İstanbul Anadolu Yakasındaki Üsküdar’da bulunan sokak hayvanları veterinerliği hizmeti vermekte olan Belediye kliniğidir. Üsküdar Belediyesi Minik Dostlar Kliniği Resmi Belediye başkanı tarafından kurulmuştur. Anadolu yakasındaki Üsküdar Belediyesi Minik dostlar kliniğine gitmek için aşşağıdaki navigasyon hizmetini kullanarak bulunduğu noktaya en kısa sürede gidebilirsiniz. RandevualOrg olarak sizler için kliniğe ait telefon numarası randevu alma bilgilerini ve yol tarifini bu makalemizde derleyip topladık. Üsküdar Belediyesi Minik Dostlar Kliniği araması için sunucumuzu tercih edip ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder minik dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Mimar Sinan, 35, Çavuşdere Cd., 34672 Üsküdar

Hizmet Saatleri : 09.00 – 22.00

Cumartesi – Pazar Hizmet Verilmemektedir.

Telefon : 444 0 875

Üsküdar Belediyesi Minik Dostlar Kliniği Yol Tarifi

Üsküdar Belediyesi Minik Dostlar Kliniği Hakkında Bilgilendirme.

Üsküdar Belediyesi Minik Dostlar Kliniği

YORUMLAR

Aybüke Nazlı Tekdal – 1 ay Önce

Eve misafir gelen hasta sokak hayvanlarımızı 2. Defadır oraya götürüyoruz. 2. Defadır da dışarıda şikayeti dinleyip içeride sadece hayvan ve hekim kalıyor. Benim bilgim olmasa bile (ki veterinerlikte stajim egitimim bile var) o hayvana ne yaptığınızı görmek bilmek hakkımdır. Pire için gittiğimiz yere tekrar pireli kediyle geri döndük. Yarın tekrar gelin , gibi bir cümle kurmalariyla seyreltik ilaç kullandıklarını anlıyorum. 2 ml den az pire ilacını tekte kullanmak yerine yaptığınız iş aşırı derecede aşağılıyor sizi.

Burak Uludağ – 1 ay Önce

Sokaktan sahiplendiğimiz hasta yavru kedimize sürekli bakacaklarini belirtmiş olmaları sebebiyle bu kliniğe getiriyorduk. Bir gun teslim almaya gittiğimizde şaka gibi kedinin ölüsünü vererek yarın tekrar getirin dediler ölmüş olduğunu fark ettiğimde ölmüş yavru kedilere bazen böyle oluyor diyerek ciddiyetsiz tavırlarını belli ettiler. Buraya asla bir can emanet edilmemeli. Ödenen vergilerin hakkı bu olmamalı. Yakışmadı Üsküdar belediyesi. Oradaki hekimlerin de içi rahat ediyordur umarım

Nuray Kandemir – 2 ay Önce

Bundan bir ay önce bahçeme yavru bir kedi geldi 2gun annesini çağırdı gelmeyince aldım bende bir hastalığı varmi diye buraya getirdim keşke getirmez olayd bana dış parazit ve vitamin yaptık biseyi yok deyip gönderdiler ama 10 gün sonra derisinde kabuklanma ve kaşıntı başladı.özel bir veterinere götürdüm burada bana mantar çok ilerlemiş denildi ve bu ihmal maalesef evde 2 çocuğa ve bana bulaştı eğer o an söyleseydi veya anlaşmalarda çoktan önlem almış olurdum sakın tercih etmeyin burayı

Selen – 1 ay Önce

Hayvanlara baktıkları süre 30 saniye bile değil, bu sürede neyi anlayıp tedavi ediyorlar hiçbir fikrim yok. Her gelen hayvana iç dış parazit belki bir iğne yapıp gönderiyorlar. Bomboş bir yer. Tonlarca verilen verginin karşılığı bu olmamalı.

Elçim Öneç – 4 ay Önce

En düşük 1 yıldız olduğu için bu puanı veriyorum. Derhal kapatılması gereken bir klinik. Öncelikle klinik girişindeki dağ gibi çöplerinizi toplatın, millet oraya açık yarası olan hayvan getiriyor, leş gibi bırakmışsınız, nasıl böyle yaşıyorsunuz anlamıyorum gerçekten. İkametgahım Ankara’da diye yaralı yavru kedi alınmadı bunu anlarım ama başka hayvan tedavi ettiren insanlar ‘bizim üzerimize kaydedin’ dese bile “o kediyi asla almayacağız, o yeşil box’taki kedi buraya giremez” gibi iğrenç bir tavırla resmen kovdular. Asla yardımcı olmamalarını geçtim, kaba konuşuyorlar, siz bizim vergilerimiz sayesinde oradasınız, ilk insanla nasıl konuşulur onu öğrenin. O hayvanın acısı sevdiklerinizden ve kendinizden kat kat çıksın! Bu işin peşini bırakmayacağım haberiniz olsun!!!

By farude

Bir yanıt yazın