Zekeriyaköy Çarşı Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Zekeriyaköy ÇarşıVeteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Zekeriyaköy Çarşı Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Zekeriyaköy Çarşı Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Zekeriyaköy, 4. Cd. No:5, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0533 145 06 46

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Zekeriyaköy Çarşı Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Zekeriyaköy Çarşı Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Emir Onur Kaya – 1 yıl Önce

Sürekli geldiğim profesyonel hizmet veren harika veteriner

Aysel Parman – 2 yıl Önce

Pek hoş bir klinik ve pek hoş insanlar. Bu konuda hassas ve titiz biri olarak 3 Yorkshire’ımı da güvenle, zevkle götürüp bakımlarını, tedavilerini yaptırıyorum. Tavsiye ederim.

Kübra Yılmaz – 2 yıl Önce

İşini severek yapan 2 güzel insan, temiz, fiyat konusunda yardımcı olan bir klinik. Hasan Bey çok ilgili bir hekim Gönül rahatlığıyla evlatlarınızı emanet edebilirsiniz

Burak Balkan – 3 yıl Önce

İlgiyle ve özenle çalışan bir klinik. Sorunlar iyi anlatılıp özenle çözülüyor. Dori de burayı çok seviyor.

Esin Çankaya – 2 yıl Önce

7/24 ulaşabildiğimiz bir veteriner, miniklerimizi güvenle emanet edebiliyoruz. İyiki varlar

By farude

Bir yanıt yazın