Sadevet Veteriner kliniği hayvan dostlarımıza sağlık hizmeti veren özel bir sağlık kliniğidir. Mevkiisi istanbul’un üsküdar tarafındadır. Üsküdar istanbul’un Anadolu yakasında kalmaktadır bu veterinerlikte minik patili dostlarımız için her türlü hizmet verilmektedir uzman vetöler tarafından.Randevualorg olarak sizlere bugün Sadevet Veteriner Kliniği ile ilgili telefon adres ve hizmet saatleri gibi bilgileri bu makalede ele aldık sizler için. RandevualOrg Olarak sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder sahiplenmiş olduğunuz sokak kedileri ve diğer minik patili dostlarımız içinde sağlıklı günler dileriz.

Adres : Özyurt sitesi, Barbaros mah. Tophanelioğlu cad. Sırmaperde sok, A Blok Sk. No:52 D:1A, 34766 Üsküdar/İstanbul

Telefon : +905330378449

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

SADEVET VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

SADEVET VETERİNER KLİNİĞİ
YORUMLARI – ŞİKAYETLERİ

Gizem S. – 2 ay Önce

Uzun süredir yakın çevremde evladımı götürmek için güvenilir bir hekim arıyordum. Yönel hanım sayesinde arayışımız son buldu. Evladım artık kliniğe gitmekten korkmuyor, doktorundan çok memnunuz. Özellikle birçok hekime kıyasla ilgili oluşu ve maddiyatı ön planda tutmaması gerçekten çok iyi. Canlarımızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Nazan Demir – 1 ay Önce

Valla kurduğu 1 cümle 150₺ den başlayan veterinerlerden sonra, Yönel Hanım gerçekten insanı şaşırtıyor. Hem ilgili, hem başarılı, hem de işine ticari amaçlı bakmıyor. Yakınlarda böyle her açıdan güvenilir veteriner bulmak ne şans!

Sinem Şentürk – 2 ay Önce

Canım oğlum pamuğumu Yönel hanıma götürdüm.Bilgi kirliliği olmadan , net şekilde herşeyi izah etti.Ayrica canlarımıza bir anne şefkati ile yaklaşıyor.Tamamen onların sağlığını düşünen , tecrübeli bir hekim.Herkese öneririm , gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Berfin Sönmez – 5 ay Önce

Uzun zamandır bu çevrede güvenilir bir veteriner arıyordum. Açıkçası bu kadar ilgili veterinerlerle karşılaşmayalı çok uzun zaman olmuştu. Hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra nereye gideceğimi çok iyi biliyorum

Gökay Sizgen – 5 ay Önce

Güvercinlerimle çok güzel ilgilendiler işlerinin hakkını veren insanlar

By farude

Bir yanıt yazın