Koru Hastaneleri Grubu,Kurulmasındaki en Büyük Sebeplerden Birisi Okumuş Ve Eğitimini Bitirmiş Üniversite Öğrencileri Tercihidir,Beraber Bir Karar sonucu iş Yapma Ve Hastalarımızın Sağlığını Ön Planda Tutmaktır,Hastanelerimizde Personelimizin Güvenirliği ve Vizyon’u Ön Planda Tutulmaktadır bir personel yapısıyla yoluna devam etmektedir. Bu anlamda personel yapılanması aile kurgusuyla devam etmekte olup, kurum çalışanlarının üstün ve sıradışı performansıyla Koru Sağlık Grubu büyümeye devam etmektedir.

Adres: Kızılırmak, 1450. Sk. No:13, 06510 Çankaya/Ankara

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 6 662

Mail : [email protected]

Özel Koru Hastanesi Yol Tarifi

Özel Koru Hastanesi Doktorları

Özel Koru Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Berire Paker – 3 ay önce
Arkadaşlar ben doktorum anlaşmalı diye düştüm buraya siz düşmeyin..Nereden başlasam bilemiyorum..Öncelikle özel hastane sadece adı, ameliyata kendiniz hazırlanıyorsunuz, aneztezi anında sizin propofol alerjiniz var mıydı diye soran anestezi uzmanına da hazır olun..odada sabun,kağıt havlu yok, pandemide büyük artı..bu arada anestezide dişinizi de kırıyorlar, Allahtan doktor ameliyatı videoya alıyor da elinizde belgeniz var..ve en güzel kısmı şimdi…anestezi almışsınız, hastanenin sorumluluğundasınız, hemşirelerden sohbeti bölüp sizi yürütmelerini sakın beklemeyin ve taburcu olurken aynı gün -3’e inin taksi çağırın cevabı alırsınız…bir porter ne kadar zor olabilir???? o hasta düşse orada…
son olarak bu hastane bu puanın hastanesi asla değil..eş dost rica minnet verildiğine EMİNİM…Yaşadım, tecrübeyle sabit

Celal Selçuk Karaca – 2 ay önce
Dün (28.09.2021) tarihinde Koru Hastanesi ne kadar iş bilmez , kalitesiz ve insan sağlığını hiçe sayan bir iş yaptığını bize göstermiş oldu. Bundan sonra bu hastaneye gitmem kimseye de önermem. Bizim durumu anlatmam gerekirse. Babam Sgk Emekli hasta olup (Bu hastanin Sgk ile anlaşması bulumaktadır) gündüz polikinikte Emel Hanima muayene oldu tetkik yaptırdı akşam ise doktor arayıp acil yatış yapması gerektiği söylendi biz de akşam Hastaneye yatışa geldik. Temografi çekilmesi gerektiği söylendi gittiğimizde ona göre doktorla konuşulup yatış olacağı ve ücretin sgk hastaları için günlük 1250 tl + yapılan işlemler olduğunu söylediler biz de tamam dedik. 2-3 saat geçtikten sonra Tüm her şey tamam olup yatış geçeceğimiz zaman babamı Sadık Hocanın Hastası olarak alacaklarını, Sadık Hocanın Sgk ile anlaşması olmadığını ücretin günlük 3750 tl + yapilan işlemler şeklin de güncelledir. Bu nasıl bir iştir ? Daha doğrusu bu nasıl iş bilmezliktir ? Hasta haklarına ve işleyişine uygun davranılmayan bu durum için umarım herkes tepkisini gösterir ve bu hastaneyi tercih etmez. Tüm itirazlarımıza rağmen bizi mağdur edip yolladılar. Bu yaklaşımla siz kaybedeceksiniz.

Gizem Atalay – bir ay önce
Ankara şubesinde Nöroloji bölümünün bankosunda işlemler için çalışan kişi gerçekten işlerimi kördüğüm ederek, hatasını dile getirmeden beni özel sağlık sigortam olmasına rağmen ödeme yapmak durumunda bıraktı. Tavrındaki acemilik ve gerilim ise cabası. 7 ekim 2021de sabah 11den akşam 18.30’a kadar bu kişi yüzünden vaktim hastanede onay beklemekle geçti. Sözde limit aşımı bahanesiyle 440₺ ödeme ile başlayan süreç 4500₺ Ödeme yapmama kadar uzadı ve sonunda doktor muayene ücretini ödeyerek, tahlil yaptıramadan hastaneyi terk ettim. Sigorta şirketimle görüştüğümde ise TEKERRÜRLÜ İŞLEM SEBEBİYLE REDDEDİLMİŞ GÖRÜNÜYORSUNUZ cevabını aldım. Azıcık işten anlamasak 4500₺ ödetip sonra onun sigorta şirketinden alınmasıyla uğraşacaktık bir de! Kurumun insan kaynakları bölümünün derhal bu işlerle ilgilenmesi gerekiyor. Bir daha koru hastanesi mi? ASLA.

