Solis Veteriner Kliniği İstanbul Maltepe’de hizmet vermekte olan minik patili dostlarımızın sağlık hizmetlerini karşılayan bir semt kliniğidir. Solis Veteriner kliniği istanbul’un anadolu yakasında kalmaktadır. bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevu oluşturmak için aşşağıdaki Randevual butonundan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. eğer bu klinikten hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında aldığınız hizmeti değerlendirerek bu kliniği tercih edecek insanlar için yol sunmanız açısından faydası olacaktır RandevualOrg olarak sunucumuzu ziyarette bulunduğunuz için sizlere teşekkür eder minik patili dostlarımız içinde sağlıklı güzel günler dileriz.

Adres : Zümrütevler, Karaca Cd. No:22/B, 34852 Maltepe/İstanbul

Telefon : +905313830200

Hizmet Saatleri : 11.00 – 19.00

Solis Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Solis Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Sena Alikıçık – 2 gün Önce

Yasin bey hayatimda karşılaştığım en iyi veteriner hekim, Çocukluğumdan beri evcil hayvan besleyen biri olarak hep yolumuz veterinerlerle kesişti. Kendisine gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Herşey için çok teşekkür ediyoruz. İyiki sizin gibi insanlar var..

işletme sahibinin yanıtı : Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz 🙏

Esra Çelik – 9 ay Önce

Rezil bir yer.kedimi traş için götürdüm.Kedimin her yerini makinayla kesmişler.Dikiş atıldı bi ayağında da hala topallama var.hayvana yapmadıkları kalmamış.Hayvan sevgisi sıfır saygısız bi insan yaptıkları traşın parasını verdim emin olun kedisini o halde gören kimse ödeme yapmazdı. Kedinin ayağı düzelmeyince tedavi için götürdüm.hala para istiyo utanmadan.yani başımıza gelmeyen kalmadı.

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Size birkaç sorumuz var ve yaptığınız yoruma kısa bir açıklama yapmak istiyoruz. Adını Şanslı koyduğunuz, maalesef çok şanssız olan o çocuğun tıraşı 2,5saat sürdü. Çünkü tüyleri o kadar karışık ve bakımsızdı ki tek parça halinde çıkarabildik hatta belki utanırsınız diye de çöpe atmayıp size gösterdik. Malesef makine en fazla 3-4 yerde deriyi çizdi. Dikiş atma gibi bir durum olmadı ama abartacaktınız zaten, bu da normal! Hayvana iyi olması için yapmadığımız kalmadı kısmında haklısınız, çünkü çok uğraştık ona zarar gelmesin diye… Şimdi sorularımıza geçmek istiyoruz. 1) 2020 yılının 9. Ayından beri o şanssız çocuk bize geliyor. Madem rezalet bir yerdik ve çok saygısızdık neden sürekli her takibini bizde yaptırıp, başka yere gitmediğinizi açıklar mısınız? Sanki tesadüf ve ilk kez gelmişsiniz gibi lanse etmeniz tuhaf olmuş.. 2) Hayvan sevgimizi sorgulamak kimseye düşmez, kaç tane canlı için en ufak bir hamlede bulundunuz? Eğer yaptım derseniz bile evinizde baktığınızı sandığınız o canlıyı neden birkere dahi taramadınız ve aşılarını sürekli geciktiriyorsunuz? İran kedileri tüy ve göz bakımına özel ihtiyaç duyan canlılardır. Neden evinize bir biblo ya da çocuğunuza oyuncak kamyon almayı seçmek yerine ona (Şanslı’ya) işkence ediyorsunuz? 3) O şanssız çocuk eğer gerçekten hakkını arayabilse, dili olsa, avukat tutma hakkı olsa onu zaptedebilir miydiniz sizce? Bazı insanlar hayvan bakmayı bırakın yolda yanına denk bile düşmemeli. Lütfen onu bize getirin sahiplenelim ve mutlu olabileceği bir yuva bulalım. 4) Zaten ödemediğiniz şeyler varken, buraya böyle kendi öfkenizi kusmuşsunuz? Kişi kendinden bilir işi diye bir söz var, yazdıklarınızla bize hakaret edemediğinizi bilmenizi isteriz.. Size bunları ulu orta sorma fırsatını bize sağladığınız için teşekkür ederiz. Adınızı soyadınızı da belirtip, bizim bu durumun üzüntüsüyle yaşarken kendi kendinizi ifşa ettiğiniz için de çok mutlu olduk! Çünkü malesef biz işletmeler olarak bize gelen insanlara yorum yapamıyor ve puan veremiyoruz. Ama şunu içtenlikle ve vicdanen rahat bir şekilde yazabiliriz ki, o yazı dilindekiler de, verdiğiniz puanın da esas muhatabı biz değil, sizsiniz! İyi ve sağlıklı günler diliyoruz…

