Vila Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Vila Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Zekeriyaköy, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 201 50 55

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Villa Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Villa Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Işıl Yıldırım – 3 ay Önce

Kedimiz bir kaza geçirmişti ve daha önce düzenli olarak gittiğim veteriner birşey yapamayacağını söyledi internet üzerinden aslı hanımın kliniğini yani villa veterineri buldum ve gece geç saatte olmasına rağmen kliniğe gelip hemen ön müdahaleyi yaptılar ve daha sonra ameliyat oldu şuan çok iyi, içinde gerçekten hayvan sevgisi olan ve maddiyattan çok hayvanın durumunu düşünen bir klinik olduğu için teşekkür ederim mükemmeldiniz.🙏

Lana K. – 6 ay Önce

Yolda yaralı bir martı bulduk oraya götürdüğümüzde sadece kedi köpek baktığını söylediler. Veterinerin her hayvana bakması gerekmez mi?

Gökhan Temel – 2 yıl Önce

Kızımız Sushi’yi Villa Veteriner Kliniğine 1haftaliğina emanet ettik,döndüğümüzde kızımız o kadar Mutlu ve Pozitif bir pisikoloji ile bizi karşıladı ki inanamadik,tüm bakımı ve zamanı gelmiş aşılarıda yapılmıştı, içten ilgi ve alakaları için Aslı hanıma ve Villa Veteriner Kliniğine Teşekkür ederiz🙏🐶💖

Mehmet Ali Sabuncu – 1 yıl Önce

1 ay önce evde beslediğimiz,gündüzleri sokakta gezen kedimi yerde felç halde bulup panikle evime en yakın veteriner kliniğine götürdüm.Burada kedimin bir kaza geçirdiğini ve felç olduğunu operasyon geçirmesi gerektiğini iyileşmenin fizik tedavi ile aylar sürebileceği söylendi.Operasyon için de çok yüksek fiyat verildiği için google aramasıyla ucuza halledebileceğim bir klinik arayışına girdim.Tesadüfen Aslı hanımı aradım ve tüm hikayeyi anlattım.Saat 21.30 du.Bana felç olmayabileceğini, işten çıktığını ama yakınsak getirebileceğimizi yardımcı olacağını söyledi.İyiki gitmişiz. Röntgen çekildi fiziki muayene ve kan muayenesi yapıldı.Meğer kedimiz felç değilmiş.Toxoplasma enfeksiyonu geçiriyormuş.O gün onu orada bıraktık. 1 hafta sonra kedimizi sallantılı da olsa yürür ve kendi yemeğini yer vaziyette hatta tuvaletini bile kendi yapar şekilde gördük . İşini ticarete döken insanlara laf edeceğim ama birde tecrübesizken ticaret yapmaya çalışanlar var haksızlık etmek istemiyorum.Ben çok şanslıydım herşey için tekrar teşekkür ediyorum ne param boşa gitti nede zamanım.

Tuna Bardakçı – 1 yıl Önce

Hasta kedimle kapı kapı çare aradım nihayetinde vazgeçtim öleceğini kabullendim çünkü günden güne eriyordu.Komşum aracılığıyla Aslı hanımı buldum.Moralim o kadar kötüydü ki kendisine de negatif davranmış olabilirim. Son derece profesyoneldi ve olumsuz halimize cevap bile vermedi yalnızca işini yaptı.( Sadece negatif davranırsanız çalışma alanına sokmuyor ) 3 gün sonra kedim canlandı hala inanamıyorum. ilk günkü elektriğimden dolayı mahcubum.Kedim yaşayan ölüydü ama sayesinde uzun bir hayatı olacak.Öyle davranmamış olsaydım fiyatta yardımcı da olurdu eminim ama sağlık olsun.

Gizem Karataş – 1 yıl Önce

Italyan volpino cinsi kopegimin tüyleri uzadı diye gittik berbat ettiler 2 saat işlem sürdü ve köpeğime karşı çokta kibar olduklarını söyleyemem özür dilediler vs ama köpeğimi koyun gibi kırptılar yarisi kısa 3 numara yarışı uzun ki ben makas trasi istemiştim asla önermiyorum asla girmeyin. Makinenin ucu sikinti çıkardı felan dediler ama yapan yabancı uyruklu kişi bilmiyor ne yaptığını dedim ki sadece düzelt gitti on patilerine makine vurdu yapma diyorum aynı . Kisalt hepsini eşit olsun dedim yapamadılar bile 2.5 saatte . Hayvan titriyor hala sıkı bir şekilde hayvani tutuyor kaldırıyor zaten sessiz bir hayvanim var , uyarmak zorunda kaldım. 2 aylık bir isletme berbat , özür dilediler ama ne yapayım ozru? Hayvanim suan isyerinde kesinlikle disari cikmiyor surekli kaciyor. baktın olmuyor bırak kaç defa dedim yeter yok düzeltelim bilmem ne asla gitmeyin asla. update: yorum yapmıssınız yanlış yer diye ama hala arama mesaj kayıtlanırınız duruyor sanırım başka bir yol aklınıza gelmemiş . Bu arada bunu yazmakta da fayda var karı-koca işletiyorlar diyebiliriz hanfendinin eşi başka yerdede çalışıyormuş ama ben gittigimde beraberlerdi. İkiside duruma üzüldü ve özür dilediler ücretsiz aşı,kesim gibi ihtiyacları karşılıyabilceklerini söylediler fakat güvenip gitmedim bunuda yazmakta fayda var.

Emre Sarıbay – 2 yıl Önce

Daha önce 2 defa hizmet aldık, bir sorunla karşılaşmadık. Hekimimizin ilgisi çok yüksekti. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz..

Gözde Mesut – 1 yıl Önce

Tedavi süreçlerinde her bilgiyi veriyorlar..Detaylı anlatım yapıyorlar..

By farude

Bir yanıt yazın