TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Randevu alma

Byfarude

Oca 2, 2022 #tobb ekonomi ve teknoloji üni, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversites, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi (ankara), #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi (vakıf), #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi adres, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi akademik kadro, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi akademik takvim, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi ankara taban puanları, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi ankara ücretleri, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi arabuluculuk, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi araştırma görevlisi alımı, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi başarı sıralaması, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi bilgisayar mühendisliği, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi bilgisayar mühendisliği ücretleri, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi biyomedikal mühendisliği, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi bölümleri, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi bölümleri ve puanları, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi bölümleri ve ücretleri, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi burs, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi çift anadal, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi ders programı, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi dgs, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi dgs taban puanları, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi diş hekimliği, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi doktora, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi ekşi, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi elektrik elektronik, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi endüstri mühendisliği, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi erasmus, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi fiyat, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi fotoğraflar, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı ücretleri, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi iktisat, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi puan, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi sıralama, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi taban puanları 2020, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi taban puanları 2021, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi taban puanları 2022, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi tarih bölümü, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi tıp fakültesi, #tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi ücretleri

Ankara Çankaya İlçeseinde Hizmet Veren Ve 2003 Yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Eğitim ve Kültür Vakfı Tarafından Hayata Geçirilen TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile ilgili Sizler için Bir Çok Detaylı Bilgileri Yazımızın Devamında Görmeniz için Sizlere sosyal Medya Aracılığı ile Toplayıp Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Nerede,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Nasıl Gidilir,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Telefon numarası,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Adresi,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi iletişim Bilgileri,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Yorumları,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Şikayetleri,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Yol Tarifi,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları,TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile Alakalı Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Aşşağıda Bulunmaktadır.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin bir iştiraki olan Türkiye Odalar ve Borsalar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2003 yılında Ankara’da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Adres: Söğütözü, Söğütözü Cd. No:43, 06510 Çankaya/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:30

Rektör: Prof. Dr. Yusuf Sarınay

Öğrenci sayısı: 6.129 (2017)

Kurucusu: Türkiye Odalar ve Borsalar Eğitim ve Kültür Vakfı

Kuruluş tarihi: 1 Temmuz 2003

Telefon: (0312) 292 40 00

Eğitim dil(ler)i: Türkçe ve İngilizce

Konum: Söğütözü, Ankara, Ankara, Türkiye

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Yol Tarifi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Tarihçesi

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sevcelit BARLAS – 3 hafta önce YENİ
Okulca gezmek için gelmiştik. Bize yalandan bir video düzenlemişler, bir de slayt yapmışlar, iki üç bişeyler söylediler. Koşa koşa 1 kat gezdirdiler. 2 doz aşı olma zorunluluğu olmasına rağmen pandemi var sadce 1 kat gezebilirsiniz diyerek koşa koşa katı dolaştırdılar. Laboratuvarlara ancak kapıdaki camdan bakabildik. Kişi başı 15 tl gibi bi paraya geldik ve 1 tl bile etmez bu hizmet. Milyarlar yatırsan kuruş etmez gözümde bu okul.

Ahmet DİNÇER – 2 hafta önce YENİ
Nezih ve kaliteli bir üniversite. Seçkin akademik kadrosu, sayesinde geleceğe adım adım ilerliyor.
Spor kompleksinin havuzu ve basketbol sahası gayet iyi durumdadır.

Yasin ESEN – 3 hafta önce YENİ
Oldukça teknolojik ileri düzey bir kurum. Fakat mescidin yeri inanılmaz kötü ve saygısızca biryerde malesef

Esra Ayan Doğan – bir ay önce
Arena sport temiz güzel aile ile rahat eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yer 🙏

Ercan Altınışık – 3 ay önce
Ülkemizin genç ve güzide üniversitelerindendir. Yaşına göre kalitesi oldukça iyidir. Öğretim üyesi kalitesi ve laboratuar imkanları göze çarpmaktadır. İlk zamanlarda kampüsünün küçük olması bir handikaptı ama bu darlık aşıldı. Bu gelişmelerde ve gelinen noktada TOBB un imkanlarının büyük katkısı bulunmaktadır.

