Sante Animale Veteriner Kliniği İstanbul Üsküdar İlçesi, Çengelköy sırtında, eski adıyla Nato Yolu, yeni adıyla Bosna Bulvarı’nın devamı olan Zübeyde Hanım Caddesinde hizmet vermektedir. Bu yazımızda Sante Animale Veteriner kliniğine deyinecez sizlere. Sante Animale Veteriner Kliniğinin Sosyal medyadan detaylı bilgilerini sizler için bu makalemizde belirtecez bunlar nelerdir. Sante Animale Veteriner Kliniği Adresi, Sante Animale Veteriner Kliniği Hizmet Saatleri, Sante Animale Veteriner Kliniği fiyat listesi, Sante Animale Veteriner Şikayet ve yorumları sizler için sıralayacağız eğer sizde Sante Animale Veteriner kliniğinden hizmet aldıysanız yorum yaz kısmından olum olumsuz yorumlarınızı belirterek Sante Animale Veteriner kliniğinin hizmet anlayışını geliştirmek için katkıda bulunabilirsiniz. RANDEVUALORG’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik patili Canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:40 Üsküdar / İSTANBUL

Telefon : 0216 332 0 662

Cep Telefon : 0533 666 13 83

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Email :  [email protected]

Sante Animale Veteriner Kliniği Yol Tarifi

SANTE ANİMALE VETERİNER KLİNİĞİ BÖLÜMLERİ

SANTE ANİMALET VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Duygu Gök – 6 ay Önce

Değerli hekimimiz ile ilk olarak sütlaç beyin pansiyon ihtiyacı ile, sonrasında ise ballı beyin trafik kazasında tanıştık. Patili çocuklarım için bir çok klinik deneyimlesemde; Burak bey kadar hastasına değer veren, takibini sıkı yapan, her detayına önem veren bir veteriner hekim ile tanışmadım. Kliniğin içinde ve çevresinde olan çocukların sevgisinden ve bakımından, kliniğin mükemmelliğini anlayabilirsiniz. Ellerinize, emeklerinize sağlık.. teşekkür ederim herşey için

işletme sahibinin yanıtı : Güveniniz için Biz Teşekkür ederiz.

Çağrı Beğ Güner – 1 yıl Önce

İşini severek ve başarılı şekilde yapan, iyi bir hekim. Sorularınızı detaylı şekilde, sıkılmadan cevaplıyor. Kedimiz ve köpeğimizin aşı vakti geldiğinde mesajla hatırlatma hizmeti de çok faydalı. Burak Bey’i tanımaktan memnuniyet duyuyoruz.

işletme sahibinin yanıtı : Asıl biz sizi tanımaktan mutluluk duyuyoruz

Atilla Özdemir – 3 yıl Önce

Geç açar, erken kapar, vasat bir veterinerdir.

By farude

Bir yanıt yazın