Güven Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Ara 8, 2021 #ankara çayyolu güven hastanesi doktorları, #ankara güven hastanesi adres, #ankara güven hastanesi adres bilgileri, #ankara güven hastanesi alerji bölümü, #ankara güven hastanesi alptekin gürsoy, #ankara güven hastanesi ameliyat ücretleri, #ankara güven hastanesi anjiyo ücreti, #ankara güven hastanesi anlaşmalı kurumlar, #ankara güven hastanesi ayrancı, #ankara güven hastanesi başhekimi, #ankara güven hastanesi başhekimi kimdir, #ankara güven hastanesi başvuru, #ankara güven hastanesi beyin cerrahi, #ankara güven hastanesi böbrek nakli, #ankara güven hastanesi bölümleri, #ankara güven hastanesi burun estetiği, #ankara güven hastanesi bypass ameliyatı, #ankara güven hastanesi çalışan yorumları, #ankara güven hastanesi çalışanları, #ankara güven hastanesi cankaya, #ankara güven hastanesi çankaya, #ankara guven hastanesi cayyolu, #ankara güven hastanesi çayyolu, #ankara güven hastanesi cem barçın, #ankara güven hastanesi check up, #ankara güven hastanesi cildiye doktorları, #ankara güven hastanesi covid testi, #ankara güven hastanesi doktorları, #ankara güven hastanesi kadın doğum doktorları, #ankara güven hastanesi nerede, #ankara güven hastanesi nöroloji doktorları, #ankara güven hastanesi özel mi, #ankara güven hastanesi telefon, #ankara güven hastanesi telefon numarası, #ankara güven hastanesi üroloji doktorları, #ankara özel güven hastanesi çankaya, #ankara özel güven hastanesi çayyolu tıp merkezi, #güven hastanesi ankara çankaya, #guven.hastanesi ankara

Genel Olarak Dünya’daki Sağlık Sistemi sektöründe 1973 Senesinde Yapımı Bitmiş Ve Faliyete başlayan Güven Hastanesi,Yeni Çağın tıbbı gereklerini Ve Geçmişteki Kazanmış Olan Tecrübelerine Güven Hastanesi Olarak Bunları Hastalarımıza Göstermekteyiz.Her Bölüm’de en iyi Ve Kaliteli Hizmetin, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir.Küçük bir hastane olarak 1973 yılında başlayan hikayemiz, konusunda uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personelinden oluşan 1600 kişilik kadrosuyla, 40.000 m2 alanda, 254 yataklı, 12 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Geldiğimiz noktanın gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir.

Güven Hastanesi, Ankara’da 1974 yılında Dr. Ahmet Küçükel ve Dr. Aysun Küçükel tarafından kurulmuş özel hastanedir. Ankara’nın ikinci özel hastanesidir. 2016 yılı itibariye 48 bölüm, yaklaşık 150 doktor ile hizmet vermektedir.

Adres: Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şımşek Sk No:29, 06540 Çankaya/Ankara

Açılış tarihi: 1974

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 9 494

[email protected]