Deniz Topbaş – 1 yıl Önce

1 ay önce kliniğin sürekli gittiği veteriner olduğunu söyleyen sevda adında bir bayandan pomerian cinsi köpek satın aldık . Kliniğe gittiğimizde gerekli tüm muayenenin yapılmasını sağlıklı ise satın alacağımızı söyledim. Yasin bey gerekli aşıları yaptı muayenesini yaptı. Bir problem olmadığını alabileceğimizi söyledi 1 hafta sonra yavruyu yoğun iç parazitten kaybettik . 500 lira bir muayene ücreti ödedim . Sevda hanım telefonlarımı engellemiş ulaşamadım. Genelde hijyenik biryer girişteki bayanda çok ilgili. Yasin bey ile ilgili bizim tecrübemiz bu şekilde.

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar! Yaşadığımız kayıp adına üzüldüğümüzü öncelikle belirtmek istiyoruz. Buraya gelen her birey ile ilgileniyoruz. Anlık olarak yapılan ve hasta sahiplerinin izin verdiği ölçüde gerek kan, gerekse diğer testleri yapılıyor ve ona göre tanı, teşhis ve tedavi yapılarak bilgiler veriliyor. Sevda hanım la ve eşi ile herhangi bir ticari ilişkimiz bulunmamakta. O gün ateş, kusma vb şikayetleri olmadığını hatırlıyorum. Ki yine de ilk uygulama olarak aşı yapmadığımızı da biliyorum. Önerdiğimiz her zaman 15 gün beklemek olduğudur. Bu süreçte herhangi bir rahatsızlığı var ise(Test yapılmadığından) ortaya çıkacağını belirttiğimi de hatırlıyorum. Muayene ücreti 135 liradır. İç ve dış parazit uygulaması ve yanında aldığınız ürünler ile ulaştığımız o tutar tek başına muayene ücreti olarak lanse etmeniz, burası için yanlış bilgilendirme olmuş. Sevda hanım’a vereceğiniz notu malesef bize vermişsiniz. Sürekli olarak buraya gelmediklerini de buradan belirtmek istiyorum Etik kurallar içerisinde çalıştığımızı ve bunun herkim olursa olsun dışına çıkmadığımızı da bilmenizi isteriz . Başınız sağolsun! Sağlıklı günler diliyorum.

Gökben Çakmak – 1 yıl Önce

Sokaktan sahiplendiğim 3 tekir kedimin tüm bakim ve aşılarini titizlikle ve hijyen çerçevesi içinde yaptiginiz icin Fatma hanim ve Yasin beye özellikle teşekkur ediyorum. Ayrica sokakta yarali veya hasta olan tüm canlara öncelikle can olarak bakip tüm itinayi gösterdiğiniz için de teşekkür ederim.Daha uzun yillar birlikte olmak dileğiyle..

işletme sahibinin yanıtı : Yorum için teşekkür ederiz. Her can bizim için önemli ve sizin gibi duyarlı ve iyi insanların var olduğunu bilmekten mutluyuz.

By farude

Bir yanıt yazın