izmir Selçuk İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Hizmet Kurumu Olan Selçuk Devlet Hastanesi Hakkında Takipöilerimizin ihtiyacı Olan Bilgileri Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktan Onur Duyarız.Selçuk Devlet Hastanesi Nerede,Selçuk Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir,Selçuk Devlet Hastanesi Telefon Numarası,Selçuk Devlet Hastanesi Adresi,Selçuk Devlet Hastanesi iletişim Bilgileri,Selçuk Devlet Hastanesi Doktorları,Selçuk Devlet Hastanesi Muayene Ücreti,Selçuk Devlet Hastanesi Pcr Testi,Selçuk Devlet Hastanesi Kadın Doğum Randevu alma,Selçuk Devlet Hastanesi Cildiye Doktorları,Selçuk Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları,Selçuk Devlet Hastanesi iş ilanları,Selçuk Devlet Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Selçuk Devlet Hastanesi ile ilgili Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: İzmir Selçuk Devlet Hastanesi Atatürk Mahallesi Dr. Sabri Yayla Bulvarı Selçuk / İZMİR

Tel: +90.232 892 70 36

Alo Randevu alma : 182

Fax: +90.232 892 67 73

E-Mail: [email protected]

Selçuk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Selçuk Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mahir Oral – 3 ay önce
Bu güne kadar ilk kez diş ağrılarımdan dolayı hastaneye gittim Selçuk devlet Hastanesi’ne diş bölümünden ilk önce randevu alıp bir teşhis koyalım dedim sonra duruma göre özel bir hastaneye giderim diye düşünüyordum çünkü devlet Hastaneleriyle ilgili çok mesefeli ve kaygılıydim.
Neyse diş bölümünden muayene için ilk kez gittim ve diş hekimi “Büşra TÜRKOĞLU” hocamız beni muayene etti çok yerinde bir teşhis koyarak tedavi için randevu verdi hastaneye girmeden önce muayene dışında asla tedavi olmayı düşünmedim fakat daha sonra araştırmalarim olsun çevremden kendisinde tedavi olmuş kişiler olsun baya bir övgüyle bahsettiler bunu gerçek anlamda sonuna kadar da hskkeden biri Büşra TÜRKOĞLU hocamızin son derece insancıl empati kurabilen güler yüzlü ve alanında çok profesyonel biri oldugu için önyargılarimi tamamıyla yıkarak gönül rahatlığıyla tedavi oldum en ufak bir rahatsızlık ağrı sızı duymadım işini çok dikkatle ve düzgün bir şekilde yerine getirip hastalarıyla yakından ilgilendiği için kendisine bundan sonra ki yaşamında başarılar ve sağlıklı bir ömür dilerim ..

Not :bu yorumumu okuyup daha önce kendisini tanıdığımi düşünenler olabilir ama kesinlikle hayatımda ilk kez ve tesadüfen gördüğüm ve tedavi olduğum biridir ..

Özgür Aydoğan – 3 ay önce
Telefona cevap veren yok. Selçuk Devlet hastanesini sabah erken saatlerden beri arıyorum. Saat 14.30 ve hiç açan olmadı. Aradığım numara 8927036. Fiziki durum rezalet. Ayıp.

meltem senlurt – 3 ay önce
En büyüğü 18 yaşında üç tane oğlum var. Jülide Hanımın tedavileriyle büyüdüler.Selcuk için büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Çocukları çok güzel takip ediyor çok doğru yönlendirme yapıyor ve koyduğu teşhis hiç şaşmadı bugüne kadar.Son derece nazik ve sabırlı davranıyor. Hatta en büyük oğlum artık Jülide hanıma gidemediği için üzgün. Mükemmel bir çocuk doktoru herkeste tavsiye ediyorum.

Ayşegül ÖZDEMİR ALTUNTAŞ – 4 ay önce
Diş hekimi Büşra Türkoğlu’na ve Diş Polikliniği sekreterliğine guleryuzleri ve ilgileri için çok teşekkür ederim 😊 Hamileligim sebebiyle ağrimin dayanılmaz olduğu bu dönemimde bana çok yardımcı oldular 🌸

murat çeviren – 4 ay önce
Dr Özgür kanat beye sonsuz teşekkürlerimle. Çok mütevazi işini çok iyi bilen çok titiz az bulunur bir doktor. Ayrica anestezi uzmanı şerife erüstün ve baş hemşire Ayşe hanım a teşekkür ederim.