Güven Hastanesi Yol Tarifi

Güven Hastanesi Doktorları

Güven Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ali Çit – 4 ay önce
4 Ağustos 2021 Salı günü çocuğumu Ankara Güven Hastanesi Çocuk Polikliniğine kusma ve ishal sebebiyle götürdüm. Saat 19.00’da hastaneye giriş yaptık. Ancak önümüzde 1 kişi olmasına rağmen 30 dakikada kayıt yaptırabildik. Sistemlerinin değiştiğini ve altyapı hizmetinin yeni sistemde sorun yarattığını öğrendik. Doktor muayenesi için beklerken sistemi doktorun da kullanamadığını bizden önce bekleyen ailelerin girişlerinin doktorun bilgisayarında görünmediğini beklerken diğer ailelerden öğrendik. Doktor 75 yaşında yaşlı, sisteme hakim olamayan biriydi. İstem yapamıyor, yapılan istemler görünmüyor. Bizden gaita testi istedi. Ancak aynı testi birden fazla kez istediğini, istemesi gereken testi istemediğini gecenin sonunda parayı yaptırırken öğrendik. Bizden istediği testlerde 2 tane rota testi var ve istemesi gereken kültür testi yok. Bu iki testin ücretini itiraz etmesem bizden alacaklardı. Sonrasında laboratuvarı arayıp aynı örnekten tekrar kültür testi çalışmaları istendi. Buna itiraz ettik çünkü numuneyi vereli 2 saati geçmişti. Buna rağmen 850 lira gibi bir ücretlendirme çıkardılar. İtiraz edince 2. Testin ücretini düşüp 650 lira gibi bir ücret ödedim. Sonucu çıkmış olmasına rağmen sonucu doktora gösteremedim. Çünkü inanılmaz bir kaos vardı. Herkes ayrı bir sorunla karşı karşıyaydı, insanlar çocuklarının hastalığı ile mi uğraşsın, sistem hatalarıyla mı uğraşsın bilemediler. Beklerken bizi gören 3 hasta geri döndü. Her an sıra var, tek doktor ve inanılmaz bir kaos. Tüm bunların üzerine SGK anlaşması olmadığı için ödenen fahiş ücretler. Ankara’nın orta yerinde sağlık soygunu yaşanıyor. Ödediğim ücretin, yaşadığım sinir ve stresin yanında hiçbir sonuç alamadan eve dönüp çocuğu o kadar saat hastane köşelerinde rezil ettik. Korona önlemleri hak getire. Küçücük bir koridorda üst üste insanlar. Sistem rezalet, doktorun iletişim becerisi sıfır, üstelik çok yaşlı. Ankara’da çocuk acil doktoru bulamadığımız için gittik ama bir daha asla yolumun düşmesini istemediğim bir hastane. Hastanenin gece amiri olarak gelen beyefendi sadece haklısınız dedi. Haklı olmak istemiyoruz, sorunumuzun çözülmesini istiyoruz. Yani 5 saate varan bir eziyet yaşadık.

Meleğin Dünyası – bir ay önce
Randevulu gittiğiniz zaman bence herşey mükemmel ilerliyor, bir çok bölümünü kullanmış biri olarak hep memnun ayrıldım, tabi fiyatların yüksekliği oldukça fazla geliyor insana, fakat 5 yıldızlı otel konforunda bir hastane, özellikle yeni doğan yoğun bakım çalışanlarının özenli çalışmaları takdire şayan,.. Ben artık gidemem fakat zenginler başka hastane aramayın derim..

Burcu Baykan – bir ay önce
Annemin 5.11.2021 tarihinde yapilan operasyonunun ardindan hastanedeki ameliyat sonrasi bakim kesinlikle yetersiz ve kotuydu. Disardan gelen cerrahimiz mukemmeldi, ancak annemin hastanede yattigi bir gece boyunca dogrudurust ve duzenli bir sekilde tansiyon/nabiz olcumu bile yapilmadi (operasyon sonrası takip edilmesi gereken bradikardi geliştiği halde). Bunu birkac kez ikaz ederek her seferinde bizim talep etmemiz gerekti. Kattaki hemsireler birbirlerinden habersiz ve koordinesiz calisiyorlar, ve hasta bakımı yönünden kendilerini disiplinsiz bulduk. Hemsireler kalp ilacları gibi önemli ilaçlar için yeni ameliyat olmuş hastaya doktora bile danışmadan “bugün, yarin içmeyin” diyebiliyorlar (ki kendi hastanelerinde alt katta bulunan kardiyoloğumuza danıştığımızda bunu kesinlikle yapmamamız gerektiğini öğrendik), yatış boyunca birşeye ihtiyacımız olduğunda (açılan damar yolundaki problemler, refakatçi yatağının hazırlanması vs) her seferinde tekrar tekrar gidip söylememiz ve uzun süreler beklememiz gerekti. Bunların dışında sağlık personeli ameliyatlı hastaların yattığı katta son derece gürültücüler; hastanızın dinlenmesi gerekirken sürekli yüksek sesli bağrışmalar ve gülüşmeler çok rahatsız ediciydi. Son olarak hasta ve refakatçi yemek kalitesi çok düşük, miktari ise son derece azdı.

Ozge Doganay Yasar – bir ay önce
Kalabalığıyla ve bekleme süresiyle devlet hastanesini aratmayacak hale gelmiş maalesef. Banko önünde kuyruk, kan verme bölümü önünde kuyruk, park yeri zaten yok, zorunlu valeye veriyorsunuz, 20 tl fahiş fiyat ödeyip arabayı getirsinler diye de 15 dakika sokakta bekliyorsunuz. Yarım saatlik iş beklemelerle 1 saatten uzun sürdü ki burada sosyal mesafeyi de koruyamıyorsunuz kuyruklarda, pandemi dönemi huzursuz bir bekleyiş yani.
Sonuçlarımı online sistemden göremedim, çağrı merkezini aradım, 15. bekleyenmişim, bekleyip görüştüm operatörle, sizi bölüm sekreterliğine bağlayalım dedi, bağladılar ama muhtemelen yoğunluktan sekreterler açamadı. Sonuçta bir de telefonda beklediğimle kaldım. 1 yıldız vermememin sebebi gittiğim doktorların çok iyi olması.

