özel mediplus tıp merkezi Randevu alma,özel mediplus tıp merkezi Muayene Ücreti,özel mediplus tıp merkezi iş Başvurusu,özel mediplus tıp merkezi Doktorları,özel mediplus tıp merkezi Kadın DOğum Ücreti,özel mediplus tıp merkezi Tahlil Sonuçları,özel mediplus tıp merkezi Dahiliye,özel mediplus tıp merkezi Cildiye,özel mediplus tıp merkezi Nerede,özel mediplus tıp merkezi Telefon Numarası,özel mediplus tıp merkezi Nasıl Giderim,özel mediplus tıp merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle.

Adres: Mehterçeşme, Ufuk Cd. No:77, 34515 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 424 67 24

özel mediplus tıp merkezi Yol Haritası

özel mediplus tıp merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Eray Görgün – 3 gün önce YENİ
Asla ama asla gitmeyin ilgilenmiyorlar savuşturup geçiyorlar uzun süre de bekletiyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum

Zafer GÖREN – bir ay önce
Eşim hamile ilk kontrol için 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü eşimi Kadın Doğum Birimine götürdüm. Muayene ücretini ödedim muayeneden sonra doktor kan tahlili istedi kan sonucu için ücreti ödedim ve 2 saat sonra tekrar doktora göründük. Bayan doktor hiçbir bilgi vermedi eşimin durumu hakkında hiç yorum yapmadı. Değerler düşük olduğu için 4 Ağustos Çarşamba günü gelmemizi istedi. Biz de o tarihte gidemedik. 7 Ağustos için randevu aldık bu sefer başka bir doktor için. 7 Ağustos hastaneye gittiğimizde kaydınız açık olduğu için diğer doktora randevu veremiyorum dediler. Ben randevu alırken neden başka doktor için randevu veremiyoruz demediler? İllaki hastaneye mi gitmek gerekir bize uzak olan bu hastaneye gittikten sonra bizi geri gönderdiler. Saçma sapan uygulaması olan bu hastaneden, ilgisiz bilgi vermeyen doktordan, kendini beğenmiş, insanlarla konuşmasını bilmeyen 2. Kat sekreter çalışanlarından şikayetçiyim. Hiçbir şey yapmadan aldığınız ücreti inşallah yiyemezsiniz.

Eyup Şahin – bir ay önce
Eşimin kulak arkasında oluşan ödem ile alakalı hastaneye geldik. Aynı zamanda dilinde uyuşma ağzında tat olmadığını Doktor Serhat Bey’e iletti. Ödem için diklaron iğne yazdı diğer problemler için herhangi bişey söylemedi. Tekrar sorduğumuz da ağız içinde birşey göremedim onlarla alakalı bişey diyemicem dedi. Herhangi bir ilaç vs yazmıcak mısınız diye sorduğumuzda gerek yok cevabı aldık. Yani diyolağa girebileceğim bir doktor olarak da görmediğim için kendisini ben de ne diyeceğimi şaşırdım. Bir doktorun bi görüntüsü bi duruşu bi ifade şekli olur şaka gibi Ülkeyiz gerçekten. Şiddetle özellikle bu doktoru tavsiye etmiyorum. 1 yıldız bile çok o da zorunlu olduğu için veriyorum.

Yasin Polimer – 2 hafta önce YENİ
Çok ilgisiz ve tamamen vatandaşın cebini boşaltmak üzere kurulan bir hastane, 10.09.2021 Cuma günü kan tahlili için gittiğimiz ve sonuçların 2 ila 3 gün süreceklerini söylediler ve biz de pazartesi 13.09.2021’de gittik sonuçların çıkmadığını söylediler, ertesi gün akşamında cıkmış sonuçlar.
Telefonu kimse açmaz. İletişim kuramazsınız. Bilgi veren yok.

Murat Aktan – bir ay önce
Az bi miktarla muayene oldum sadece ouan kırpmamın sebebi ilgi pek yok yani alakadarlık pek yok gerisi süperdi

Mesut Yaprak – 2 ay önce
Ufak bir Ceraahi operasyon Geçirdim.Emrullah bey Yeşim Hanım Ve Genel Cerrah Kürşat Bey çok ilgili ve alakalı kişiler.Ellerine sağlık..

Selçuk Çelebi – 2 ay önce
Genel Cerrahi Hekiminin yaklaşımı, muayene esnasındaki özeninden memnun kaldım. İşini hakkıyla yapan bir hekim.

By farude

Bir yanıt yazın