Vetmedica Veteriner Kliniği Minik dostlarımızın Sağlık Hizmetlerini karşılayan onursal bir kuruluştur. Kimi zaman sokak hayvanlarına kimi zaman evcil hayvanlara ücretli ücretsiz hizmet veren bir veteriner kliniğidir. Vetmedica veteriner kliniği istanbul’un üsküdar semtinde bulunan bir özel veteriner kuruluşudur. Vetmedica veteriner kliniği ile ilgili telefon numarası , yol haritası , ve adres bilgileri aşşağıda sıralı bir şekilde verilmiştir. Bazı kuruluşlar yer ve numara değişikliği yaptığında anlık güncellemeleri değişiyor olabilir. güncellemeleri takip ettikçe bizde bilgileri güncelliyoruz. Vetmedica veteriner kliniğinden randevu talebi oluşturmak için aşşağıdaki randevu al butonuna tıklayarak randevuuzu oluştarabilir minik dostlarımızı vetmedica veteriner kliniği ile buluşturabilirsiniz. Sunucumuz olan RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Aziz Mahmut Hüdayi, Halk Cd. no:80, 34672 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 0555 094 66 52

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-Mail :  [email protected]

Vetmedica Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Vetmedica Veteriner Kliniği Hakkında

Vetmedica Veteriner Kliniği

Yorum ve Şikayetleri

Yakup Ziya – 3 hafta Önce

İlgi alaka hizmet mükemmel, teşekkürler patili canlar dostları

Selen – 3 hafta Önce

Çalışan hekimler profesyonel, hayvanları çok seviyorlar, ilgili ve son derece kibarlar. Hasta bir sokak kedisini götürdük, haftalarca bıkmadan aynı ilgi ve alaka ile ilgilendiler. Minik kedimiz onlar sayesinde şuanda çok iyi ve mutlu. Fiyat konusunda da birçok veterinerin yapmayacağı kadar yardımcı oldular bize. Kısacası bir sürü farklı veteriner görmüş birisi olarak söyleyeceğim, hiç tereddüt etmeden minikleri emanet edebilirsiniz.

Atakan Atalay – 1 ay Önce

Anadolu yakasında benim için en iyi veteriner, insana güven veriyorlar, prosedürleri yapılacak/yapılabilecek işlemleri izlenecek yolları sizlere sabırla anlatıyorlar, 7/24 açık, çocuklarımı teslim edince gözüm arkada kalmıyor

Doğukan Aksu – 3 hafta Önce

Herşey olması gerektiği gibiydi ve hekimler sağolsunlar çok ilgiliydiler, herşey için teşekkürler.

Zeynep Arık – 2 ay Önce

Çok ilgili ve güleryüzlü bir kadrosu var. Aynı zamanda işlerini çok güzel yapıyorlar. Fiyat olarakta makul olduğunu düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Sudenaz Sude – 3 ay Önce

Daha 2 yıllık yeni mezun tecrübesiz kadrosu + para tuzağı bir yer. Üsküdarda çok daha iyi veterinerler var en kötü belediyeye götürün inanın daha iyidir…

Mesut Olgun – 4 ay Önce

Ben hekim hekimi tutsun her yanlışa rağmen demem buna karşıyım ama ehli olmadığın işte de yorum yapmayacaksın. Uzmana yönlendireceksin.

By farude

Bir yanıt yazın