Suat Dedeoglu – 2 ay önce
Pazar günü çocuk kliniğine gittik.
Tam bir kaos ortamı.
Pandemi dönemi olmasına rağmen sosyal mesafe sıfır.
El ile yazılan bir listeden hastaların muayene sırası takip ediliyor, söz konusu listede sıklıkla karışıklıklar yaşanıyor.
Sıranız gelip muayeneye girdiğinizde doktor hastayı sistemden göremiyor.
Çıkış işlemleri yapabilmek için uzun süre beklemeniz gerekiyor.
Tetkik sonuçlarını online görebilmeyi istedim. Ancak Güven online sistemini kaç kez denedim, çalışmıyor.
Online sistem çalışmadığından tetkik sonucunu telefonla öğrenmek için defalarca telefon ettim, ulaşılmıyor.
Çocuk hastalara da, ebeveynlerine de, klinik çalışanlarına da yazık.
Hastane yönetiminin kabul edilemez ve sürdürülemez bir klinik ortamı olan bu duruma acil çözüm bulması şart (personel takviyesi, sistemsel iyileştirme, yazılımsal iyileştirme, mekansal iyileştirme vb)
Aksi taktirde bir kez giden bir daha asla gitmez.

Şirin Şahin – 2 ay önce
Ben böyle rezillik görmedim ya dün acil bir şekilde 12 yaşındaki oğlumun şiddetli karın ağrısı ve kusma şikayetiyle gittik 3 saat hastanede kaldık yanlış anlaşılmasın çeşitli testler yüzünden neyse bugün git ağrı artarsa yine gel başka testlere devam edelim mantığıyla hiçbir şey söylemeden bizi gayet dolgun bir fatura ödedip reçete bile yazmadan yolladılar aynı şekilde akşam testleri n sonuçları size bildirilir dediler asla arayan soran yok ben aradım çünkü oğlum ateşlenmeye de başladı corona negatif çıktı diğerleri 24 saate çıkar dediler eee dedim bu çocuk böyle devam mı edecek yani ilaç bile verilmedi testler yaptınız fatura ödedip gönderdiniz bizi farkında mısınız tanımsız ve tedavisi. Dr değişmiş diğer Dr a bağladı o da parıl verin dedi iyi de diğeri ağrı kesici vermeyin dedir dedim neyse sinirden kapadım bugün arıyorum boğaz kültürü çıktıysa diye 35 dk telefon açık cevap veren yok bağlayamadılar 1000 liraya yakın para alıp tedaviyi bırakın reçete yazmayan sonuçları tam veremediler bile ben bunları ne yapayım ya şimdi bir de adı güven yazıklar olsun size

Emrah Dağoğlu – 3 ay önce
Allah devasız dertten ve böyle yerlerden ırak eylesin .O kadar net diyorum cidden gerek yok gitmeye Sgk ile anlaşmalarının olmaması tamamlayici saglik sigortanizin olsa bile sizi kurtarmaz. 7/24 cocuk uzman doktoru var sloganiyla tavlanip Bi muayene ,bi kan ,bi gaita tahlili icin asgari ücretin yarısını bırakıp çıkarsınız.Hacettepe çocuk varken uğramayin heyecana müsriflige gerek yok.Verdikleri ates dusurucu calpol bir ölçek 30 TL ,her ateş ölçmeye 6 TL alıyorlar garip ki ne garip cihazın pil parası galiba. Kalabalik yetersiz alan sami ulustan bi tik iyi oda daha avam durduğu için haklarini yemeyelim wc ler ücretsiz bide calisanlarin güleryüzü.Bır yıldız çalışanların gülen yüzüne ,diğer yıldızda wc den ve oturaktan para alinmamasina vesselam.