Ozzy (Mr. Ozzy) – 7 ay önce
Merkezî konumda oldukça küçük bir hastane. Bilmiyorum, belki de Selçuk ta kompleksli bir hastane yapılıyor mu? Selçuk’un daha iyi hastaneye ihtiyacı olduğu belli.

Şengül Boztaş – 8 ay önce
Bilgi almak için aradığımızda önce tiz bir sesle karşılaştığımız, sonrasında kendi sesimizin tekrarını duyduğumuz hastane.

Emrah BOZDOĞAN – 10 ay önce
böyle pis bir hastane ömrümde görmedim İzmir’de randevu bulamadığım için mecbur geldim. mikrop yuvası hasta değilken hasta olmak istiyorsanız buyrun gelin. en köhne sağlık ocağı bile daha verimlidir buradan. Bu hastanenin tek güzel yanı DR Erol İNAL dir. İşini laikiyle yapıyor. Diğer doktorlarda öyledir umarım

Tülin Selvi – 6 ay önce
Eskiye göre daha iyi fakat yinede yetersiz

Pamir Bal – bir yıl önce
Fizik tedavi doktoru Ayten Özkan hanım o kadar mutevazi ve guleryuzlu ki ben kendisini hemsire yada sekreter sandim ilkbasta.daha sonra beni muayene etmek isteyince siz doktormusunuz diye sordum o da evet dedi cok şaşırdım kendisine de soyledim.bir devlet doktorundan beklenmeyecek ilgi alaka ve tecrübe yi gördüm.boyle doktorlarimiz varken hastaliktan korkmuyorum.darisi diğer devlet doktorlarinin başına.kendisini cok tebrik ediyor mesleginde basarilarinin devamini diliyorum..insallah ilerde o da bozulmaz..

sırakapılar denizli devlet hastanesi selçuk cd. 20100 merkezefendi/denizli
t.c. sağlık bakanlığı selçuk devlet hastanesi
selçuk devlet hastanesi çiğli
selçuk devlet hastanesi doktor çalışma listesi
selçuk devlet hastanesi diş doktorları
selçuk izmir devlet hastanesi
selçuk devlet hastanesi dahiliye doktorları
selçuk devlet hastanesi dermatoloji
selçuk devlet hastanesi üroloji doktorları
selçuk devlet hastanesi göz doktorları
selçuk devlet hastanesi ortopedi doktorları
izmir selçuk devlet hastanesi doktorları
selçuk devlet hastanesi online randevu
lüleburgaz devlet hastanesi eşref selçuk
selçuk devlet hastanesi izmir
gölcük devlet hastanesi selçuk topçu
selçuk devlet hastanesi poliklinikleri
selçuk devlet hastanesi hemşireleri
selçuk devlet hastanesi heyet raporu
selçuk devlet hastanesi hüseyin kokal
selçuk devlet hastanesi randevu alma
izmir selçuk devlet hastanesi
selçuk devlet hastanesi iletişim numarası
selçuk devlet hastanesi inşaatı
selçuk devlet hastanesi telefon
konya selçuk devlet hastanesi
selçuk devlet hastanesi kadın doğum doktorları
selçuk devlet hastanesi kbb
selçuk devlet hastanesi kardiyoloji
selçuk devlet hastanesi kadın doğum
selçuklu devlet hastanesi karaman
selçuk devlet hastanesi yanı kuğulu park
selçuk devlet hastanesi laboratuvar sonuçları
selçuk devlet hastanesi mhrs
mudanya devlet hastanesi selçuk toklu
çekirge devlet hastanesi mehmet oğuz selçuk
mehmet selçuk tabak ümraniye devlet hastanesi
selçuk devlet hastanesi numarası
selçuk devlet hastanesi nöroloji
selçuk devlet hastanesi nerede
izmir selçuk devlet hastanesi nerede
izmir selçuk devlet hastanesi telefon
selçuk devlet hastanesi cildiye randevu
selçuk devlet hastanesi pcr testi
yeni selçuk devlet hastanesi projesi
izmir selçuk devlet hastanesi psikiyatri
selçuk devlet hastanesi radyoloji sonuçları
selçuk devlet hastanesi sonuç
selçuk devlet hastanesi sonuç alma
tuzla devlet hastanesi selçuk şen
selçuk devlet hastanesi tahlil sonuçları
selçuk devlet hastanesi tel
selçuk devlet hastanesi yol tarifi
selçuk devlet hastanesi yorumlar
izmir selçuk devlet hastanesi kadın doğum
izmir selçuk devlet hastanesi iletişim

By farude

Bir yanıt yazın