Bobo Veteriner Kliniği Ümraniyede bulunmaktadır. Ümraniye İstanbul’un Anadolu Yakasında Kalmaktadır. Ümraniyedeki Patili Dostların sağlık hizmetini karşılayan bobo veterinerlik ile ilgili tüm bilgiler bu makalemizde yer almaktadır. Yorumlar , Şikayetler , Ücretler , Adres , Telefon , Açılış Kapanış Saati Veterinerliğin tüm bilgilerini bu makalemizde sizler için sırayalayacağız RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik patili dostlarımız içinde ayrıca SAĞLIKLI GÜNLER dileriz. Onlar Önce Allaha Sonra Size Emanet.

Adres : Namık Kemal Mh. Sütçü Cd. Çayır sokak No:8/B Ümraniye – İstanbul

Telefon : 0530 401 21 14

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Ümraniye Bobo Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Ümraniye Bobo Veteriner Kliniği Hakkında

BOBO VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Furkan Gülten – 3 hafta Önce

Puan ortalamanızı düşürmemek adına 4 yıldız veriyorum. Merak ettiğim bir konu var. Haftanın 6 günü kliniğinizin önünden geçiyorum ve her geçtiğimde 6-7 aylık sarı renk boynunda tasması olan bir kedi görüyorum. Bu kedinin sağ ön ayağı çok kötü bir biçimde kırılmış ve ters dönmüş. Bu hayvan sürekli kliniğin önünde neden bir tedavi uygulamadınız acaba ? (Fotoğraflar tam net değil ürkek olduğu için kaçıyor sürekli)

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba ; bahsettiğiniz kedinin adı Soda, onu yavruyken ölmek üzereyken otobanın kenarında buldum.Muhtemelen araba çarpmıştı. Tedavilerini yapıp bu güne kadar getirdim.Ön sağ bacağı kırık değil. Radius siniri felç olduğu için kullanamıyor. Normalde ampute edilmesi lazım ama canını yakmamak için bekliyorum. Bir engel oluşturmuyor şimdilik ona. Duyarlılığınız için teşekkürler. Bobo.

Onur Yüksektepe – 2 hafta Önce

Muhabbet kuşumu bu veteriner kliniğine götürdüm. Şikayetimi belirttim, ve sadece dinledi 2 gün gözlem altında tutayım dedi sonra fikir değiştirip başka bir doktor ismi verdi. Doktorun kliniği uzak diye gözlemlemeleri için kliniğe bırakayım dedim önümüzdeki gün ben olmayacağım başka zaman getirin dedi. Kuşu asla muayene etmedi. Sorularıma tatmin edici bir yanıt veremedi, kuşun durumu ile ilgili ne yapılması gerekeceğine dair en ufak bir yorumda bile bulunamadı. Konuşmanın sonunda ne yapacağıma dair zerre bir fikir edinemedim. Üstüne HİÇBİR ŞEY yapmamasına rağmen 100tl muayene ücreti talep etti. Ardından daha düzgün bir veteriner kliniği bulup oraya gittim. Orada kuşun ağırlığına baktılar, ateşini ölçtüler. Kuş kusma hareketi yapıyordu, durdurmak için iğne yaptılar, uygun ilaçları verdiler. Kuşlardan ANLAYAN birileri olduğu için sorularıma tatmin edici cevaplar alabildim. Kısacası, hiç memnun kalmadım. Özellikle kuşunuz için bu kliniğe gitmenizi önermem.

işletme sahibinin yanıtı : Kliniğimizde getirdiğiniz kuşunuza ” TEŞHIS” koyabilmek adına Muayene ettim, zor bir vaka olduğunu düşünerek bir iki gün gözlem yapılmasını önerdim. Bu önerim üzerine sizdeki kararsız ve güvensiz tavırlar nedeniyle başka bir kliniğe sevk ettim. Eğer gitseydiniz sizden muayene ücreti talep etmeyecektim.Çıktınız geldiniz tamam biz o kadar uzağa gidemeyiz kabul dediniz. Bende pazartesi getirin pazar kapalı dedim gelmediniz.Yani beyefendi sizin dediğiniz gibi başka zaman getirin demedim. Pazartesi getirin dedim. Muayene etmediğimi yazmışsınız. Hayvanı muayene etmeden yatışına nasıl karar verdim.?

Muse Yılmaz – 1 ay Önce

Orçun bey veteriner olmasının dışında tam bir hayvansever. Bu işi para için değil bu canların sağlığına kavuşması için yapıyor herşeyden önce. İşinin uzmanı ve işini sevgi ile ile yapan bir veteriner hekim bulmak zor. Orçun bey tam böyle biri. Kendisine güvenimiz sonsuz. Evcil hayvanlarinizi gönül rahatlığı ile ona teslim edebilirsiniz.

işletme sahibinin yanıtı : Sağolun, çok teşekkür ederiz 🙏

Büşra Ö. – 7 ay Önce

Muhabbet kuşumu götürdüm kilolu bu kuş dediler et ve protein ağırlıklı baklagil verin dediler. Başka bir veterinere götürdük kuş çok zayıf dediler hemen müdahale ettiler . Birazcık daha fazla para ödeýin ama bilen birine götürün derim .. Kuşu oraya götürmeseydik kuş belkide ölcekti.Kuşarla alakalı hiç birşey bilmiyorlar Kuşunuzu götürmeyin .

işletme sahibinin yanıtı : İsminiz yok; geri aramamız ve mesaj göndermemize rağmen dönüş yapmayan, ancak kayıt sistemimize bakınca 19 Nisan 2021 de muhabbet kuşunu getiren Büşra Özen olduğunuzu düşünüyoruz. Kuşunuzun klinik muayenesinde adipoz dokunun fazla olduğu kas dokunun az olduğu söylenmiş, protein ağırlıklı beslenmesi gerektiği ve bununla ilgili bir tahta dolusu bilgi verilmiştir. Dışkı mikroskopisinde herhangi bir bulguya rastlanmamıştır. Diyet düzenlemesi önerilmiş yanıt alınmazsa tiroid fonksiyonlarının kontrol edilmesi gerektiği tarafınıza bildirilmiştir.durum bizim tarafımızdan bu şekildedir. Yorum yapmaya elbet hakkınız var ancak bir kliniği ” kuşlar hakkında hiçbirşey bilmiyorlar” diye hakaret içeren bir şekilde suçlamadan önce elinizde somut kanıtlarınızın olması gerekir. Mesela şu andaki veteriner hekiminizin durum hakkındaki epikrizi gibi. Bobo Kliniği olarak epikri raporumuz hazırdır. Yeni hekiminizden de talep edin. İkimizin raporlarını haysiyet divanına gönderelim. Onlar karar versin kim biliyor kim bilmiyor kim etik kim değil. Sağlıklı günler dileriz.

Elif N. – 11 ay Önce

Uzun boylu olan veteriner hekim son derece saygısız. Diğer veteriner hekim son derece ılımlı kendisi tek başına güzelce ilgilendi kedimizle fakat diğer bahsettiğim veteriner hekim ne bize ne kedimize asla saygılı değildi. Cevap2: Karşı tarafa küfür ederken, bağırıp, terslerken burada saygıdan bahsetmeniz ne kadar garip. İsminizi bilsem zaten o şekilde yorum yapardım. İçeri bir kişi girecek diye kapıya koskoca yazmışsınız şimdi benim gelip gelmememden mi bahsediyorsunuz? 🙂 Diğer veteriner hekim gayet güzel bir şekilde tuttu bizim kedimizi, masada 50 takla atarken kedimizi siz değil “eşiniz” diye bahsettiğiniz “ağabeyim” tuttu. Görme engeli olan kedimize eşya gibi değil can gibi davransaydınız belki bu kadar hırçın olmazdı. Bir sürü veterinere götürdüm hiç birisi bir sorun yaşamazken sizin yaşamanız ve bunu müşterinin üzerine yıkmanız “müşteri memnuniyetine” uygun davranışlar değil. Bundan sonra size gelen müşterileriniz “veterinerlik” eğitimi alsın siz sadece izleyin biz tutalım, aşısını yapalım. Sanırım daha iyi olur öyle 🙂 Cevap3: Profesyonellik zaten burada devreye giriyor. Kötü bir iş, gün veya ruh halinde olabilirsiniz. Bu demek olmuyor ki bize veya kedimize böyle davranabilirsiniz. Özür dilemek yerine hala haklı çıkma taraftarısınız. Söylediğiniz küfür cümlesi kendinize edebileceğiniz bir küfür değildi kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın. 7/24 açık veteriner kliniğisiniz size sadece biz değil günde kaç tane “hastanız olmayan” can geliyordur. Sadece kendi “hastanız” olan canlara bakmakla değil size getirilen her cana bakmakla, ilgilenmekle yükümlüsünüz. Kaldıki kendi veteriner kliniğimiz 7/24 açık olsa sizi tercih edeceğimizi hiç sanmıyorum. “Anlayışlı günler”.

işletme sahibinin yanıtı : Hırçın olan kedinizi zaptetmeye çalışırken muayene odasına bile girmediniz eşiniz kendi kedisini bile tutamadı ve bu arada elim beş yerden parçalandı.Buna rağmen size hala yardımcı olmaya çalıştık. Saygısızlıklık ve ilgisizlik ile ilgili herkes kendi adına konuşsun.Sağlıklı günler dilerim.Not saygıdan bahsediyorsunuz ama insanlar isimler taşırlar uzun kısa şişman zayıf gibi tanımlamalar yerine adlarıyla hitap etmek saygılı bir davranış olacaktır sayın Elif N. Ek olarak son yazınıza cevap olarak ve polemik olarak gelişmemesini umarak söylemeliyim ki; bizlerde veteriner olarak insanız ve her ne kadar bizim hastamız olmamanıza rağmen size yardımcı olmaya çalışmak adına birşeyler yaptık. Elimin acısıyla kötü de bir iş günü geçirmem de eklenince dışarı çıkıp söylendim. Size de bunu izah ettim. Size karşı söylemediğimi.Ama o kadar iyi niyetlisiniz ki burada hala küfrettiği mi söyleyebiliyorsunuz. Kedinize karşı kaba davrandığım da gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur.Anlayışlı günler dilerim.

Azize Ardıç – 4 ay Önce

Gırgır’ı sokakta bulduğumdan beri buradan başka yere götürmedim. Kısırlaştırmasını da , kırılan ayağının ameliyatı da Bobo Veteriner Kliniğinde yapıldı. Çok zor bir kedi olmasına rağmen her defasında sabırla ve özenle ilgilendiler. Fiyatlandırmalar yorumlarda bahsedildiği gibi yüksek değil. Mümkün olduğunca yardımcı oluyorlar. Evcil hayvanınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz. Orçun Bey ve Hasan Bey’e emekleri için teşekkürler.

işletme sahibinin yanıtı : teşekkürler

By farude

Bir yanıt yazın