İstanbul Kadıköy ilçesinde Bulunan Sağlık Kurumu Olan Özel Sante Tıp Merkezi ile ilgili Merak Ettiğiniz Herşeyi Yazımızın Devamında Bulabilirsiniz.Sante Tıp Merkezi Randevu alma,Sante Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Sante Tıp Merkezi Doktorları,Sante Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Sante Tıp Merkezi Kadın Doğum Ücreti,Sante Tıp Merkezi Covid 19,Sante Tıp Merkezi iş Başvurusu,Sante Tıp Merkezi Nerede,Sante Tıp Merkezi Telefon Numarası,Sante Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Fenerbahçe, Fener Kalamış Cd. No:32, 34726 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00

Telefon: (0216) 330 00 66

Faks : 0(216) 330 00 69

Email : [email protected]

Sante Tıp Merkezi Yol Haritası

Sante Tıp Merkezi Doktorları

Sante Tıp Merkezi Anlaşmalı Olduğu Kurumlar

İNDİRİM ANLAŞMALARIMIZ
İndirim anlaşmalarımızla ilgili detaylı bilgiyi çalıştığınız kurumdan ya da Sante’den alabilirsiniz.
Anlaşmalı Kurumlarımız arasında yer almak veya kurum önermek için lütfen bize yazın. [email protected] İndirim anlaşması başka herhangi bir anlaşma ile birleştirilemez, devredilemez.
Balık Adamlar Kulübü
ETS Turistik Servisleri A.Ş.
Fenerbahçe Spor Kulübü
Islak Mavi Dalış Okulu
İstanbul Ticaret Odası
Nova Reklam
Yıldız Teknik Üniversitesi
KAMU KURUMLARI
Sante Tıp Merkezi Olarak Kamu kurumları ile anlaşmamız çerçevesinde, dahili branşlarımızda ve laboratuvarımızda tüm tanı ve tetkiklerde hizmetinizdeyiz.
Bağ-Kur ( Devredilen )
Emekli Sandığı (Devredilen )
SSK ( Devredilen )
SİGORTA ŞİRKETLERİ
Sante olarak yaygın tüm sigorta şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır.
Bunun yanı sıra şirket anlaşmalarımız ile sektöründe tanınmış, seçkin kuruluşlarımızın çalışanları ve ailelerine her türlü muayene ve tetkik için indirim hizmeti de vermekteyiz.

Ak Sigorta A.Ş.
CGM
Anadolu Anonim Türk Sigorta A.Ş
Türkiye Sigorta A.Ş(Güneş Sigorta)
Eureko Sigorta A.Ş
Mapfre Sigorta A.Ş
Bupa Acıbadem Sigorta A.Ş
Axa Oyak Sigorta A.Ş.
Grupama Sigorta A.Ş.
Demir Hayat Sigorta A.Ş.
Ergo İsviçre Sigorta
Fortis Bank Sandık
Esbank Emekli Sandığı Vakfı
Allianz Sigorta A.Ş
Gulf Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Katılım Emeklilik Ve Hayat A.Ş
Yapı Kredi Sigorta A.Ş.

SANTE TIP MERKEZİ HASTA HAKLARI

SANTE TIP MERKEZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

çiğdem koç – 9 ay önce
Annemi, Fizik tedavi doktoru Meral hanıma götürdüm..Hem uyguladığı tedavilerden,hem de hasta ilişkilerinden hiççç memnun kalmadık..Tavsiye etmiyorum..

esra – bir yıl önce
fiyat bilgisi için iletişime geçiyorsunuz, mail atın lütfen telefonda bilgi veremiyoruz diyorlar, sonra da maile cevap veren olmuyor, tekrar telefon ile arıyorsunuz , hemen hesaplıyorum bekletiyorum sizi diyorlar , maile cevap verin lütfen diyorsunuz , tabii diyorlar ama yine maile cevap veren yok.. bu ciddiyetsizlik ile size nasıl sağlığımızı emanet edeceğiz????

EMRE – bir yıl önce
Ultrason icin gittik bebeğimizin ilk kalp atışını duymak ve sağlık durumunu öğrenmek icin memnun kalmadık ilgisizdi dr hanım başlamadan kapattı kalp atışını ekran büyütüp bebeğin bizzat bile kalp atışını gösteren var bu nedir iki çizgi çıktı pat kapattı dr hanımın önemli bi işi veya yetişmesi gereken bi yer vardı gibi ilgisizlik memnun kalamadik biz kusura baktık

cansu – bir yıl önce
Benim sürekli gittigim bir tıp merkezi hizmetli çalisanindan doktoruna kadar hepsinden cok memnunum her zaman güler yüzlü ve ilgililer işlerinde de bir o kadar iyiler minnetteram🙏🏻

Kıvanç Kazancı – 11 ay önce
Güzel hizmetlerinden dolayı 5 yıldızı hakediyorlar…

Sailing Sol Y Mar – 2 yıl önce
Her türlü rahatlıkla gidebileceginiz bir sağlık kurulusu burası.. Doktorlar müthiş, özenli, bilgili, ortam tertemiz.. Uroloji, ortopedi ve Fizik tedavi den hizmet aldım. Mukemmel hizmet.. Daha ne yapsınlar.. Tebrikler..

Harika Som – 2 yıl önce
Bugün gittiğim kulak boğaz burun uzmanı Op. Dr. İlyas Yücer mükemmel bir doktor. Hiçbir doktordan bu kadar rahat ve bilgilendirilmiş olarak çıkmamıştım. . Çok teşekkür ederim.

Metin – bir yıl önce
İyi hizmet, güleryüz, özenli muayene, uygun fiyatlar. .

gökhan topaRlak – 2 yıl önce
Raporumu yenilemek için geldim. Kimlik bildirimi ve sinir bozucu bir parmak izi kontrolünden sonra ücret ödemesi ve hooop eksİkinci kata iniş. Asistan hekim ile tanışma ve bir kaç dakikada raporun yenilenmesi ve üç aylık ilaç reçetesini alıp tekrar yeryüzüne çıkış. Çok rahat ve çok kolay oldu 2020 yılına kadar böyle devam.

Aysun Kazan – 4 yıl önce
Klostrofobik saçma sapan bir yer. Çocuğunuzun kulağından bir şey çıkarırlarsa 320 lira ödüyormuşuz. Bunu işlem bittikten sonra kapıda söylüyorlar. Seçme hakkınız yok. Bilgilendirme yok. İşlem de bitmiş. Kredi kartı çok yaşa!

Deniz irenli – 3 yıl önce
Kan testi yaılmaz ise panız iade edilicek diyip parayı iade etmeyen bi kurum bidahamı asla gitmem

By farude

Bir yanıt yazın