İdealtepe Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız.  İdealtepe Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.  İdealtepe Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : İdealtepe, Bağdat Cd. No:208 D:A1, 34841 Maltepe/İstanbul

Telefon : +902165492723

Hizmet Saatleri : 12.00 – 23.00

İdealtepe Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

İdealtepe Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Leyla Tan – 5 ay Önce

2 aylık kedim Mişa ilk muayenesini burada oldu çok güzel bakıldı eve gelince çok mutluydu epey bir rahatlamıştı .

Hakan Özdemir – 6 ay Önce

Hülya Hanım çok tecrübeli ve ilgili bir veteriner. Çalışan diğer veteriner ve görevliler de gayet ilgili ve saygılı. Her zaman aşılarını ve bakımını burada yaptırıyorum. Bugün Havanese Terrier oğlumuz Lucky ameliyat oldu ve çok başarılı geçti. Randevulu gitmenizde fayda var.

Didem Özdemir – 5 ay Önce

Götürdüğümüz “canları” karşısında para olarak gören bir işletme. Bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum.

Gökhan Aydın – 9 ay Önce

Veteriner ve yardımcısı çok ilgili idi. Muhabbet kuşumuzu kaybettik ama orada yaşatmak için ellerinden gelen her müdahaleyi yaptılar. Kendinizi güvenilir ellerde hissediyorsunuz. Kendilerine teşekkür ederim.

Merve Calt – 2 yıl Önce

Temiz ve huzurlu. Veteriner hekimlerin ve çalışanların hepsi pozitif ve güvende hissettiryor. Çok ilgili ve alanlarında yetkinler. Ticari değil manevi yaklaşımlarıyla kedilerimizin ve köpeğimizin doğru ellerde olduğuna bir kere daha emin olmamızı sağlıyor.

Asli Kurar – 1 yıl Önce

Dun 4 aylik sahiplendigim kedimi goturdum, ilk defa gittigimiz bir veterinerdi. Yaslica bir beyefendi geldi, kedimi bekleme salonunda pusetinden cikardi muayene odasina goturdu. Hic profesyonel degildi. Gozunde akinti vardi, Kilosuna bakmadi son derece ilgisiz davrandi sadece ise ticari yaklasan bir klinik. Bir göz damlasina 100 tl odedim. normalde 200 TL ama siz ilk defa geliyorsunuz sizden 100 alalim gibi saçma bir aciklama yapti…

İpek Kurt – 1 yıl Önce

Asla ticari bir yaklaşım sergilemeden, tamamen hayvan dostu bir klinik. Fiyatların yüksek olduğundan bahseden yorumlar biraz şaşırttı açıkçası.İşinin ehli doktorların bulunduğu tertemiz bir klinik. Bizim kedilerimizin doktoru Büşra hanıma; ilgisi, nezaketi ve hissettirdiği güvenden dolayı çok teşekkür ederiz.

Çiğdem Aktaş – 1 yıl Önce

Kedimin tırnaklarını kesririyoruz yoksa bize ve eşyalara zarar veriyor evde iki kızım var birde ben hangimiz busaitsek o götürdü yani üçümüzde gittik 10 tele sonra 20 daha sonrada 30 bugünde ben gittim 60 diyorlar insanların hayvan sevgisini kullanıp böyle sömürmek nedemek soruyorum ayıptır ven o hay vanı sokaktan sahıplendim zengin biri değilim zenginlerde sokaktan toplamıyor ayrıca birşeyin belli bir bedeli olur

işletme sahibinin yanıtı : Merhabalar, klinigimizde IVHO’nun belirlemis oldugu 2020 Yili Alt Sinir Ucret Tarifesi uygulanmaktadir. Dilerseniz www.ivho.org.tr ‘den inceleyebilirsiniz. Saglikli gunler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın