Bütün sağlık Sektörlerinde hasta ve çalışanların iyiliğini Herşeyden Önce tutan,Hastaların Haklarına Önem Veren,s ü r e k l i k e n d i n i g e l i ş t i r e n v e y e n i l e y e n p e r s o n e l l e r i l e ç a ğ d a ş d ü z e y d e t a n ı v e t e d a v i h i z m e t i s u n m a k i ç i n v a r ı z . Ç a ğ d a ş b i l g i v e d e n e y i m i,m o d e r n t ı b b i a l t y a p ı s ı , t ı b b ı n b i r ç o k a l a n ı n d a tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak,her zaman ve her koşulda, doğru teşhis ve tedaviyi sunan, sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışan memnuniyetini arttırarak örnek bir hastane olmaktır.

Adres : Dikmen Caddesi No:395 Çankaya / Ankara

Telefon : 0312 476 37 37

Santral : 0312 476 12 14

Whatsapp : 0543 768 01 80

E-Posta Adresimiz : [email protected]

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Yol tarifi

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Doktorları

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

yeşim özel – 3 hafta önce YENİ
Oğlumun gözlerindeki iltihap ve grip nedeniyle gittik. Çocuk doktoru yerinden kalkmadan ayakta muayeneye başladı. Üslup olarak da azarlayıcı konuştu. İçeri girer girmez şikayetlerini anlatmama rağmen gözlere hiç bakmadan muayeneyi bitirdi, ben hatırlatınca bakma zahmetinde bulundu. Eski çocuk doktoru Serdar Özkasap çok ilgili ve bilgili bir doktordu. Yeni doktorunuzun bilgisini eleştirmek haddim değil ancak bir çocuğa nasıl yaklaşılmalı, iletişim nasıl kurulmalı kesinlikle Bi haber. Eskiden tavsiye ettiğim bir yerdi şu an çocuk doktorunuzu kimseye tavsiye etmiyorum

MERVE KAYA – 4 ay önce
Bir yıldız bile fazla saat 15.00da mesaisi biten bir doktora 15.00 a nasıl randevu verilir anlam veremedim. Giriş açılması çabasıyla geçen vakit için zaten geç kalmışsınız iması yapan hasta kayıt personelinde cabası. Böyle saygısızlık olmaz asla önermiyorum.

Aslı Emrelli – 3 ay önce
Rezil bir hastane özel deniyor ama verdiğim parayla rezil oluyorsun. Muayene oldum sonucumu görmek için tekrar randevu aldım benden 72 TL daha ödeme aldılar şaka gibi değil mi sonuç İÇİN geliyorsun tekrar ödeme alıyorlar neymiş 10 gün süre varmış onu aşmışım pazartesi glelseymişim … üslupta bi bozuk çok kötü gitmeyin yazık

Semrahgŕîre8wye Özdağlı – bir ay önce
Çocuk doktorunuz hiç bi çocuğa muayne edecek gibi değil biz onu muayne etsek daha iyi olacakmış gibi. Bu kadar ilgisizlik bastan savma hareketleri olan biri çocuk doktoru olamaz şikayet edeceğim ilgili yerlere

Damla Ergün – bir ay önce
Sadece para mantığı olan bir hastene olmuş resmen çocuk doktorunu biz muayene edelim tetkik isteyip(tabiki ekstra para ) birşeyi yok dediği çocuğum ateşler içinde başka bı hastanede farenjit tanisyla tedavi başladılar bide özel olacak paranızla rezil oluyosunuz resmen hiç tavskye etmiyorum nerde önceki yenimed nerde şimdiki arada dağlar var 😡

Eser ÇAYIRLI – 6 ay önce
21 Mayıs 2021 saat 10:00 sularında hastane santralini aradım. İlk aramamda açan olmadı. 5 dk sonra aradığımda açtılar. Çocuğum kreşe başlayacağı için gaita ve boğaz kültürü testi ile kreşe başlamasına sakınca yoktur yazısı almak istediğimi söyledim. Telefondaki görevli kreş raporunun sgk kapsamına girmediğini ve tamamen paralı olduğunu söyledi. Nasıl olur aile hekimi dahi veriyor bu raporu dediğimde. Sağlık ocağından alın o zaman dedi. Hemen yüzüncü yıl semtindeki malum özel hastaneyi aradım çocuk bölümünden randevu aldım ve istediğim şeyleri SGK kapsamında aldım. Yeni Med hastanesini evime yakın olduğu için tercih etmiştim. Personelinin bilgisiz, konuşma adabından uzak ve kurumsal olmayan bir hastane olduğunu gözlemledim. Muayenemizi orada olamadığımıza da çok memnun oldum. Belki iğne yaptırmak tansiyon ölçtürmek için falan gidilebilir.

Çağrı Çınar – 5 ay önce
Yaşadığım en kötü hastahane tecrübesi 40 dk dır dahiliye doktorunun kapısının önünde sıra gelmesini bekliyorum. Check up için geldim bin pişman oldum bugün git yarın geller mi dersiniz doktor saat 10 da geliyor 10 da gelin mi dersiniz neler yaşadım. Wc lerin nerede olduğunu asla öğrenemiyorsunuz yönlendirme yok duvarlar kırık tadilat yapılmıs borular onarılmış ama öylece bırakılmış durum da. Pislik için de her yer EKG odasında montumu vs asacağım birşey bile yok. Rezalet diz boyu

burak şahin – 5 ay önce
Pandemi dolayısıyla mecburen akşam 21.30 gibi acile gittik yeni öğrendim acilden girişlerde yasal olarak ücret talep edemezmiş hastane 88 TL ödedik önemli değil ama ücreti ödemeden serumu takmadilar ilacı yazmadilar muayene oldum hemşirenin yanına gittik serum için önce parayı ödettiler sonra gerekeni yaptılar bu kadar mı ya. Hadi neyse ama ne doktor adam akıllı yüzümüze baktı ne hemşireler işini biliyor damar yolu açtılar serumu baglayamadilar kan koluma aktı, serum bitti kan seruma doğru ilerledi umursayan yok hemşireleri biz bulduk, daha denecek çok şey varda mecburiyetten gittik işte.

Emrah Kadri Erdem – bir hafta önce YENİ
Kesinlikle PCR testi yaptırmayın. 3 saat sonuçlanan testi 12 saat de bile veremiyorlar. Birde bu rezillik için bende 296 TL para aldılar. KESİNLİKLE GİTMEYİNN!!!!

Ramazan DAŞTAN – bir ay önce
Kesinlikle gitmeyin! Tam bir dolandırıcılar! Sadece bir kan testi yaptırmış olmamıza rağmen ne dedikleri sürede sonuçlar çıktı ne de detaylı bir şekilde elimize ulaştı. Sakın sakın gitmeyin…

  – 2 yıl önce
Ağustos 2019 itibariyle neredeyse tüm personeli değişmiş sahibi ile beraber. Umarım hizmet kalitesinden ödün vermezler ve danışma memurları gelen kişiyi öncelikle müşteri olarak değil hasta olarak algılama becerisine erişirler. Çocuk doktoru Serdar Bey büyük ihtimalle ayrılmış acil de kalan bir kaç kaliteli doktor da giderse yeni sahibi için kazançlı bir yatırım olacağını düşünmüyorum.

İşletme sahibinin yanıtı 2 yıl önce
Sayın  Â
Öncelikle yorum yaptığınız ve bize kendimizi ifade edebilme fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz.

  1. “Önce İnsana Hizmet” parolasıyla hastane yönetimimiz bir dizi adımlar atmaktadır. Bu adımlar sayesinde vatandaşlarımıza “kaliteli sağlık hizmeti” sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Kadromuzu, alanında çok tecrübeli ve saygın doktorlar ile takviye ederek daha güçlü bir ekiple, daha kaliteli hizmeti siz vatandaşlarımıza kazandırmak istiyoruz.
  2. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanımız Doç.Dr.Serdar ÖZKASAP hafta içi hergün saat 10.00-12.00 ve 17.00-23.00 arasında ve Cumartesi saat 09.00-13.00 arasında hizmet vermektedir.

Sağlıklı günler dileriz.

yasin öztekin – 3 ay önce
Ben buraya gittim gideli her türlü hizmet ve güler yüzden memnunum. Diğer hastanelerde saatlerce yorulmaktan çok sıkılmıştık. İYİ Kİ VARSINIZ. Pratik ve Hızlı hizmet.

By farude

Bir yanıt yazın