İStanbul Şişli İlçesinde Hizmet’te Bulunan Özel Osmanoğlu Hastanesi Özel Olup Belirli Sigorta Kuruluşları ile Hizmet Vermektedir.Çok Nezih Personelleri ile Bir Çok Birimde Hizmet Vermektedir.Özel Osmanoğlu Hastanesi ile İlgili Detaylı Açıklamayı Sizler için Yazımızın Devamında Paylaşacağız.Şİmdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Merkez, Dilaçar Sk. No:4, 34360 Şişli/İstanbul

Çalışma saatleri: 24 saat açık

Telefon: (0212) 296 20 60

ÖZEL OSMANOĞLU HASTANESİ YOL HARİTASI

ÖZEL OSMANOĞLU HASTANESİ TANITIM VİDEOSU

EN KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ, EN UYGUN FİYATA…
Yarım asırlık köklü deneyim ve yoğun data birikimiyle, tıbbi etik değerlerine bağlı sıhhat sektörünün en köklü müesseselarından olan Osmanoğlu Hastanesi’ne hoş geldiniz.
Sağlığınız için, tıbbın çağdaş ve teknolojik olanakları ile donatılmış deneyimli ve kendi mevzusunda uzman tabip kadromuz ve deneyimli sıhhat personelimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Hızla değişen ve gelişen modern tıb dünyasını yakından izleyerek, donanımlarımızı ve tıbbi cihazlarımızı sürekli yenilemekteyiz. Hasta ve hekimlerimize çağdaş teknolojinin olanaklarını, daha sağlıklı teşhis ve tedavi yapabilmeleri için, sunmanın kıvancı ile doluyuz. Siz hastalarımıza ve konuk hekimlerimize aile ortamının sıcaklığı ve rahatlığı içinde hizmet vermek ana hedefimızdır. Hasta haklarına saygıda kusur etmeme eminlığı içinde hepinize sağlıklı ömür diliyoruz.

Uzman Klinik Psikolog Zeynep Yılmaz
Klinik Psikolog


Hakkında
Kocaeli doğumludur. 2014 yılında Kocaeli Özel Seymen Anadolu Lisesinden, 2019 yılında ise Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesi ile mezun olmuştur.
Lisans öğrenimi süresince birçok akademik araştırma ve gönüllü danışmanlık merkezlerinde yer almıştır. Öğrenimi süresince Özel Fransız Lape Hastanesi, Özel Aile Hastanesi, Np İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, Np Feneryolu Tıp Merkezi, Özel Ataşehir Lotus Huzurevi ve Bakım Merkezi gibi birimlerde stajyer psikolog olarak bulunmuş, klinik stajlarını başarı ile tamamlamıştır.


Yüksek Lisans eğitimini Üsküdar üniversitesi’nde yüksek onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığını almıştır. ‘Ergenlerde Teknoloji Bağımlılığı’ üzerine yazmıştır. Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından verilen Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almaktadır (Süpervizyon aşamasında).Yeşil Işık Psikolojik Danışmanlık Merkezi tarafından verilen ‘Oyun Terapisi’ eğitimini almıştır.Moxo Dikkat Performans testi eğitimini almıştır. Üsküdar üniversitesin tarafından verilen MMPI Uygulama ve Yorumlama eğitimini almıştır.
Çocuk Testleri eğitimleri olarak,
FRANFURTER DİKKAT TESTİ
PORTEUS LABİRENTİ
CATELL 2A ZEKA TESTİ
BURDON DİKKAT TESTİ
ANKARA GELİŞİM ENVANTERİ (AGTE)
GESSEL GELİŞİM TESTİ
METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ
PEABODY KELİME ANLAMA TESTİ
BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ
KİNDER ANGST
KENT EGY: 6-14 Yaş Zeka Testi
SDÖT: Öğrenme ve Bellek Testi eğitimlerini almıştır.
Psikofarmakoloji eğitimini ise Doç. Dr. Eylem Özten tarafından almıştır.

