basit bir olay ama durumu ciddi olan arkadaşlar için bu hastaneyi ziyaret ettiklerinde nasıl bir ilgi ve anlayış ile karşılaşacaklarını bilmeleri bizim en büyük sorumluluğumuz ve vazifemizdir.

Bu arada yazmayı unuttum görevli olan doktor hocamız gerçekten çok anlayışlı ve kibar birisi. Özel Güngören hastanesinde olmaması gereken bir doktor diyebiliriz. Daha iyi ve daha güzel hizmet veren bir hastane ile çalışmayı tercih edebilir.

Saygılarımla…

Hanım Karalar – 2 hafta önce YENİ
Zamanı çok olup bir iğne için bile 30-40 dakika beklemek isteyenler için ideal bi yer .Hemşireler bilmelerine rağmen önce ilaç paketlerini yerleştirmeyi ve bi taneside bilgisayara veri girmeyi tercih etti. Tabi sonrada işler çıktı.İğne yapımının ücreti az diye ötelediler bence.Umursamaz tavırlar.Özel diye buraya gelinmez.

Emine Atahan – bir ay önce
Kasım 2019 da gitmiştim kadın doğum Ali hocaya. Allah kimseyi onun eline düşürmesin. Önce 10 sm lik endometriozis için buna mı ameliyat dediler diye ilaç verip 10 gün sonrada ,yok mıhh dememiş kistler diye elini sokup kisti tutup sallayarak kabaca, yok yok ameliyat buna sadece diye. Ayrıca hastanenin örtüsü öyle bir eskiydi ki ben onu evde toz bezi yaparım. Öyle bir yer kısacası. Yorumu şimdi yazmamın sebebi bu gün orda cildiyeye gitdim de o zamanlar aklıma geldi

Toprak Kılıç – 2 ay önce
Güngörenimin profesyonel hırsızlarından. Annem kulak için gitti. Sağ kulağı sola, sol kulağı sağa yazmış. Birde belge vermiş işitme cihazı alabilelim diye. Annemle gittik işitme cihazı almaya oradaki çalışan bu belge ile bir şey alamazsınız dedi. Doktorculuk oynayacaksanız mükemmel yer.

Hızlı yanıtınız için teşekkürler. Anneme test yapanlar bu belge ile gidip işitme cihazı alabileceğini söylemişler. Bende annemi alıp cihaz bakmaya gittim. Belgeyi istedim az uz teknoloji ve müzikle ilgilendiğim için bu kulakta işitme kaybı var değil mi dedim kadın evet dedi. Ters yapılmış test. Kadın kağıdı aldığında biraz baktı ve bu belge ile bir şey alamayacağımızı, bir araştırma eğitim ya da üniversite hastahanesine gitmemizi önerdi. Kısaca bunun adı doktorculuk. Parayla bir yere varamamak. Bu testi en ucuz Samsung telefonda yapıyor kulaklık deneyimini arttırmak için.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Merhaba, hastanemiz bünyesinde işitme cihazı alımı ile ilgili herhangi bir belge düzenlenip yönlendirme yapılmamaktadır. Hastalarımıza yapılan tüm muayene ve tedaviler tıp literatürüne uygun olarak yapılıp kayıt altına alınmaktadır. Hastanızın tedavisi ile ilgili neler yapıldığına dair bilgi edinebilmemiz ve konunun detaylarını hastanın kendisi tarafından dinleyebilmemiz için 0212 461 9191 numaralı hattımızdan Hasta Hakları birimimize dönüş yapmanızı rica ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Melek hatice Boztepe – bir ay önce
Arkadaşım dogum yaptı ölümden döndü ve ölümden ve bunu kendi fark etti. Dikmedikleri yeri kalmadı kimse canını sokakda bulmadı kendi hatalarını olduklarını söleyip fiyata dahil etmeleride cabası yazıklar olsun insan sağlığı bu kadar ucuz değil acil denetim şart bu hastaneye.

nisa – bir ay önce
aşı randevum olmasına rağmen hemşireler bilgilendirmede sıfır sıfır sfır..sayelerinde randevumdan 1 saat sonra aşı olabildim bir daha da yolum asla düşmez tavsiye etmem

ozi mert – bir ay önce
bugün kardiyoloji için hastaneye gittim saolsunlar başta doktor bey olmak üzere yardımcı hemşireler çok yardımcı oldu

By farude

Bir yanıt yazın