Adraga Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız.  Adraga  Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.  Adraga  Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yalı, Sahilyolu Cd. No:8, 34844, 34844 Maltepe/İstanbul

Telefon : +902163529598

Hizmet Saatleri : 10.00 – 21.00

Adraga Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Adraga Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Bahar Gün – 4 hafta Önce

İşlerini çok iyi yapan bir klinik. Akademik eğitimlerine de önem veren, en yeni gelişmeleri uygulamaya çalışan bir klinik. Tavsiye ederim

Şükrü Özdoğan – 6 ay Önce

Adraga Veteriner Kliniği benim nazarımda her anlamda 5 yıldızı hak eden, hayvan dostlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir klinik. Bu vesile ile Özüm Bey’ e ilgisi, sabrı ve nezaketinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Hakan Aksungar – 4 ay Önce

Iki genç arkadaş işletiyor. Bir kez köpeklerden birini götürdüm ilk intibam fena değil..

Ferhat A.U – 4 ay Önce

3 kedimizinde aşı ve sağlık durumlarını takip eden 2 güzel insan tarafından veterinerlik hizmeti verilen güzide hayvan sağlık birimidir.

By farude

Bir yanıt yazın