Hüda Alabay – 4 ay önce
İki puanı da doktorumun güler yüzlü ve bilgili oluşuna veriyorum. Hastane genel anlamda rezil. Hijyen sıfır kesinlikle tavsiye etmem. Dogum paketi aldim defalarca gittim ve her gitmemde ayri rezillikle karşılaştım. Gişedekilerin konuşurken yüzümüze bile bakmamalari ayrı itici. Randevu saatimizden 20 dakika evvelden geldik diye bi kovulmadimiz kaldi. Sancım geldi acilen gittim beni yatırdıkları oda rezil. Pislik içinde camlari pislikten görünmüyor. Masaya telefonumu bile koyamadim pislikten. Hemşirelerde ayni şekilde. Oan sanci halimle bisey yapamadim mecbur kaldim o odada. Beni muayene eden iki hemşire vardi surekli bakan. Defalarca muayene ettiler. Daha sonra araştırdığımda bu kadar cok muayene etmelerinin doğru olmadığını öğrendim. Muhtemelen deneme tahtasi olarak kullanildim. Hemşireler kullandiklari pis eldivenleri yemek yenilen masaya bırakıp gittiler. Yanimda Annem vardi o attı çöpe. Hemsireler bir kac kez beni bir kac kezde annemi azarladilar. Sonradan düşününce aklınıza geliyor. Oan sancı haliyle yaşadıklarım şokuyla fark ettiğim bircok sey varken tepki veremedim cok pişmanım siz pisman olmayin önermem çalışanlar laf sokma çabasındalar paranızla rezil olursunuz. Asla gitmeyin.

İbrahim Yeşilöz – 2 ay önce
Eşim 18 Ağustos (2020)gecesi Özel Koru hastanesinde doğum yaptı. Doğumdan sonraki sabah eşimin üşümemesi için üzerine örttüğümüz Adidas marka Zip ceket sabah çarşafları toplayan kişiler tarafından yanlışlıkla olduğunu düşündüğümüz bir şekilde çarşaflarla birlikte toplanıp götürülmüş. Hastaneye önce sözlü bildirimde bulundum sonuç alamayınca tekrar hastaneye gidip yazılı bildirimde bulundum. Fakat bana cevap olarak hastaneye girişte eşinizin üzerinde böyle bir kıyafet tespit edemedik üzgünüz cevabı verildi. Aradan 1yil geçmesine karşılık mağduriyetimiz için herhangi bir girişim yapılmadı. 6 ay önce tesadüfen cep telefonumuzda hastanede çekilmiş fotoğrafta eşimin üzerinde kayıp ceketini gördük. 8 bin lira civarında para verip doğum paketi alıyorsunuz. 600 liralık ürünümüz kayıp oluyor ama maalesef hastane müşteri memnuniyeti göstermiyor.

Efehan Yavuz – 2 ay önce
Bizim özel hastaneyi tercih etme sebebimiz devlet hastanelerine göre tanı ve tedavi konusunda üstün olmaları değil, güler yüz ve insanca muamele görebilmek içindir. Çukurambardaki Koru hastanesine gittiğimde Acil evrak kayıttaki görevlilerin davranışlarını gördüğümde bir an SSK hastanesinde miyim diye düşünmedim değil.Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığıma bin pişman ettiler

