İstanbul Sarıyerde sağlık hizmeti veren Sarıyer Bosphorus Veteriner Kliniği minik patili dostlarımız için hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. bu klinikten sağlık hizmeti alabilmek için öncelikle bu makaleyi iyice okumanız gerekmektedir. Sarıyer Bosphorus Veteriner Kliniği İstanbul’un avrupa yakasında bulunan bu klinikten sağlık hizmeti alabilmek için öncelikle randevu işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Randevu alabilmek için aşşağıdaki randevu al butonuna tıklayınız veyahutta aşşağıdaki telefon numarasına ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yeniköy, Salihağa Sk. No: 24, 34277 Sarıyer/İstanbul

Telefon : (0212) 223 05 15

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Sarıyer Bosphorus Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Sarıyer Bosphorus Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Murat Yıldız – 2 ay Önce

Güleryüzlü ve profesyonel kadrosu ile güven veren bir klinik. Gönül rahatlığı ile küçük dostlarımızı emanet edebileceğimiz bir veteriner Kliniği. İlgi alaka ve profesyonelliğinizden dolayı teşekkürler Ahmet Bey.

Atakan Bagalalı – 2 ay Önce

Veteriner Ahmet Bey’e ilgisinden ve verdiği kaliteli bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum. Köpeğimle olan ilgisi de ayrı güzeldi. Kendi hayvanı gibi ilgilendi,sevdi. Böyle veterinerleri bu zamanda bulmak çok zor. Sokak hayvanlarını görmezden gelmeyen,onlar ile de ilgilenen bir klinik. İnşallah çizgisini bozmadan böyle devam eder.

Meltemsu Doğan – 2 ay Önce

Küçük yavrumuz Bonny ölecek diye çok korktum en lüks en kaliteli yer bile direk bana ameliyatı önerdi yüksek Mevlalar çıkardı ama son anda Hakan beyi buldum ve o kadar ilgilendi ki ameliyatsız tedavi uyguladı köpeğimize hayatımda gördüğüm en iyi en güleryüzlü hayvansever bir veteriner kendisine tüm kalbimle çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun çalışanlarınızlaÇok güleryüzlü ve ilgilisiniz

Ömer Faruk Kurt – 1 ay Önce

Son derece nezih ve ferah bir klinik. Bekleme odasında manzaranın keyfini çıkarabiliyorsunuz.. Çalışanlar da gayet ilgili.

By farude

Bir yanıt yazın