V.T.M Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. V.T.M Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. V.T.M Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. V.T.M Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Uskumruköy, 1. Cd. No:59, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 02122027632

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

V.T.M İstanbul Veteriner Tıp Merkezi YOL TARİFİ

V.T.M İstanbul Veteriner Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Nur Duru – 6 ay Önce

Zekeriyakoy e 11 sene once tasindim. 11 kedim 5 kopegim var. Tamer Beyle tanismadan once gitmedigim yer kalmamisti. Son 9 senedir baska bir hekim gitmeme gerek kalmadi. Komple hizmet alabildigimiz bir yer. Ayrica Tamer bey cok iyi bir cerrah. İlgili personel. En iyi tarafida hayvanlarinizi ziyaret edebiliyor olmaniz. Getirdigim bir suru kedi kopegin hayatini kurtardilar tekrar tesekkur ederim. Gorusmek uzere

Emre Yunus – 1 yıl Önce

Kurumun bölgedeki çok tatmin edici olmayan itibarını bilmediğimiz için resepsiyon ekibinin samimi profesyonelliği ve tesisin özelliklerine bir anlamda kanarak hatırlamak dahi istemeyeceğimiz deneyim(ler) yaşadık burada, klinik kadro teşhis koyamadığı rahatsızlığa birçok girişimle yön vermeye çalıştı ve süreç boyunca hekim-hasta yakını ilişkisi çok ama çok yetersizdi. Bir başka kurumda 4 gün içinde şifa bulan oğlumun ağızdan ve burundan kanaması sona erdi, şiddetli öksürüğü dindi, keşke ödemeleri takip ettiğiniz kadar hasta ve hasta yakınlarını da takip etseniz; hoş ödemeleri de iyi takip edememişsiniz keza evvelce ödenen kalemler açık hesapta gösterilmişti, itirazım sonrası lehime güncelleme yapıldı. Özetle siz de benim gibi bölgede yeniyseniz tesis ve ön Hizmetler ekibinin kalbi sevgi ve samimiyetine lütfen aldanmadan seçeneklerinizi iyi araştırın. Bölgede yeni değilseniz zaten yaşadıklarımın benzerlerini duymuşsunuzdur. Klinik ekip bana bu platformdan neden bu puanı verdiğimi sanırım sormayacaktır, bazen sessizlik ve kabullenmek bir özürden daha değerlidir. Sağlıkla kalın!

Ufuk Vural – 10 ay Önce

Başka veterinerden tecrubem bana sürekli vitamin ilaç vs satmakti ve 10 gun boyunca ishali duzelmedi yavrumun. Buraya getirdim direk tedavi odakli davrandilar, 3 gunde iyilesti. Diger veterinerde hem param gitti hem yavrum duzelmedi. Gayet makul ve profosyonel bir ekip. Cok memnun kaldim

Vildan Özpınar – 11 ay Önce

Zekeriya köyde en iyi ve ilgili veteriner hizmet süper görevliler anlayışlı ve en önemlisi yaptıkları işler muhteşem

John Canlı – 11 ay Önce

(Google tarafından çevrildi) Dr. Tamer’e göre, herkes gerçek profesyonel ve iyi insanlardır. Hizmeti beğendim, küçük Kral Charles-Lady Di ;-)’ye gösterdikleri ilgiyi ve nezaketi seviyorum. Onlar dürüst, profesyonel, samimi ve arkadaş canlısı insanlar. Evcil hayvanlarımıza değer veriyorlar ve onlara karşı nazik davranıyorlar. Buradaki en iyiler onlar.

(Orijinal) Under Dr. Tamer, everyone is real professional and good people. I like the service, I like their attention & kindness to my little King Charles-Lady Di;-) They are honest, professional, genuine and friendly people. They care about our pets and they are kind to them. They are the Best around here.

By farude

Bir yanıt yazın