İstanbul Şişlideki Belediye Veteriner Kliniği Belediyenin Minik Patili dostlarımız için hizmete açılmış bir kliniğidir.Kanatlı hayvanlar ve tüm yaban hayvanları Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yetki ve sorumluluğunda bulunuyor. Ancak Milli Parklar ekiplerinin yetişemediği durumlarda gelen ihbarlar uygunluk durumuna göre değerlendirip, bu tür hayvanlar Milli Parklar Bölge Müdürlüğü’ne teslim edilmek üzere geçici olarak merkezimize alınabiliyoruz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ:

Adres : Paşa Mahallesi, Piyale Paşa Bulvarı No:80/A, 34379 Şişli/İstanbul

Telefon : 444 3 112

Hizmet Saatleri : 08.00 – 17.00

Şişli Belediyesi Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Şişli Belediyesi Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Musa Derin – 3 ay Önce

Bugün bu dünya güzeli bebeği ne yazık ki çok üzülerek buraya bıraktık. 5-6 günlük tedavi sonrası tekrar sokaklara geri dönecek olması içimizi parçalıyor.Muazzam sevgi dolu bir kedi, belki sahiplenmek isteyen çıkar diye yazıyorum. Evimde 5 büyük kedi var. Nolur bu bebeğin yuvası olun.

Kömür S. – 4 ay Önce

Müdürü gayet ilgili sürekli lobide gezip yardımcı oluyor. Onun haricin de kesinlikle 2 3 oda olması lazım 1-Acil durumlar için 2-asi parazit muane gibi çünkü bir gittiğiniz de en az 1 saat bekliyorsunuz 3- Günün 24 saati mutlaka 1 tane veteriner olması lazım acil durumlar da 4- merkez yerlere çok uzak 5-Hizmet yavaş

Rabia Karaaslan – 7 ay Önce

Kedimi bıraktım veterinerinize 2 hafta boyunca 2 kez gittim. Gittiğim de bana bir hemşire kediniz ölmüş dedi bir hemşire daha gelip kedinizi sahiplendirdik dedi ardından bir hemşire daha gelip bana beyaz bir kedi getirdi bunu sahiplenenilirsiniz dedi ben kendi kedimi istiyorum benim kedim yavru gri bir kedi. Sizi şikayet ettim.

Melda Karaşahin – 1 yıl Önce

Macka parkinda buldugum kor ve topallayan kuyrugi kesilmis bir kediyi tedavi etmeleri icin merkezi arayarak durumun acil oldugunu belirttim. Ancak ben kayit actiktan iki gun gectigi ve surekli aradigim halde bir turlu kediyi teslim almadilar. Sonrasinda baska bir vatandasin whatsapp hatlarina ayni vakayi ihbar etmesi uzerine kedi yerinden alinarak tedavisine baslandi. Veteriner hekimler tedavinin basindan beri surekli bilgilendirme icin arayarak ayrintili bilgi veriyor, ayrica kedinin iyilesmesi durumunda beni bilgilendireceklerini soylediler. İstedigim zaman ulasip durumunu ogrenebiliyorum, kedinin istahi kan tahlilleri dahil takibi yapiliyor. Kedinin iyilesmesi durumunda yeniden buraya yazacagim.

Sedat Kanat – 1 yıl Önce

Gerçekten o kadar yoğunluğa rağmen olabildiğince yardımcı olmaya gayret eden bir personel grubu ilgili ve bilgili biz daha önce de şoklarımızda bir aracın çarpmış olduğu bir kedi götürmüştük yaklaşık 8 günlük tedavi sonrası iyileşen kedi şoklarımıza getirilip bırakılmıştı tesekkurler

By farude

Bir yanıt yazın