ÖZEL OSMANOĞLU HASTANESİ DOKTORLARI

Konsültan Op.Dr.Dr.Filiz AKKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıKadın Hastalıkları ve DoğumDt.Elif Nurhak ERDALDiş HekimiDiş ve Ağız SağlığıProf. Dr.Elmas ORAKKardiyoloji ve İç Hastalıkları UzmanıKardiyolojiDoç Dr.Engin YARKIN BÜRÜMCEKGöz Hastalıkları UzmanıGöz HastalıklarıOp. Dr.Enis DÖNMEZBeyin ve Sinir Cerrahisi (Neroşirürji)Beyin ve Sinir Cerrahisi (Neroşirürji)Konsültan Op.Dr.Esra Çabuk CÖMERTKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıKadın Hastalıkları ve DoğumProf. Dr.Esra ERYAMANKulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi UzmanıKulak Burun BoğazDr.Faik KUSEYRİÇocuk Hastalıkları ve Sağlığı UzmanıÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıKonsültan Prof.Dr.Gülden KAFALIÇocuk KardiyolojiÇocuk KardiyolojiDr.Hatice GÜLERÇocuk Hastalıkları ve Sağlığı UzmanıÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıDr.İbrahim ALATAŞBeyin ve Sinir Cerrahisi (Neroşirürji)Beyin ve Sinir Cerrahisi (Neroşirürji)Op. Dr.Kıvanç DİRENGöz Hastalıkları UzmanıGöz HastalıklarıKonsültan Prof.Dr.Kut SARPYENEROrtopedi ve Travmatoloji UzmanıDr.Mecbure NALBANTOĞLUNörolojiNörolojiProf. Dr.Mehmet Cenk GÜRBÜZÜroloji UzmanıÜrolojiRad. Dr.Mehmet Zeki ERKORKMAZRadyoloji UzmanıUzm. Dr.Meriç AKSOYCilt Hastalıkları UzmanıCildiye ( Dermotoloji )Dr.Nesrin ALPASLANAnestezi ve Reanimasyon UzmanıAnestezi ve ReanimasyonOp. Dr.Nihat AĞAR (Başhekim Yardımcısı)Genel Cerrahi UzmanıGenel CerrahiOp. Dr.Oğuzhan DAVERKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıKadın Hastalıkları ve DoğumDoç Dr.Orhan KARAKAŞLARGöz Hastalıkları UzmanıProf. Dr.Rıdvan SEVENGenel Cerrahi UzmanıGenel CerrahiKonsültan Prof.Dr.Sadık PEREKGenel Cerrahi UzmanıRad. Dr.Said ENVERRadyoloji UzmanıOp. Dr.Selçuk ÖRSELOrtopedi ve Travmatoloji UzmanıOrtopedi ve TravmatolojiDr.Sevim İLTERAnestezi ve Reanimasyon UzmanıAnestezi ve ReanimasyonUzm. Dr.Ş.Şefkat ABENYAKARFizik Tedavi ve Rehabilitasyon UzmanıFizik Tedavi ve Rehabilitasyon MerkeziDr.Şüküfe DİRENMikrobiyoloji UzmanıDr.Tolga UYUKLUAcil Servis DoktoruAcil ServisDr.Ülkü KANTARBiyokimya UzmanıUzman Klinik PsikologZeynep YılmazKlinik Psikolog (Online Terapi)PsikolojiUzman Klinik PsikologZeynep YılmazKlinik PsikologPsikolojiDyt.Zuhal GÜLER ÇELİKDiyetisyenDiyet ve Beslenme

KURUMSAL»Hoşgeldiniz»Kurucumuz»Kurucumuzun Mesajı»Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz»Ortaklara Duyurular»Hasta Hakları ve Sorumlulukları»Ziyaretçi Politikası»Organizasyon Şeması»Anlaşmalı Kurumlar»Kalite Yönetim Birimi»Kalite Yönetim Çalışmaları»Kişisel Verilerin Korunması»Bebek Dostu Hastane»Kurumsal Katalog»Basında Osmanoğlu»E-Çalışan Öneri ve Şikayetleri»İnsan Kaynakları»Sanal Tur»Tıbbi Donanım SatışKLİNİK BİRİMLER»Cerrahi Birimler»Dahiliye Birimler»Teşhis ve Tanı Üniteleri»İleri Tanı ÜniteleriE-SERVİSLER»E-Servisler»E-Sonuç»E-Randevu»E-Danışma»E-Kritik»E-Doktor»E-Geçmiş Olsun»E-Anket»E-DergiİÇERİKLER»Hekimlerimiz»Kurumsal Katalog»Haberler»Check Up»Bilimsel Yayınlar»İletişim
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Burdaki bilgiler ve resimler izinsiz kullanılmamalıdır.

By farude

Bir yanıt yazın