Abdullah Bayraktar – 3 ay önce
Oldukça başarılı ve düzenli bir yapıya sahip.

Halil Arat – 3 ay önce
TOBB EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ Benim için değerli bir okul Oğlum Doğan Arat ta Tobb etü mezunudur .Şimdi Kızım da burada , kaliteli seviyeli bir Üniversite bütün öğrencilere başarılar dilerim.

Ali Cevat Ünsal – bir yıl önce
23 ocak tarihinde Orta Anadolu E-İhracat Konferansını gerçekleştirdik. Konferans salonu oldukca basık ve bizim organizasyona uygun değildi. Yanyana 1 ve 2 nolu alanları açarak kocaman bir fuaye olusturduk. 82 m2 led ekran ve çeşitli isiklar ile bir anda sindirellaya döndü mekan. Personel ve yonetim oldukca ilgili ve destekçi oldu. Ayrica universite icinde yer alan cati restaurant muazzamdi

Tayfun Bayram – 4 ay önce
Hem teorik hem de pratik uygulama egitimine onem veren bir universite..Akademik kariyer imkani da saglayan ve bunyesinde basarili bir egitim kadrosu bulunan egitim kurulusu..

Gencer MERT – 4 ay önce
Tanıtım günleri için oradaydım. Ulaşım olarak çok rahat bir kampüs, fakat öğrencilerin kampüs hayatı ile ilgili bana çok kısıtlı geldi. Bana böyle gelse de önemli olanın, aslolanın burası yada başka üniversitede binaların içinde verilen eğitimin kalitesi olduğunu düşünüyorum.

Ayhan Köpür – 4 ay önce
Kızım buradan; Elektrik/Elekronik ve Malzeme bölümlerinden (çift anadal) mezun oldu… Son derece kaliteli ve imkânlar sunan bir Üniversite, tavsiye ederim.

Funda PİŞKİN – 4 ay önce
Kampüs alanı çok büyük olmasa da yeterli eğitim açısından iddialı görünüyorlar özellikle üç dönem eğitim ve staj imkanları cazip duruyor yurtları otel kalitesinde

MURAT ÖZDAMAR – 2 ay önce
Bilgi ve araştırmaya yönelik bir üniversite… Keşke üniversite kampüsü daha birleşik olabilse…

Mehmet Alpaslan – 2 ay önce
Avrupai bir havası var kampüsün. Abartısız, fonksiyonel.

Elçin Ekşi – 6 ay önce
Eski Yükseliş Koleji Kampüsünde inşaa edilmiş bir üniversite. Çok büyük bir kampüsü bulunmasa da pek çok ihtiyaca cevap veriyor. Ankara’da büyük kampüsü olan üniversitelerden sonra tercih edilebilecek bir okul. Bölümlerin değerlendirlemelerini bölümlerden mezunlara ve alanda profesyönel olanlara sormanızı tavsiye ederim. Bölümden bölüme farklı yorumlar alabilirsiniz.

Ahmet Tanyeloglu – 2 ay önce
spor salonuna gittim asansör ile.diger yerlerini bilmem.

Iremnur Colak – 7 ay önce
Canım okulum. Şimdi bilgisayar mühendisliği için konuşacağım. Hocalara ulaşmak zor değil, aksine hocalarla bu kadar kolay iletişim kurabildiğime şaşırıyorum. Okulumun değerini uzaktan eğitimde anladım en çok, gayet organize şekilde atlatıyoruz bence bu genel salgın dönemini. Kötü yorumlara pek aldanmayın, kendiniz araştırın çünkü ağzı olan herkes konuşur.

By farude

Bir yanıt yazın