Kliniğimizde, köpek, kedi, süs kuşları ile tavşan, hamster, kaplumbağa, yabani kanatlılar ve sincap gibi hayvanların muayeneleri yapılmaktadır. Ayrıca kliniğimiz bünyesinde minik dostlarımıza check up hizmeti de verilmektedir. Yeniköy Veteriner Kliniği olarak, minik dostlarınıza düzenli olarak check up yaptırmanızı tavsiye. Check up minik dostlarımızı etkileyen bir çok hastalığın erken dönemde saptamasına yardımcı olur ve erken teşhis ile her evcil hayvanların yaşam kalitesi ve ömrü artar.

Adres : Yeniköy Mh. Arpacı Ali Sk. No: 13/1 Sarıyer – İstanbul / TÜRKİYE

Telefon : 0212 223 4352

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

YENİKÖY VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

YENİKÖY VETERİNER KLİNİĞİ

Yorumlar – Şikayetler

Çağrı Artan – 3 hafta Önce

Birden çok gittiğim, kedi arkadaşımızın yaşadığımız yerleşkedeki veterinerden sonraki ilk hekimi diyebilirim. Farklı hekimleri deneyimlesek de buradaki hekim yaklaşımının öne çıktığını söyleyebilirim. Aracınız yoksa taksi kullanarak gelindiğinde trafik yaşamazsanız rahat gelinebilecek bir konumu var. Özer Bey’in ziyaretlerimizde elinden geldiğince açık ve anlaşılır, rahatlatıcı yorumlarının yanında, ücret hizmet dengesine dikkat ettiklerini düşünüyorum. Her hekimle yaşanabilmesi olumsuz deneyimler olduğunun artık bilincindeyim. Tanı süre ve süreci, kullanılan iyileştiriciler ve canların bunlara tepkileri gibi nice şeyden etkilenen durumlar bunlar. Umarım hiçbir can hiçbir hekimle sorun yaşamadan sağlıklı yaşam sürer.

Tuncay Arslan – 2 ay Önce

Köpeğimin tıraşı için geldim..bu konuda çok başarılı olduklarını söyleyemem hem de daha iyi olduğunu düşündüğüm bölgedeki diğer klinikten daha da pahalıydı. Yani hem iyi değilsiniz hem niye daha fazla ücret talep ediyorsunuz..????

Cengizhan Tekin – 1 yıl Önce

ilgi ve alaka güzel ancak pahalı bir yer. iç ve dış parazit yaptırdım kedime. iç için tablet kullaniyorlar ve benim kedim için o 3 e bölünüyor. tüm ilacı bana vermesi gerekirken vermedi ve 1/3 ünü kediye verdi gerisi onda. normade başka bir veterinerde aynı ilaçlarla 100₺ tutmuştu ve tableti de tamamen almıştım. Burada ise 210₺ ödememe rağmen iç parazit tabletinin 2/3 ü onlarda. aradaki fiyat farkı bariz sanırım. konum farkı da olsa bu kadar fark etmemesi gerktiğini düşünüyorum. yine de teşekkürler tabi.

işletme sahibinin yanıtı : Yorumunuz için saygı duyarız ama kedinize iç ve dış parazit uygulamasından farklı olarak size verilen ürün ile birlikte toplam 200 tl ücret alınmıştır bu sadece iç ve dış parazit uygulamasının ücreti değildir. İç parazit tableti kedinin kilogramına göre tablet oranını belirleyip ona göre kullanıyoruz her tablet tek kullanımlık olup sizinde gördüğünüz gibi her canlı için ayrı ayrı tablet kullanılmaktadır. Fiyat olarak İstanbul Veteriner Hekimler Odası Ücret Tarifesine göre fiyatlarımız endekslenmiştir. İyi günler dileriz.

Fusun Beyazkılıç – 1 yıl Önce

Yorumunuz için saygı duyarız ama kedinize iç ve dış parazit uygulamasından farklı olarak size verilen ürün ile birlikte toplam 200 tl ücret alınmıştır bu sadece iç ve dış parazit uygulamasının ücreti değildir. İç parazit tableti kedinin kilogramına göre tablet oranını belirleyip ona göre kullanıyoruz her tablet tek kullanımlık olup sizinde gördüğünüz gibi her canlı için ayrı ayrı tablet kullanılmaktadır. Fiyat olarak İstanbul Veteriner Hekimler Odası Ücret Tarifesine göre fiyatlarımız endekslenmiştir. İyi günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın