İstanbul Şişli Bölgesinde Bulunan Florence Nightingale Hastanesi Özel Bir Hastane Ve Kendi Bölgesinden En Eski Özel Hastanelerden Birisidir.Florence Nightingale Hastanesi ile ilgili İletişim Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Paylaşılmıştır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: İzzetpaşa Mah, Abide-i Hürriyet Cd No:164, 34381 Şişli/İstanbul

Çalışma saatleri: 24 saat açık

Telefon: 444 0 436

ŞİŞLİ FLORENCE NİGHTİNGALE HASTANESİ YOL HARİTASI

Florence Nightingale Hastanesi Türkçe Tanıtım Filmi

https://youtube.com/watch?v=KG451RMu1gw

Yeşil Hastane
İstanbul Florence Nightingale Hastanesinin çatısında bulunan heliport alanı her tür hava ambulans helikopterinin iniş kalkış yapmasına uygun olarak yapılandırılmıştır. Akıllı hastane olarak inşa edilen İstanbul Florence Nightingale Hastanesi TUV Hessen Green Building sertifikası ile ülkemizin ilk “Yeşil Hastane Binası” ünvanını almıştır.

Hastanenin 209 hasta yatağı 51 yoğun bakım yatağı, hepsi laminar hava akımı ile donatılmış 11 ameliyathanesi ve 2 doğumhanesi bulunmaktadır. Ameliyathanelerin tümü odyovizüel olarak 300 kişilik konuşma salonuna ve uluslararası noktalara bağlanabilmekte, bu sayede interaktif tıp eğitimi ve bilimsel aktivitelere imkân sağlamaktadır.

Uluslararası sıhhat Hizmetinde Tecrübeliyiz

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi, yalnızca İstanbul ve Türkiye’ye değil aynı zamanda uluslararası arenada özellikle Ortadoğu, Orta Asya, Doğu Avrupa ve çsafha ülkelerin sıhhat hizmeti gereksinimlarını karşılayabilecek “tıbbi kadro teknolojik donanım ve teknik altyapı” üçgeninde kurulmuştur.

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi, sağlık alanında bir çok yeniliği kendisiyle beraber getirmiştir. Radyoloji sonuçlarının incelenmiş olduğu rapor odasında hekimler dünyanın herhangi bir yerindeki doktor ile görüntülü ve sesli bağlantı kurabilmekte, hasta raporlarını inceleyerek karşılıklı görüş alışverişi yapabilmekteler. Böylelikle hastalara ikinci bir görüş imkânı sağlandığı gibi aynı zamanda yurt dışından ülkemize gelecek olan hastalar için de hekimlerimizden ön görüş alınması sağlanabilecektir.

İleri Teknolojik Altyapı

Ülkemizde ilk kere kullanılmaya başlanan EOS cihazı ile ortopedik görüntülemede çok düşük dozlu 2D / üç boyutlu Xray ışınları kullanılarak ışınım dozu ile ilişkili riskler hastalar için en aza indirgenmiştir. Frontal ve lateral dijital görüntüler hangi boyunda olursa olsun eş zamanlı olarak elde edilebilmekte, iskelet anatomisinin üç boyutlu rendering metodu ile görüntülenmesi sağlanmaktadır.

Mükemmeliyet Merkezi

Tıbbın her alanında hizmet sunmak için organize olan İstanbul Florence Nightingale Hastanesi aşağıdaki alanlarda “Center of Excellence / Mükemmeliyet Merkezi” statüsüne erişmiştir.

JCI Güvencesi İle Hizmetinizdeyiz

22 Ağustos 2013 tarihinde İstanbul Florence Nightingale Hastanesi JCI tarafınca akredite edilmiştir. Hastanelerimiz akredite oldukları tarihten beri, üç yılda bir JCI tarafınca yine denetlenerek JCI akreditasyon belgesini yenilemektedir.
Hastanemizdeki Birimler

By farude

Bir yanıt yazın