Vetika Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Vetika Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Vetika Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Vetika Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Zekeriyaköy, Benjamin Sk 2B1, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 202 72 00

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Vetika Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vatika Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Gülşah Gödek – 3 yıl Önce

13 yıldır köpeklerle yașìyorum, pek çok veteriner hekim tanıdım, Ahmet Geyik kadar bilgili ve anlayışlı bir veteriner hekimle karşılaşmadım. Vetika size ihtiyaçınızdan fazlasını dayatmayan, ihtiyacınız olan açıklamayı ve dostunuzun ihtiyacı olan sevgiyi fazlasıyla aldığınız son derece temiz bir klinik. Zekeriyaköydeki en güvenilir yer.

Aynur Kahraman – 3 yıl Önce

İstanbul’da en iyi veteriner demek az kalır Türkiye’de en iyi veteriner. Ahmet Bey kadar bilgili ve ilgili bir veteriner görmedim. Olması gerekenden çok daha fazlasını yapmaktadır. Her konuda bilgisi vardır. Kendisi yapmaz ise size en doğru kişiyi bulup getirir. Gönül rahatlığıyla yavrunuzu teslim edebilirsiniz ve önceki halinden çok daha iyi teslim alırsınız. İyi ki var ne kadar teşekkür etsem az.

Sevda Akyüz – 2 yıl Önce

cok temiz bir klinik. Ahmet bey cok donanimli ve ilgili bir veteriner. kendisini buldugumuz icin cok sansliyiz.

Engin Çevik – 3 yıl Önce

Zekeriyakoy, Bahcekoy ve Sariyer’de ulasabileceginiz en yuksek donanim ve tecrubeye sahip bir isletme. Veteriner tiptaki tum gelismeleri yakinen takip edip bunyesinde uygulayan anlayis. Cok memnunuz.

İlkay Boduroğlu – 2 yıl Önce

Zekeriyaköy’ün tartışmasız en kaliteli veteriner kliniği ve veterineri burada.

Özgür Şimşek – 3 yıl Önce

Çok bilgili ve etik bir hekimdir. Tavsiye olunur

By farude

Bir yanıt yazın