istanbul tıp fakültesi taban puanları,istanbul tıp fakültesi hastanesi,istanbul tıp fakültesi randevu,istanbul tıp fakültesi yatay geçiş,istanbul tıp fakültesi puanı,istanbul tıp fakültesi öğrenci işleri,istanbul tıp fakültesi puanı 2021,istanbul tıp fakültesi akademik takvim,istanbul tıp fakültesi adres,istanbul tıp fakültesi akademik kadro,istanbul tıp fakültesi amblemi,istanbul tıp fakültesi aşı randevu,istanbul tıp fakültesi algoloji,istanbul tıp fakültesi anatomi anabilim dalı,istanbul tıp fakültesi androloji randevu,istanbul tıp fakültesi bölümleri,istanbul tıp fakültesi başarı sıralaması,istanbul tıp fakültesi beyazıt yerleşkesi,istanbul tıp fakültesi burs,istanbul tıp fakültesi beyin ve sinir cerrahisi,istanbul tıp fakültesi başhekimi

İstanbul Tıp Fakültesi, Türkiye’nin en eski üniversitesi İstanbul Üniversitesine bağlı Türkiye’nin ilk tıp fakültesidir. İstanbul Tıp Fakültesi Osmanlı’nın 1827’de kurulan ilk tıp fakültesi Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane’nin devamıdır. Üniversite reformuyla kurulmuş ilk tıp fakültesidir.

Bulunduğu yer: İstanbul Üniversitesi

Adres: Topkapı, Turgut Özal Millet Cd, 34093 Fatih/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 414 20 00

Kuruluş tarihi: 14 Mart 1827, İstanbul

Dekan: Prof.Dr. Nedim Bayraktar

Bulunduğu Yer: Çapa, Fatih, İstanbul

Eski isim(ler)i: Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane

Üst kuruluşu: İstanbul Üniversitesi

İstanbul Tıp Fakültesi Yol Tarifi

İstanbul Tıp Fakültesi Hakkın da Yapılan Yorumlar

Emr HD – 3 ay önce
Eski ismi çapa tıp fakültesidir. Konum olarak çok iyi yer de. Allah herkesin hastasına şifa versin.

mujgan suver – bir hafta önce YENİ
Doktor-hasta ilişkisine hayran kaldim.Sağlik Bakanliği Devlet Hastanelerine neden daha fazla butçe ayirmiyor?
Sabirla hastalarima zaman ayiran gerekli ilgiyi gosteri çapa doktorlarina tesekkürler.

Bülent Yalçın – 2 hafta önce YENİ
2017 Yılından beri çocuğumu bu hastaneye götürüyorum ve hala rahatsızlığına bir teşhis koyulmuş değil . Çocuk Nöroloji bölümü berbat dün geceden beri de yine çocuk acil bölümündeyim hickimsenin net bisey söylediği yok standart kan tahlili idrar tahlili ve MR hepsi farklı farklı şeyler söylüyor birisi MS hastası diyor diğeri beyninde kist var diyor kendi içlerinde bile tutarsizva konusuyorlar. Bu hastanede hiçmi yetkili biri yok neden kimse bişey yapmiyor hastamın adı İrem İlknur Yalçın , sağlık bakanlığına da şikayet ettim biz capaya müdahale edemiyoruz diyor böyle şey olur mu yazıklar olsun

Mine Z – bir ay önce
2012 yılında kızım 6 aylıkken notropeni olduğunu ogrendik.doktorumuz bizi Ömer Devecioğlu’ na yönlendirdi. Hemen kemik iliği biyopsisi istedi. Asistanim yapacak capada dedi.Biyopsiye aç gidilmesi gerekiyormuş çocuklara anestesi altında yapılıyormuş ama bize söylemedi. Bende kızımı tok hastaneye götürdüm. Asistan doktor anestezi vermeden yapabileceğini hemşirenin onu tutabilecegini söyledi. 9 yıl olmuş kapıda beklerken kızımın cigliklari halen kulaklarimdan gitmiyor halen o çığlıkları duyuyorum. Kemik iliği sonucu çıktı , Ömer bey teşhis koymadı, tahlillerde devam dedi. Kızımda kansızlık çıkınca demir ilacı söyledi. Şurup olarakdi onu bulamadım ,eczanelerde damla formunda var. Aradım kendisini damla olarak kaç damla kullanayım diye sordum cevabı” telefonda doktorculuk oynamıyorum , muayene olmaya gelin o zaman söylerim ” oldu. Bu dünyada hakkımı hiç helal etmediğim tek kişidir Ömer Devecioğlu.