Merve G. – 2 ay önce
26 Eylül pazar günü aksam 8de 39.6 ateşle çoçuk bölümüne giriş yaptırdık. Yaklasık bir ay öncede olan sistem sorunu halen devam etmekteydi. Yaklasık her hasta için 20 dk süren bir giriş ve devlet hastanelerinde bile bu kadar görülmeyen bi bekleme sırası oluştu.
Doktor çok yaslı ve aşırı ilgisizdi. Koronavirüs tedbirleri zaten hiç yok iç içe bir ortam ve aşırı kalabalık. Çocuğuma ateş düşürücü verildikten sonra ateşi düşmesi için ne bekleyecek nede yatabilicek yer yoktu. Ateş düşüm takibi yapılmadı. Baslı basına fiyasko bir hastane. Asla tavsiye etmiyorum.

Evren Yamanok – 3 ay önce
18.08.2021 tarihinde kızım için Güven Hastanesi Çocuk ve ergen ruh sağlığı bölümünden Dr. Hakan Erman dan almış olduğumuz randevu için yazmaktayım.
Toplam 18 dakikalık bir görüşme, uyku ve yeme problemimiz için gitmiştik.
Yeme için, boşverin yemesin acıkınca yer nasılsa nasihatı, uyku için de yanınıza almayın almayın alışır. Tavsiyeleri…
Sonrası için kontrol randevusu , o da yok bir bakın sonra gene gelirsiniz…
18 dakikalık görüşme ve 700,58 TL lik ücret! (hiçbir sigorta karşılamıyor ücreti bu arada bu bilgiyi de en son öğreniyorsunuz! )
İnsanlar zaten bilgiye sosyal ağ üzerinden bir çok konuya rahatça ulaşabilir… Fakat biz , duymadığımızı duymaya ve yapmamız gerekenleri öğrenmek için randevu aldımştık…
Büyük hayal kırıklığı…

emrah kırşan – bir ay önce
Hastane kurumsal kimliğe benziyor ama alakası yok. Randevu saatinde muayene olduk. Nefes üre testi istediler. Testi yaptırdık 20 dakika sonra sonuçlarınız çıkacak dediler. 40 dakika sonucun çıkmasını bekledik. 1 saatte hocamızın bakmasını bekledik. Devlet hastanesindeki kuyruktan ne farkı kaldı özel hastanenin? Rezalet bi koordinasyonları var. Hocaya lafım yok ama hasta sırası ve memnuniyet sıfır! Buraya İlk ve son gelişim oldu. Parayla rezil olmak böyle birşey…