Müsemme Aktı – bir ay önce
Bugün pazar olduğu için ve kızım ın da çok ağrısı olduğu için,kadın doğum doktoru olup olmadığını telefonla hastaneyi arayıp sordum,acilde nöbetçi doktor olduğunu söylediler.Acile gittik,girişte danışmada çok kötü bir muamele ile karşılandık.Konuşması düzgün olmayan,hiç anlaşılmayan ,bir sekreter acile geçin,sadece hasta girsin, sonra tekrar buraya gelin şeklinde kaba bir tabirle bize hitap etti.Acilde kadın doğum uzmanı yoktu,bizi niye oraya gönderiler belli değil,ordaki hemşire gidin ücreti öğrenin kabul ediyorsanız,doktora muayene olursunuz dedi.Sonra yine girişteki konuşması anlaşılmayan sekreterin yanına gittik ücreti öğrendik oldukça yüksek meblağ,ama hastamız vardı, ödemeyi yaptık.Kayıt işlemi yapıldıktan sonra kimliğimizi istedik vermediler,başka bir işlem yapılır da kaçarız diye.Gerçekten çok sinir bozucu uygulamaları var,ordaki görevliler de düzgün bir açıklama yapmıyorlar,biri sürekli telefonla konuşuyor,verdiğiniz parayla rezil oluyorsunuz.kızımı tekerlekli sandalye ile polikliniğe götüren personel çok kibardı, doktor bey de çok ilgiliydi, fakat hastanenin prosedürü,hastaya müşteri gözüyle baktığı fazlasıyla hissettiriyor,ücret aşırı fazla,gördüğünüz muamele de çok aşağlayıcı,hastane olarak memnun kalmadım,hastaları karşılayanlar da çok kaba,bizim yanımızda yaşlı bir kadını tersleyerek konuştular kadının sorduğu sorulara cevap vermediler,otur orda bekle şeklinde küstahça cevap verdiler bir devlet Hastanesi’nde böyle bir muamele görmedim.

Ibrahim Ozel – 2 ay önce
Hiç memnun kalmadım. Personel alakasız. Yaptıkları işten memnun olmadıkları belli. Randevu saatinde gidiyorsunuz kayıt için saçma bahanelerle bekletiyorlar. Doktorlar araya hasta alıyor. Tanıdık müşteri değilseniz ilgilenen yok. Devlet hastanesi bundan iyi. Hem çocuk bölümüne hemde nörolojiye gittim. İkiside çok kötü. Birdaha asla gitmem. Ya çalışanlarınıza iyi maaş verin işini severek yapsınlar yada muayene ücretsiz olsun bu kadar kötü hizmetin mantıklı bir nedeni olsun.

Elif Yasin – 3 ay önce
4 yaşında ki kızım ayağının üstüne basamadığı için saat 8de hastaneye geldik. Acilden en azından film çekmek için muayene olmak istedik çocuk hekimi lazim dediler yarım saat hekim bekledik. 8.30da ise randevulu hasta dışında hasta kabul etmiyorum diyen çocuk doktorlari yüzünden “acilden” giriş yaptığımız hastanede muayene olamadık. Acil hasta ne hakla alınmıyor anlamıs değiliz. Gerekli şikayetleri her bölüme yapacağım. Daha önce yaşadığımız küçük aksaklıkları göz ardı etmiştik ama bu tutum inanılmaz çirkin ve yanlis.

Ubis Ozturk – 2 ay önce
Eşimin korona tedavisi sürecinde, göstermiş olduğu son derece insani müşfik mütevazı ve ayrıca hasta ve yakınlarını çok ayrıntılı olarak, hiç üşenmeden bilgilendirici tavrı takdire şayandır. Böyle hekimlerimizin çoğalmasını dileğiyle…
🌟🌟🌟🌟🌟Prof. Dr. Ali Akçay

Arda Doğan – 3 ay önce
Her iki çocuğum Koru Hastanesinde doğdu. Zihniyet olarak ticari bir kaygıdan ziyade, bebeğin ve annenin sağlığının herşeyin önünde gören bir yapının olması çok önemliydi bizim için. Doğum için size ayrılan odada tüm tıbbi cihazların olması ve aynı odada doğumun gerçekleşmesi sadece bize özel bir hastane hissi verdi bize. Çok memnun kaldık. İsimleri saymakla bitmez ama doktorumuz Ömer Ant’a, Eftun Hanıma, Güldane Ebeye, Nehazat Hemşireye, Mercan ablamıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

burcu cankul – 3 ay önce
Bi önceki yorumda bahsi geçen doğum yapan kişi benim. Yorum kapasitesi sığmadığı için devamını yazamadık. İlk sayfam medya ekibi hastane olumsuzluklarına yönelik tüm açıkları kapatıp yanımızda oldular. Hastaneden tek memnun olduğumuz şey İlk sayfam ekibiydi. Psikojik olarak çok destek oldular.Emine hanım Filiz hanım ve tüm ekibe teşekkür ederiz.

