İstanbul üsküdar’daki Puhu Veteriner Kliniği Yüksek Teknoloji donanımıyla tam teşekküllü bir veteriner kliniğidir. Puhu Veteriner Kliniği ile ilgili tüm bilgileri sizler için aşşağıda bunları şu şekilde sıraladık Telefon , Yol Haritası , Randevu , Yorum ve Şikayet Gibi. Bu Bilgiler Puhu Veterinerin Web sitesi ve Sosyal medya adreslerinden alıntıdır. Puhu Veteriner Kliniğine Kendi Şahsi aracınız ile gitmek için aşşağıdaki yol haritasını tıklayarak konumu açıp en kısa sürede Puhu Veteriner Kliniğine gidebilirsiniz. Randevu almak için ise aşşağıdaki Randevu aL butonuna tıklayarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. RandevualOrg olarak sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için Teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : No 6cc, Soyak Residance Sitesi, Soyak Cami Sk., 34700 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 02169697535

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Pazar Günler : 13.00 – 17.00

Puhu Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Minik Dostlarımız için Lütfen Dikkatli Olalım

Puhu Veteriner Kliniği

Yorum ve Şikayetler

Hasan Basri Cenk – 1 ay Önce

Kedimi şimdiye kadar bir sıkıntı olmadan götürüyordum. Sokaktan kurtardığım yavru kediye de götürdüm. Hayvan sevgisini paranın önünde tutan bir anlayış beklerken biraz hayal kırıklığına uğradım.

Rahsan Mercan – 2 ay Önce

Sırılsıklam bir yavru kedi çıktı karşıma 8 gündür tedavimiz devam ediyor. Ben her anlamda yardımcı olan tam can dostu veteriner hekim ve yardımcı ablaya nasıl teşekkür edeceğimi gerçekten bilemiyorum. Can dostunuzu gönül rahatlığıyla Puhu veterinerliğe teslim edebilirsiniz.

Arzu Demir – 4 ay Önce

Memnun olduğum kliniklerden birtanesi. Hayvanları gerçekten seven kliniklerden korkmayın. Bahçeleri de kliniğin içi de kedicik dolu 😍

Hakan Atar – 7 ay Önce

Kaliteli, güvenilir, hijyenik, ilgili. Hayvanlara olan sevginiz ve işinizdeki profesyonelliğiniz her halinizden belli. Sahipsiz sokak hayvanlarına gösterdiğiniz ilgi de gözlerden kaçmıyor. Klinik arayışında olanlar varsa düşünmeden tavsiye edebilirim. İlginiz için buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Yudum Yaman – 8 ay Önce

Durumu cok agir olan henuz 3 haftalik sokak kedisine “Çok Pahali Tutar” seklinde ilk gunden yorumda bulunan, 1000 liralik masrafin 3-5 tl’sinin hesabini yapan, canli sevgisinden uzak işi tamamiyle ticarete doktuklerini dusundugum klinik, önermiyorum.

By farude

Bir yanıt yazın