Tire Devlet Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Oca 8, 2022 #t.c. sağlik bakanliği tire devlet hastanesi, #tire devlet hastanesi adres, #tire devlet hastanesi anestezi doktorları, #tire devlet hastanesi ayşe taşkaya, #tire devlet hastanesi başhekim yardımcısı, #tire devlet hastanesi başhekimi, #tire devlet hastanesi başhekimi fatih hayali, #tire devlet hastanesi beyin cerrahi doktorları, #tire devlet hastanesi beyin cerrahisi doktorları, #tire devlet hastanesi bilge özgören, #tire devlet hastanesi bölümleri, #tire devlet hastanesi burun estetiği tire devlet hastanesi bilgi işlem, #tire devlet hastanesi çalışanları, #tire devlet hastanesi çalışma saatleri, #tire devlet hastanesi cengiz uysal, #tire devlet hastanesi ceren aslan, #tire devlet hastanesi cerrah doktorları, #tire devlet hastanesi cildiye, #tire devlet hastanesi cildiye doktorları, #tire devlet hastanesi cildiye selma ergül, #tire devlet hastanesi covid testi, #tire devlet hastanesi dahili numaralar, #tire devlet hastanesi dahiliye doktorları, #tire devlet hastanesi diş doktorları, #tire devlet hastanesi diyetisyen, #tire devlet hastanesi doktor çalişma çizelgesi, #tire devlet hastanesi doktor çalışma çizelgesi, #tire devlet hastanesi doktorları, #tire devlet hastanesi doktorları isimleri, #tire devlet hastanesi döner sermaye, #tire devlet hastanesi e randevu, #tire devlet hastanesi en iyi dahiliye doktoru, #tire devlet hastanesi endokrinoloji, #tire devlet hastanesi endokrinoloji doktorları, #tire devlet hastanesi enfeksiyon doktorları, #tire devlet hastanesi engelli raporu, #tire devlet hastanesi estetik, #tire devlet hastanesi evde bakım hizmetleri, #tire devlet hastanesi fizik tedavi doktorları, #tire devlet hastanesi göz doktorları, #tire devlet hastanesi kaç yataklı, #tire devlet hastanesi ortopedi doktorları, #tire devlet hastanesi poliklinikler, #tire devlet hastanesi randevu, #tire devlet hastanesi randevu alma göz doktoru, #tire devlet hastanesi randevu mhrs, #tire devlet hastanesi telefon, #tire devlet hastanesi telefon numarası

İzmir Tire İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Sağlık Kurumlarından Tire Devlet Hastanesi Tamamen Bir Devlet Hastanesi Olup Belirli Sigorta Kurumları ile Hizmet Vermektedir.Tire Devlet Hastanesi Nerede,Tire Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir,Tire Devlet Hastanesi Telefon Numarası,Tire Devlet Hastanesi Muayene Ücreti,Tire Devlet Hastanesi Doktorları,Tire Devlet Hastanesi iş İlanları,Tire Devlet Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Tire Devlet Hastanesi Cildiye Doktorları,Tire Devlet Hastanesi Pcr Testi,Tire Devlet Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Tire Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları,Tire Devlet Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Tire Devlet Hastanesi İle ilgili Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz.

Adres: Atatürk, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Tel: +90.232 512 15 22

Fax: +90.232 511 21 99

Alo Randevu Alma : 182

E-Mail: [email protected]

Tire Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tire Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hilmi Ata – 3 hafta önce YENİ
Ne yazık kesinlikle telefonu açmıyorlar. 4 kasımda emg çekildim ve acil ameliyat dendi .inandım oldum.sonuç sağ elim hiç kullanamıyorum.selcuktan tireye nezaman gitsem dr.yok deniyor.

Bilal GÖKÇE – 4 hafta önce
Özel hastane standartlarında gayet başarılı sağlık hizmeti veren güzel bir hastanemiz.Temiz nezih. Park problemi yok sayılır. Şehre yakın. Minibüsle gelebilirsiniz. Doğum için özele gitsek mi diye düşünmeye fırsat vermiyor özel odalar vb. Personelin geneli ilgili. Etrafta yemek yiyebileceğiniz 500 m mesafade lokantar mevcut. Tavsiye edilir.

Atalay Kurt – 3 ay önce
Sağlık kurulu heyet raporu için gittik eşimin gözleri rahatsız özel hastanede takibi yapılıyordu doktor muayene sonunda devlet hastanesine gidib orda muayene olarak engelli raporu almamizı söyledi bizde en uygun tarihli randevu burda bulabildik eşimin gözleri %20 görüyor her ikiside kötü durumda ve tedavisi olmadığı söylendi fakat ne hikmetse bu hastanedeki göz doktoru olarak görevlendirilen kişi eşimi muayene ederkende söylemiş benim ekipmanlarım yetersiz araştırma hastanesine gitmen gerek diye ama genede raporu muayene ederek onaylıyor ve çıkan engelli raporu %27 sanki hiç bir sorun hastalık yokmuş herşey normalmiş gibi bir rapor oranı verilmiş %80 görme kaybı var gece hiç görmüyor bildiğiniz kör o hastaneyi kapatın yazık insanlara sizin gibi işe yaramaz doktorlarla zaman kaybetmesinler.

Etem Öz – 3 ay önce
Tire Devlet hastanemizde çok önemli bir eksiğimiz olan; Nefroloji uzman hekim ve polinik tam kapasiteli servisi ile hizmete açılmasını bekliyoruz.

Salih Karcı – 3 ay önce
Başta Safra kesesi ameliyatımı büyük bir özveri ve takip ile gerçekleştiren Sayın Genel Cerrah Hüseyin Ağtaş Hocama ve bütün Genel cerrahi servis hemşire ve personellerine en içten teşekkürlerimi sunarım

Ali Gacan – 7 ay önce
Mhrs den randevu alıyorsun zamanında gidiyorsun.Çünkü pandemi için zamanında gidin fazla beklemeyin bekleme süresini en aza indirin diye mesaj gönderiliyor ancak bir saat sonra muayeneye alıyorlar.Mhrs randevularına uyulmuyor.Pandemi nedeniyle insan üstü çalışan sağlıķcılarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.Allah kolaylık ve sabır versin eksik olmayın sizler başımızın taçısınız.

Carmina Bahar – 3 ay önce
Telefonlar asla cevap vermiyor. Konuşmak için dakikalarca sıra bekledikten sonra sıra gelince hat düşüyor. Defalarca aynı şeyi yaşadım.

Emeklibaki-4235 EMAİL RESİM CEP – 4 ay önce
Bugun üroloji bölümü dr uğur ozkan muayene oldum bir hekim olarak hastaya hic iyi davranmadi ve hastalığımı anlattigimda gerekli bilgi vetmedi. Hadtane guzel ama bu üroloji hekim hic beyenmedim. Yaziklsrvolsun.

By farude

Bir yanıt yazın