UĞUR YILMAZ – 2 hafta önce YENİ
Ben böyle kötü hastane görmedim ilgisiz davranıyorlar millet kapılarda beklerken beyfendiler içeride çay içiyor bu hastane 1 yıldız bile etmez özellikle nöroloji bölümü acayip kötü kayıt bölümünü kapatın güvenlikleriniz çok kötü yardımcı olacak halleri bile yok:( 🤬🤬🤬

Yağmur Tekstil – bir yıl önce
ben bu hastanede tedavi oldum.Doktorklar elinden geleni yapıyorlar.Bu konuda herhangi bir olumsuzluk görmedim.Üniversite hastanelerine uygulanan politikalara rağmen halen kalite ve seviyesini koruyan ancak fiziksel şartlar, yardımcı personel ve düzen konusunda büyük problemleri olan memleketin en köklü hastanelerinden.

Düzenleri diğer hastanelerden farklı ve hastalar için yorucu, uğraștırıcıdır. Lakin her hastalık iyi bir tetkik ve izlemeden geçer. Her bir vaka, ayrıca öğretim materyali için kullanıldığı için hastaların kendilerini denek gibi hissetmeleri muhtemeldir ancak elzemdir. Bu şekilde seviye yükseliyor. Randevu düzenleri de biraz farklıdır. Polikliniğe gelenlerde, yatışı olan, acilden gelenlere öncelik verilir dolayısıyla içeriye girip kayıt yaptırıldığında, yeni bir sıralama oluşur. Bu düzene sinirlenmek mümkün ancak burası tüm ülkenin yığıldığı bir hastane, yoğunluğun bitmesi mümkün değil.

Bununla birlikte mekan ve binalar dökülüyor. Senelerdir taşınacağı söylentileri devam etse de muhtemelen uzun süre yerinde devam edecek. Özel araçla acil dışı giriş yapıp Park yeri bulmak neredeyse imkansız, polikliniğe gelenlerin kampüs dışında bırakmalarını öneririm.u hastenenin taşınması yerine aynı yerde binalarının yenilenmesi halkın yararına olur.

Mehmet Alkan – 2 gün önce YENİ
Türkiye’nin en iyi ortopedi hastahanesi, doktorları mükemmel

Gülcan Kizmaz – 6 gün önce YENİ
Çok başarılı olduğunu elbette herkes iyi bilir

Muammer Eser – 2 ay önce
Sancaktepe araştırma hastanesi ve Ümraniye araştırma hastanesi tek bir doktor ilgilenmez iken acilde acılar içinde beklettildikten sonra son umut Çapa tıp fakültesi acil ve üroloji bölümüne yatış olduk , gerçekten çok güzel ilgili ve alakalı doktor ve hemşireler bulunmakta.üroloji bölümü tüm doktor ve hemşireler i son derece ilgili ve alakadar olduklari için çok teşekkür ederim

Bir Tahta Bir Bavul – 2 ay önce
Acil dahiliye ve acil nöroloji bölüm0nde tedavi oldum 24 temmuz 21.00 da ilk muayene kısmında olan doktor hanım çok ilgiliydi teşekkürler

Mesut Çelik – 2 ay önce
13.36 randevumuza 14.45 gibi girdik. Ama öğretim üyelerine 300 tl verip randevu alırsan dakika sekmiyor. Hasta takip ekranı tersten işliyor. Muayene olacaklar depil, muayene olanlar listeleniyor. Bu sayede ahbabı olanlar araya kaynak yapabiliyor.

Orhan Korkmaz – 2 ay önce
Hizmet sıfır verdimiz evraklar kayboluyor herşey yeniden başlıyor her yatışta 400 TL alınıyor ama tedavi yok ameliyat yok nasıl bir hizmet bu cöpten mi topluyoruz paraları herkez bir alem ortopedi sıfır hizmet

Halil Akkoc – 2 ay önce
12 gundur kızimın rahatsızligi nedeni ile çocuk servisinde kaldik ve bugun taburcu olduk.Hastanede kaldigimiz sure boyunca kızım buseye cok yogun mesai saatlerine ragmen sabirla sefkatle yaklasan herzaman yanimizda ilan basta mucize doktorumuz Feyza Başıbüyük hanima ve tüm hastane calısanlarina sonsuz tesekkurlerimi sunarim.

Wall Street – 3 ay önce
25,06,2021 de capa acile darp raporu almaya gittim. Adli bir olay yuzunden. Acildeki doktorlar o kadar iyi insanlardiki kendimi evimde hissettim. Plastik cerrah hanim efendi ve yardimcisina. Yesil alandaki beyefendiye sonsuz tesekkur ediyorum.
Islerini hakkiyla yapiyorlar….

Bayram Samancı – bir yıl önce
Türkiye’nin sayılı hastanelerinden ama çok dağınık bir yapısı var. Neresine gideceğinizi bilmezsiniz. Hangi doktorla görüşleriniz bilmezsiniz çok zorluk çekersiniz Eğer doktoruna düşebilirsiniz çok tecrübeli doktorları var Ama dediğim gibi. Çok büyük bir yer neresine gideceğinizi şaşırıyorsunuz Rahmetli babam burada yatmıştı.

By farude

Bir yanıt yazın