Tilia Veteriner Klinigi İstanbul Şişlide aktif olarak minik patili canlarımız için hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir.Şişli İstanbul’un avrupa yakasında bulunmaktadır. Tilia Veteriner Klinigi ile ilgili tüm detaylı bilgileri bu makalemizde sizler için derledik biraraya topladık eğer sizde Tilia Veteriner Kliniginden hizmet aldıysanız bu hizmeti yorum yaz kısmında değerlendirerek bu kliniğin daha iyi bir noktaya gelinebilmesinde katkı sahibi olabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Teşvikiye, Nişantaşı Ihlamur Yolu Sk. No 86/B, 34365 Şişli/İstanbul

Telefon : +902122327134

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.00

Tilia Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Tilia Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Hasan Karan – 1 ay Önce

İlgi alaka, yönlendirme, bilgilendirme herşey var. Fiyatlar konusunda da şüpheniz olmasın

Fatoş Vardar – 1 yıl Önce

Tanıdığım güne bin şükür dedirten klinik , Dr. Aylin ve Dr. Elif çok iyi bir ekip, profesyonel ve işlerini ihtimallere bırakmadan titizlik ile yapan hekimler. Sizlerin emekleri sayesinde 5 haftalık el kadar kedim artık 5 yaşına geldi.Her şey için binlerce teşekkür ediyorum🙏🏻

Gulgun Deniz – 2 yıl Önce

Kızlarımla ilgili her paniklediğimde hemen aradığım, en saçma sorularıma bile sabırla destek aldığım mükemmel ekip. Kızımın kısırlaştırma ameliyatını son derece titiz, ilgili ve başarılı şekilde gerçekleştirmeleri sayelerinde kızım ameliyat sonrasını çok rahat geçirdi ve iyileşti. Her anlamda şahane bir veteriner hekim ekibi. Seviliyorsunuz.

By farude

Bir yanıt yazın