ankara güven hastanesi diyetisyen
ankara güven hastanesi doğum ücreti
ankara güven hastanesi doğum
ankara güven hastanesi dermatoloji
ankara güven hastanesi dahiliye doktorları
ankara güven hastanesi dr murat kurtoğlu
ankara güven hastanesi diş bölümü
ankara güven hastanesi endokrinoloji doktorları
ankara güven hastanesi ekşi
ankara güven hastanesi estetik cerrahi
ankara güven hastanesi erdinç aygenç
ankara güven hastanesi enfeksiyon bölümü
ankara güven hastanesi eleman alımı
ankara güven hastanesi el cerrahisi
ankara güven hastanesi online randevu
ankara güven hastanesi fizik tedavi
ankara güven hastanesi fiyat listesi
ankara güven hastanesi fuat atalay
ankara güven hastanesi fiyatları
ankara güven hastanesi fax numarası
ankara güven hastanesi randevu
ankara güven hastanesi sünnet fiyatları
ankara güven hastanesi göz doktorları
ankara güven hastanesi genel cerrahi doktorları
ankara güven hastanesi gastroenteroloji doktorları
ankara güven hastanesi geriatri
ankara güven hastanesi serap gültekin
ankara güven hastanesi’nin telefon numarası
ankara güven hastanesi adresi
ankara güven hastanesi telefonu
güven hastanesi g4
ankara güven hastanesi hangi semtte
ankara güven hastanesi haldun karagöz
ankara güven hastanesi hematoloji doktorları
ankara güven hastanesi hemşire maaşları
ankara güven hastanesi hemşire alımı
ankara güven hastanesi haluk yıldız
ankara güven hastanesi hemşireleri
ankara güven hastanesi hüseyin bozbaş
ankara güven hastanesi iletişim
ankara güven hastanesi randevu alma
ankara güven hastanesi seyfettin ılgan
ankara güven hastanesi kardiyoloji iletişim
ankara güven hastanesi kardiyoloji doktorları
güven hastanesi ankara randevu
ankara güven hastanesi iş başvurusu
ankara güven hastanesi is ilanları
ankara güven hastanesi ilyas atar
ankara güven hastanesi iç hastalıkları doktorları
ankara güven hastanesi insan kaynakları iletişim
ankara güven hastanesi irtibat telefonu
ankara güven hastanesi jinekolog
ankara güven hastanesi kimin
ankara güven hastanesi kalp ameliyat ücretleri
ankara güven hastanesi kalp damar doktorları
ankara güven hastanesi kalp doktorları
ankara güven hastanesi kardiyoloji
ankara güven hastanesi kbb
ankara güven hastanesi kalp damar cerrahisi
ankara güven hastanesi lojmanı varmı
ankara güven hastanesi laboratuvar sonuçları
ankara güven hastanesi lazer epilasyon
ankara güven hastanesi doktor listesi
ankara güven hastanesi kalp damar doktor listesi
güven hastane ankara
ankara güven hastanesi muayene ücretleri
ankara güven hastanesi murat kurtoğlu
ankara güven hastanesi muharrem taşkoparan
ankara güven hastanesi müdürü kim
ankara güven hastanesi mehmet emin korkmaz
ankara güven hastanesi maaşları
ankara güven hastanesi misafirhanesi
ankara güven hastanesi mail
güven hastanesi mr
güven hastanesi a.ş
ankara güven hastanesi nefroloji doktorları
ankara güven hastanesi’nin telefonu
ankara güven hastanesi’nin sahibi kim
ankara özel güven hastanesi nerede
ankara güven hastanesi karaciğer nakli
ankara güven hastanesi onkoloji
ankara güven hastanesi ortopedi doktorları
ankara güven hastanesi onur çiftçi
ankara güven hastanesi otopark
ankara güven hastanesi organizasyon şeması
ankara güven hastanesi organ nakli
ankara güven hastanesi oben baysan
özel ankara güven hastanesi iletişim
özel ankara güven hastanesi
ankara güven hastanesi kardiyoloji randevu
ankara özel güven hastanesi telefon numarası
ankara özel güven hastanesi muayene ücretleri
ankara özel güven hastanesi kalp damar cerrahisi
ankara özel güven hastanesi doktorları
güven hastanesi ankara doktorları
ankara güven hastanesi plastik cerrahi doktorları
ankara güven hastanesi psikolog
ankara güven hastanesi personel alımı
ankara güven hastanesi personel listesi
ankara güven hastanesi patoloji
ankara güven hastanesi pediatri
ankara güven hastanesi paris caddesi
ankara güven hastanesi pcr testi
ankara özel güven hastanesi
ankara güven hastanesi romatoloji doktorları
ankara güven hastanesi radyasyon onkolojisi
ankara güven hastanesi romatoloji
ankara güven hastanesi radyoloji doktorları
ankara güven hastanesi sahibi
ankara güven hastanesi sgk anlaşması var mi
ankara güven hastanesi sonuç
ankara güven hastanesi sibel sarıkaya
ankara güven hastanesi staj
ankara güven hastanesi saç ekimi
ankara güven hastanesi şikayet
ankara güven hastanesi iş ilanları
güven hastanesi ankara şimşek sokak
ankara güven hastanesi tel
ankara güven hastanesi tesis kodu
ankara güven hastanesi tahlil sonuçları
ankara güven hastanesi telefon nosu
ankara güven hastanesi tüp bebek merkezi
ankara güven hastanesi telefonları
ankara güven hastanesi umut kalyoncu
ankara guven hastanesi uroloji
ankara güven hastanesi ücretleri
ankara güven hastanesi check up fiyatları
güven hastanesi çayyolu bölümleri
ankara güven hastanesi üroloji doktoru
ankara güven hastanesi ümitköy
güven ankara hastanesi
güven hastanesi çayyolu üroloji
ankara güven hastanesi varis tedavisi
ankara güven hastanesi beyin ve sinir cerrahisi
ankara güven hastanesi kalp ve damar cerrahisi
ankara güven hastanesi beslenme ve diyetetik
ankara güven hastanesi yorumlar
ankara güven hastanesi yol tarifi
ankara güven hastanesi yakın oteller
ankara güven hastanesi yakınındaki oteller
ankara güven hastanesi yönetim kurulu
ankara güven hastanesi yaşlı bakım merkezi
ankara güven hastanesi yakını kiralık daire
ankara güven hastanesi yorum
güven hastanesi çankaya
ankara güven hastanesi onkoloji doktorları
ankara çayyolu güven hastanesi
ankara güven çayyolu
ankara güven hastaneleri

By farude

Bir yanıt yazın