VM Medicalpark Bahçeşehir Randevu alma,VM Medicalpark Bahçeşehir Muayene Ücreti,VM Medicalpark Bahçeşehir Doktorları,VM Medicalpark Bahçeşehir Anlaşmalı Kurumlar,VM Medicalpark Bahçeşehir iş Başvurusu,VM Medicalpark Bahçeşehir Covid 19,VM Medicalpark Bahçeşehir Dahiliye,VM Medicalpark Bahçeşehir Cerrahi,VM Medicalpark Bahçeşehir Nerede,VM Medicalpark Bahçeşehir Nasıl Giderim,VM Medicalpark Bahçeşehir Telefon Numarası,VM Medicalpark Bahçeşehir ile ilgili Daha Bir Çok Bilgiye Ulaşıbilmeniz için Yazının devamına Gidiniz…

Bulunduğu yer: İstinye Üniversite Hastanesi

Adres: Esenkent, Migros No:4, 34510 Esenyurt/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 6 623

VM Medicalpark Bahçeşehir Yol Tarifi

VM Medicalpark Bahçeşehir Hakkında Yapılan Yorumlar

Şengül Sütcüoğlu – bir ay önce
Esim ameliyat oldu 1 hafta hastanede yattik hasta yatis ekibine sonsuz teşekkürler sürecin basindan sonuna kadar butun taleplerimizi yerine getirmek icin ellerinden gelen ne varsa yaptilar ilgi ve alakalarindan dolayi oncelikle hasta yatis Müdürü Fatma Ziyade Özturk hanfendiye ve ekibine teşekkürler basarilariniz başkalarınada hep örnek olmasini diliyorum.

kıymet sankazan – 5 ay önce
Hastane iyi olabilir ama çalisanlar baziları işe yaramazlar helede şu sekreterler islerini iyi yapsalar özellikle dermotoloji sekreterleri telefonları acmaya bile tenezül etmiyolar 6 tane dahiliye numarasini aradim açilmadi şikayet edilince 1 saat sonra dönuş yapıldı 😡

Taha çakır – 6 ay önce
Gün geçtikçe daha berbat bir hastane haline geliyorsunuz. Pazar günü dahiliye muayenesi için sabah saat 09:00 a randevu aldım 1.5 saat oldu hala bekliyorum. Yetkililer doktora ulaşamıyormuş. Böyle saçma sapan yönetilen bir kurumun sözde yöneticileri buranın hastane olduğundan haberdar mı?

Hanife Öztürk – bir yıl önce
Vitrin bı yere kadar tabi.. personeller avare gelenler onlar için hasta değil müşteri her orta zekalı insanın anlayabilecegi durumları aptalmissiniz gibi anlatır asgari ücret kadar para verip özel sigorta yaptirirsiniz sonunda lanet olsun keşke devlete gitseydim ile çıkarsınız bir kaç doktora gittim ağızlarını bıçak açmaz yüzler 5 karış anlaşmalı olduğu eczanlerden ilaç almanızı ister konsept otel vizyon sıfır muamele leş

S K – 3 yıl önce
Özel hastane ve adını satan bunun da ayrıcalığını yaşatan bir sağlık kuruluşu. SGK ile doğru düzgün anlaşması yok varsa bile bunu hissedemiyorsunuz. Çünkü çok pahalı sağlık hizmeti sunuyorlar. Doktorlar konusunda uzman ama çoğu yabancı ülke vatandaşı doğru bir aksanları bulunmuyor. Bunun açıkça ucuza kaçmak olduğunu görmezden gelebilirsiniz. Türkiye’nin özel hastaneleri (Sağlık özel olmamalıdır) için genel bir durum. Görsel açıdan hastaneden çok lüks bir otel havası var. Otopark ücreti bulunuyor ve Vale var. Bu da ülkemize giren yeni soygun biçimi oldu!

Ece’nin mor günlüğü – 3 yıl önce
Sekreterlerden vale ye kadar hepsi size salak muamelesi yapıyor, devlet hastanesinde hem daha hızlı hemde aşağılanmadan muayene olabilirsiniz , dr lar desen bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor… şikayet ettim hasta haklarına 2 ay geçti ne arayan var ne soran… yani kim kime dum duma …

Burhan Serter – 4 yıl önce
Devlet hastanesinden yavaşlar. Personeller dünyadan bi haber. Koca hastanede 1 tane röntgen cihazı var oda mobil bulmak için peşinden koşturuyorsunuz.
Kan alma nerede diye soruyorum desktekiler birnirine omuz masajı yapıyor. Yüzünüze bön bön bakıyor.
FTR muayenesi 1 kan verme 1 röntgen 3 saat oldu hala hastanedeyim. Allah korusun MR çektirecek felan olsam heralde hastanede ağırlayacaklardır beni. Otelcilik anlayışı dedikleri bu olsa gerek.

Fethi Tansel Bayülgen – 4 yıl önce
Bu bölgenin Hastane ihtiyacını karşıladı, kbb ve göz polikliniğine gittim. Memnun kaldım. Otopark için vale aracınızı alıyor. 10 tl ücreti var.

By farude

Bir yanıt yazın