özel koru hastanesi genel cerrahi
koru hastanesi üniversitesi
özel koru hastanesi çukurambar
özel koru hastanesi çankaya/ankara
özel koru hastanesi çukurambar iletişim
özel koru hastanesi çukurambar kadın doğum
özel koru hastanesi çukurambar muayene ücretleri
özel koru hastanesi çukurambar doğum paketi
özel koru hastanesi doktorları
koru hastanesi doktorları sincan
koru çukurambar hastanesi
özel koru hastanesi duygu altan
özel koru hastanesi doğum ücreti
özel koru hastanesi doğum paketi
özel koru hastanesi diyetisyen
özel koru hastanesi dermatoloji
özel koru hastanesi doktorlar
özel koru hastanesi dahiliye
koru hastanesi çukurambar doktorları
koru hastanesi dr
özel koru hastanesi endokrinoloji
özel koru hastanesi ekşi
özel koru hastanesi e sonuç
özel koru hastanesi estetik
özel koru hastanesi online randevu
özel koru hastanesi saç ekimi
ankara özel koru hastanesi ekşi
özel koru hastanesi fotoğraflar
özel koru hastanesi fiyatları
özel koru hastanesi randevu
özel koru hastanesi doğum fiyatları
özel koru sincan hastanesi fotoğraflar
özel koru sincan hastanesi fiyat
özel koru hastanesi sincan doğum fiyatları
koru hastanesi ankara hekimleri
özel koru ankara hastanesi iletişim
özel koru hastane
özel koru hastanesi sincan iletişim
özel koru hastanesi gastroenteroloji doktorları
özel koru hastanesi göz
özel koru hastanesi nasıl gidilir
özel koru hastanesi çayyolu
özel koru hastanesi hematoloji doktorları
özel koru hastanesi hemşire maaşları
özel koru hastanesi hemşireleri
özel koru hastanesi hakkında
sincan özel koru hastanesi randevu al
özel koru hastanesi üroloji doktorları
özel koru hastanesi kbb doktorları
özel koru hastanesi kardiyoloji doktorları
özel koru hastanesi göz doktorları
özel koru hastanesi iş ilanları
özel koru hastanesi istanbul
sincan özel koru hastanesi telefon numarası
özel koru hastanesi kadın doğum yorumlar
koru hast tel
özel koru hastanesi kbb
özel koru hastanesi kadın doğum muayene ücreti
özel koru hastanesi kalp damar cerrahisi
özel koru hastanesi kardiyoloji
koru hastanesi laboratuvar
koru hastanesi muhasebe
özel koru hastanesi laboratuvar sonuçları
özel koru hastanesi zahide küçük muayene ücreti
koru hastanesi özel mi
özel koru ankara hastanesi kızılırmak mahallesi çankaya/ankara
özel koru hastanesi nöroloji doktorları
özel koru hastanesi nefroloji
özel koru hastanesi ne demek
ankara özel koru hastanesi nerede
özel koru hastanesi ortopedi
özel koru hastanesi online sonuç
özel koru hastanesi onkoloji
özel koru hastanesi odaları
özel koru sincan hastanesi otopark
özel koru hastanesi telefon
özel koru hastanesi psikiyatri
özel koru hastanesi pcr testi
özel koru hastanesi psikolog
özel koru hastanesi plastik cerrahi
özel koru hastanesi romatoloji
özel koru hastanesi rezaleti
özel koru hastanesi sgk anlaşması varmı
özel koru hastanesi sonuç
özel koru hastanesi sincan iş başvurusu
özel koru hastanesi sincan telefon
özel koru hastanesi sezeryan doğum ücreti
koru hastanesi sıncan
özel koru hastanesi ankara sincan
özel koru hastanesi şikayet
ankara özel koru hastanesi şikayet
özel koru hastanesi tahlil sonuçları
özel koru hastanesi tesis kodu
özel koru hastanesi tel
özel koru hastanesi ücretleri
ozel koru hastanesi dogum ucreti
özel koru hastanesi ayrıntılı ultrason fiyatları
yüksek ihtisas üniversitesi özel koru hastanesi
özel koru hastanesi yorumlar
özel koru hastanesi yol tarifi
özel koru hastanesi yeni doğan bebekler
özel koru hastanesi yorum
özel koru hastanesi konya yolu
özel koru hastanesi zahide küçük
özel koru hastanesi zahide küçük doğum ücreti
özel sincan koru hastanesi randevu alma
koru hastanesi çukurambar adres
çukurambar özel koru hastanesi 1450. sokak çankaya/ankara
özel çukurambar koru hastanesi
özel koru çukurambar hastanesi
koru ankara hastanesi telefon
koru ankara hastanesi iletişim

By farude

Bir yanıt yazın