Vet Republic Nişantaşı Veteriner Kliniği İstanbul Şişlide Hizmet vermekte olan özel bir veterinerliktir.Petinizle ve sizinle empati kurmak temel ilkemizdir. Bu yüzden onlara en güvende hissedecekleri sevgi dolu ortamı sunarken en az stres altında, modern ve son teknoloji ekipmanlarla hizmet veriyoruz.
Çocuğunuzu kendi çocuğumuz gibi seviyoruz. Sağlığını ve duygularını önemsiyoruz.Vet Republic Nişantaşı Veteriner Kliniği’nden Randevu alabilmek için aşşağıdaki Randevu aL butonunu kullanarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sunucumuz olan RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Teşvikiye, Teşvikiye Mh. Valikonağı Cd, Sezai Selek Sk. NO:24-26 1/A, 34365 Şişli/İstanbul

Telefon : 0212 812 93 94

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Vet Republic Nişantaşı Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vet Republic Nişantaşı Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Oğuz Germi – 10 ay Önce

Nöbete kalan hanımefendiyi görünce veteriner hekimi zannediyorsunuz. Sonra geçiyor endişelenmeyin. Edit1: Hastalarımı, tıp fakültesinin 1. sınıfında öğretildiği gibi, Hoş geldiniz, Şikayetiniz nedir? Geçmiş olsun, İyi günler, Görüşmek üzere. diyerek karşılar ve uğurlarım. Anamnez tanının yarısıdır, kulağımda küpedir. Hikayeyi alırım ki 1 aylık lezyona ‘bu kronikleşmiş’ demeyeyim. Hastalarımın sözlerini bölmem, sorularının bitmesini beklerim. (günde ortalama 50 vaka görüyorum.) Hatırlamadığım ya da daha büyük ihtimalle bilmediğim tedavi protokolleri, yaklaşımları ve alternatifleri önüme geldiğinde merak edip sorarım. Bu yöntemle hastalarımdan en az hocalarımdan öğrendiğim kadar öğrenirim. Tedavi protokoller’im’ yoktur, olmamalıdır. Tedavi protokolleri vardır. Dil bilenler için Güncel Tedavi Protokolleri bile vardır. Hastalarımın yakını, beraberinde geleni doktor ya da hemşire değilse sorularını tıbbi terminolojiler kullanmadan açıklarım ki sorusu cevap bulsun, endişeleri artmak yerine azalsın. Muayenem sırasında telefon görüşmesi yapmam, birkaç kere hiç yapmam. Yani yapmam. Fakültede Deontoloji diye bir ders almıştım. Hatırlarım. Kilosunu öğrenmek isteyen hastamı tartarım. Unutursam, tartılmak istediğini tekrarlayan hastamı tartarım. Yine unutursam, tartılmak istediğini yine tekrar eden hastamı tartarım. Tartmadan gönderiyorsam tartım çalışmıyordur? Ya da? Unutmadan, 250 lira muayene ücretinizden 50 lira indirim yaptığınız için biz de teşekkür etmeyi unutmuşuz. Teşekkürler 🙂 Sevgiler.

işletme sahibinin yanıtı : Oğuz bey o yorumu yaptığınız veteriner hekimi olarak size cevap yazıyorum. Tüm sorularınıza özveriyle ve en ince ayrıntısıyla uzun uzun cevap verdim. 30 dakika boyunca konuştuk aklınıza takılan herseyi konuştuk. Ve tedavi protokolüne dair de her ayrıntısına kadar bilgi verdim.Neden böyle bir yorum yaptığınızı anlamış değilim. Üstelik sizde bir doktorsunuz hastalarınıza farklı olarak nasıl ilgi gösterdiğinizi söylerseniz beni de aydınlatmış olursunuz. Sevgiler.

Dilara Altuntaş – 1 yıl Önce

Kedimiz Arwen in evde sürekli kum kabını eşelemesini ve acı acı bağırmasını farkedince bir veteriner kliniğine götürelim dedik. İyi ki Selin hanımı tercih etmişiz, çok ilgiliydi ve bize açıklamalar yaparak röntgen, kan tahlili, idrar incelemesi gibi şeyler istedi. Hastalıkta emin olduktan sonra tedaviye başladı hemen. Şuan çok mutluyuz. Teşekkür ederiz Selin ablası 🥰

Güneş Güler – 1 yıl Önce

Kesinlikle gitmeyin!!! Para kazanmak, gece nöbetinde çalışan hanımefendinin rahatı hayvan sağılığından önemli maalesef. Gecenin 2 buçuğunda 24 saat açık oldukları için aradım, köpeğimin ateşi var sanırım tedavi ediyordum enfeksiyon yüzünden kese temizliği yapılmalı dedikten sonra azarlanan bir tonda acil vaka sayılmadığını gelmek istiyorsam bir de muayene parası koyacaklarını belirttiler. Normalde 65tl ye yapılan işlem için benden 290tl istediler. Pazartesi gecesi nöbetçiniz kim ise tavırları tam anlamıyla berbattı gerekli tüm mercilere şikayette bulundum. Buradan herkesi uyarmam gerektiğini düşünüyorum. Sabahın 4 üne kadar bana bıkmadan tavsiyeler verip, endişelerimi gideren sonrasında köpeğimi götürdüğümde bedelsiz bana yardım eden Şekerci Veteriner Kliniğini öneririm herkese, böyle rezil muamelelere kanmayın; işini ve hayvanları gerçekten seven veterinerlere gidin.

Ayşegül Molu – 8 ay Önce

Cafe kız, bir dachshund. Biraz huysuzdur:) Ama Selin ablası onu sakinleştiriyor. Selin abla işinin ehli ve Cafe Vet Republic’de oldukça uslu duruyor.

işletme sahibinin yanıtı : Cafe kızımızı çok seviyoruz. Çok teşekkür ederiz. :))

Dilara Karatekin – 10 ay Önce

Çok ilgili ve sevgi dolu doktorumuza hem kızım hem de ben çok teşekkür ederiz. Bizimle çok ilgilendi ve en onemlisi sorunumuzu tespit edip çözdü. Güvenilecek bir hekim ariyorsaniz Selin hanım ı gercekten tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederiz ☺️🤗artık sadece siz varsınız bizim için.

By farude

Bir yanıt yazın